Ne kasmış arkadaş !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avengeren tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Balotelli Almanya' ya attığı 2. golden sonra gol sevincini aşağıdaki gibi yaşadı. Maçtan sonraki sözleri ise ''ne kasmış arkadaş'' dedirten cinstendi. İşte o sözler:
    Mario Balotelli: "İnsanlar benim gol sevincim nedeniyle üzülmüş. Bunun nedeni benim muhteşem vücudumu görmüş olmaları olabilir. Sanırım beni kıskanıyorlar"

Muhabir: Sarı kart göreceğini bile bile neden formanı çıkardın ?
    Balotelli: Her futbolcu kart yer ama hakem bence kaslarımı kıskandığı için sarı kart gösterdi.

Bu sözlerden benim anladığım; henüz 21 yaşında olan bu çocuk daha liseli :)

Ocensers, Prometheus676, GencGrafiker ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Kalkan333 ün vicudu daha güzel Balotelli de kimmiş !

Balotelli gerçekten yetenekli bir futbolcu ama egosu da en az yetenekleri kadar fazla.Fifa yılın en iyi genç futbolcusu ödülünü aldığından Messi'den iyi olduğunu söyleyebilecek kadar kibirli , otel odasının tuvaletinde havai fişek patlatacak kadar dengesiz , üniversite öğrencilerinin kütüphane borçlarını kapatacak ; onlara yemek ısmarlayacak kadar da sempatik birisi....

Ocensers, halterman, Prometheus676 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öyle diyorsunuz ama futbolcu vücudu sonucta pek birşey beklememek lazım sürekli koşuyor ******** :D Ama dediğiniz gibi kendisini birşey sanıyor gerçekten etrafına hiç bakmıyor sanırım :D

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Temmuz 2012
  4. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Vücudu yine çoğu futbolcuya göre iyi (sabri olsun, selçuk şahin olsun bunlardan iyi :D) ama bizim ilgilendiğimiz nokta kendini bu kadar övmesi

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bu adamdan çok daha iri veya estetik vücudlu futbolcular var kendisi iyi futbolcu ama fazla medyaya önem veriyor.kupa öncesi biri ten rengiyle dalga geçerse onu öldürürüm demiş.kimi öldürüyorsa dediğiniz gibi liseli ve vücududa ancak bir lisede iyi olabilir sporcular arasında sıradan :)

avengeren bunu beğendi.
  6. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Ronaldo nun vücudu ondan kat kat iyi. Aklıma gelen Forlan ın, Drogba nın falan da daha iyi ondan.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:35 ----------

Al işte yeni bi söz daha söylemiş:

Mario Balotelli: ''Yarı finalde, annem tribünde olduğu için 2 gol attım ve Finalde babam da tribünde olacak onlar için 4 gol atabilirim''.

Azi bunu beğendi.
  7. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

MARİO’NUN VUKUATLARI

* Antreman sahası yakınlarında trafik kazası yaptı. Polis, İtalyan yıldıza arka cebinde neden 5 bin sterlin taşıdığını sordu. Mario ise bu soruya şöyle cevap verdi: “Çünkü zenginim.”

* Antremanda genç takım oyunclarına dart oku fırlattı. ‘Amacım makara yapmaktı’ dedi.

* Geçtiğimiz yıl, Balotelli ve erkek kardeşi Enock, Brescia’da bulunan bir kadın cezaevi çevresinde dolaşırken yakalandı. Polise bunun sebebini; “Sadece merak ediyorduk” diyerek açıkladı.

* Evinin banyosunda havai fişeklerle oynadı. Havlu ve perdenin yanmaya başlamasının ardından evi terk etti.

* Annesinin temizlik malzemesi alması için dışarı yolladığı Balotelli, birkaç saat sonra bir karavan, bir trambolin ve iki scooter ile eve döndü!

* Yılbaşında Manchester sokaklarında Noel Baba kıyafeti giyerek sokaktan geçenlere para dağıttı.

* İngiltere’de bir pub’a gidip, durup dururken bardaki herkesin hesaplarını ödedi.

