Ne kullanmalıyım takviye ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve swarthy06 tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. swarthy06

swarthy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle ilginize şimdiden teşekkürler,
    Ben yaklaşık olarak 2 yıl düzenli spor yaptıkdan sonra 1 yıldan fazladır ara verdim ve malum bölgesel olarak yağlanmalar oldu. 1.85 boy 90kg şu anda..
    şimdi tekrar salona yazıldım ve sorum şu
    takviyelere karşı olmama rağmen takviye almadan tekrar eski formumu yakalamam çok zor görünüyor .. ben bu durumda amino asit kullansam 100 kilo olurum, L carnitin kullansam yağ yakarım ama kas yapamam nasıl bir yol izlemem ve ne kullanmam lazım acaba 90 kilo ideal benim için bu kiloda kalıp yağsız ve fit olmak için ne kullanmalıyım acaba ???

2. umutdokuz

umutdokuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım aynı seylerı yasıyoruz ama bıse kullanmaktan cok en onemlısı dıyet bence yag yakıp kaslanmak ıstıosan yedıklerıne dıkkat edıp proteın agırlıklı beslenceksın..

3. H3R0

H3R0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ilk önce kilo vermeye yönelik olarak çalış cardio yap bir yandanda hafif ağırlık çok setli bir program uygula supplement bence ilk aylarda kullanmana gerek yok.

4. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    sadece amino asit aldığında kilo ve kas alıp 90 dan 100 kiloya çıkmak imkansız zaten :D forumu iyi araştır yağ yakma programları dene sadece kardiyo ya önem verme ağırlık çalışması da yap bir gün kardiyo bir gün agırlık çalışması olarak program yaparsan sana ideal olacaktır

Sayfayı Paylaş