Ne Kadar Zaman Alır??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JöNTürK tarafından 28 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    selam arkadaşlar salonumuzun kapanması nedeniyle 1.5 aydır ant. yapamiorum ve ewde çalışmak için alette halen bulamadım ve bu gidişle galba 2 ay daha yani bulunduğum yerden ayrılana kadar çalışamicam benim soruma gelince;calışmadığım bu sürede 4-5 kiloya yakın kilo,kollarda 1 cm ve diğer bölgelerde de 2-4 arası cm kaybettim.eğer 2 ay sonra kısmet olurda ant. başlarsam ne kadar sürede nasıl bi artış sağlarım en azından kaybettiğim ölçüleri ne kadar zamanda geri alırım şimdiye kadar 1 ay-2 hafta kadar aralarım olmuştu ama bu kadar uzun olmadı 0nun için bu sefer nasıl olucak merak ediyorum..

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    jöntürk kardesım kayıbın olur kesın olur suan bende ara verdım bende kayıplar yasadım eger alt yapıyı gercekten olusturduysan kısa surede toplarsın tabı beslenmen ıyı olursa evde calısmayla sadece formda kalırsın bu soyledıgın olculerdende fazla kayıp yasamassın ;)

3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    hicbirsey olmaz...tereddüt etmene gerek yok...
    daha iyi vücut yenilenmis ve dinlenmis olur..
    unutmaki kaslar dinlenirken gelisir..
    spora basladıgında 3 haftada veya 1 ayda kendini toplarsın...
    ve vücut yenilendiigi icin daha iyi gelisim olur..

herkese tavsiyemdir...yılda birkez spora ara verin...(maximum 1 ay)

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    WALLA STROgman ve emrah ii güzel demişsinizde maximum 1 ay demişsiniz benim daa kafadan 1.5 ay oldu ve daa üni. ye yerşleşcez gitcezde antmanlara başlicaz işim zor ya zaten ewde yapilcak haraketleri denedim bi ara şınav sehpada triseps falan ama olmuo ya çerez gibi gelio.emrah altyapı konusunda tam bişey diyemicem ama 1.5 senedir her yönden düzenli olarak yapiorum desem olur artık altyapı olmuşmudur olmamışmıdır bilemicem.zaten insan böle şeyler yaşayınca body den soğuyo..ama kopamıo :)

5. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    sen umundunu yıtırme kardesım evde kendı capında yap gıne fazla bır sey kaybetmessın en yakın suredede toparlarsın

6. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

1.5 ay olsuysa hic tereddütlenme kardes...

sen 1 ay sonra bastan baslarsın..tam gaz devammm

hadi basarilar...

(evde biseyler yapmaya calıs...bos durma.sinas-mekik---yatak arasi sinas---sandalyeler arasi dips----dısarida kosu---dumbbellerin varsa calıs...kesin faydasını görürsün...faydasını görmezsen bile zararini görmezsin en azindan...formunu koruyabilirsin.)

kolay gelsin...

7. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    aslında sınav barfiks mekik ve siteden bak bi tane kalça hareketi yap birde ters mekkik bunlar aslında vücudunu çok iyi çalıştırır bi dene çalıştırmasa bile ne kaybedersin

8. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir aymi?? :shock:
    bence bir ay cok fazla!!
    her 14-16 haftada 1-2 hafta hic antraman yapmayip dinlen.

herkezin vucüdu baska, belki 1-2 ayda biraktigin yerden devam edersin belki 3-4 ayda.
    yeni salun bulduktan sonra hemen full power calisma (calisamazsin zaten, cünkü kaslarin yeniden alismasi lagzim)
    önceden gögüzleri 80kg'le calisdiysan sakin dur bi hala 80kg basiyormuyum diye deneme, en az 4-5 hafta yavas yavas basla gerisi kendiliginden gelir.

Sayfayı Paylaş