Phil_Heath, wTurner, selim4141 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    balotellinin vücuduna laf eden arkadaşlar adam vücudu için ekstra emek sarfetmiyor bu belli ama kemik yapısı çok çok iyi omuzları vücudunu övdügünüz ronaldodan daha geniş herşey kas değil 190 boyu var vücudu için özel bi çaba sarfetmediginide göz önünde bulundurursak gayet iyi bi vücudu var :))

Prometheus676 ve NBA_39 bunu beğendi.
  9. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    bence bu balotellinin kendini üstün görmesi ve kibiriyle alakalı değilde her soruya düzgün cevap vermemesi dalga geçerek cevap vermesinden kaynaklanıyordur :D hatırlatırımki bu balotellinin ilk gol sevinci

Azi ve j.claude.er bunu beğendi.
  10. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    balotelliyi eleştirmek bizim haddimize degil bence:) istedigini yapma ve istedigini söyleme konusunda özgü. zor bi çocukluk dönemi olmuş. ister çocuk gibi yaşar ister deli gibi hakkıdır bence.

NBA_39 bunu beğendi.
  11. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    çok güzel geyik ya,erenbahar teşekkür butonu yetmedi bi kere daha teşekkürler:)

ben oldum olası kimin ne diyeceği kaygısı gütmeyen açık sözlü biraz uçuk insanları hem sevmişimdir hemde saygı duymuşumdur.balotellide böyle biri benim duyduğum ilginçliklerini sıralayım;
    *benzin istasyonunda benzin alırken benzinlikteki başka araçlarında ücretini ödemesithums:
    *gol sevinci niye yapmıyorsun dediklerinde,bu benim işim postacı mektubu verdiğinde seviniyormu demesi:D
    *antrenman arasında basına aldırmadan sigara içmesi(doğru bulmuyorum yalnız)

vücud meselesine gelince,bizler için imrenileceklik tabiki değil ama genetik sağlam bu gerçek;)
    yanlış bilinen bişey var,futbolcularda ağırlık çalışıyor arkadaşlar,ama tabi bizim kadar değil.

avengeren ve Azi bunu beğendi.
  12. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Evet sempatik ve bir o kadar da kibirli dostumuz Balotelli nin daha bu sözlerden önceki bir fotosu : [​IMG]

Prometheus676, Azi ve fsmy bunu beğendi.
  13. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ben kibirli olduğu düşüncesinde değilim. aykırı bir insan tepkilerini daha farklı gösteriyor dile getiriyor. kibir daha farklıdır. egosu tavan yapmış kibirli bi insan örnegi vericeksek bence c.ronaldo çok daha doğru bi örnek olur. bu şampiyonada 60 tane şut atmış çoğuda dağa taşa gitmiş takım oyunu oynamayan bir sürü seçenek varken arkadaşı tek pasta gol pozisyonuna girecekken heryerden şut atan ben ben diyen bir adam ronaldo... balotellinin sert görünüşü söyledikleri kibir değilde kendini ifade ediş şekli tepkisi.

YandımAli bunu beğendi.
  14. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Beyler bunları facebook ve sözlük ortamlarında bıraksak bence daha güzel olur :)

rockybalboa7, diez ve themertyildiz bunu beğendi.
  15. capcupmacit

capcupmacit Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Balotelli 21 yaşındaymış, adam en az bi 29-30 gösteriyor :) Oda kalıbından sanırsam :)

16. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    abi adam zenci olsun o kadar :) şaka bi yana pek iyi bi çocukluk geçirmemiş bence tüm bu dengesizliği bu yüzden.

17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Adam sorumsuz olabilir ama yetenekli. Egosu yüksek deniliyor ama hayatını yaşıyor. Açıkcası çoğumuz onun gibi bir hayat isterdi eminim. Kimseye zarar vermediği sürece bence bir sorun da yok. Ki dart olayı var bir tek.

18. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Aklından sorunlu bi adam bence bu kendini özgür ifade etmeyle rahat yaşamayla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Evde havai fişek atmak, oyunculara dart oku atmak falan adam baya baya gerizekalı Batuhan'ın gelişmiş versiyonu yani.

19. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    en azından istediği gibi yaşayan bi adam.

Azi, rockybalboa7 ve avengeren bunu beğendi.
  20. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Roberto Mancini: ''Balotelli' nin akıllanması için bizim evde kalmasını istiyordum, bu konuyu karımla konuştum ve karımın cevabı: ''Evinde havai fişek atan bir adam mı bizim evde kalacak ?''
    oldu. Bunu basından değil karımdan öğrenmiştim.''

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş