Ne kadar ağır çalışmalıyım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve _BaNNeD_ tarafından 17 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar lise son sınıf öğrencisiyim yaklaşık 6 ay haftada 4 gün spor salonuna gittim yazın bıraktım ama çok fazla bir kaybım olmadı biraz kilo eksiğim var kilo almaya çalışıyorum. Sizlere sormak istediğim soru öncelikle kendimi çok zorluyorum 4 set 8-8-6-6 çalışıyorum çalışma yaparken yanımda ağırlığı kaldıramadığım zaman destek olacak bir arkadaşım bulunuyor. Son setlerin 1-2 tekrarında kaslarım acayip yanıyor ve zar zor kaldırıyorum yani destek almadan kaldırabileceğim maksimum ağırlığı kaldırıyorum bundan şikayetçi değilim ancak kaslara bu kadar fazla yüklenmenin bir zararı var mıdır? Yoksa iyi beslendikten sonra bir problem oluşmaz mı?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmeniz düzgünse kütle kazanımı için gayet uygun bir yol izliyorsunuz. Yalnız dediğiniz gibi partnersiz çalışmayın.

3. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Beslenmem çok iyi değil ancak okulda falan da uyabileceğim beslenme planı bulmaya ve düzenlemeye çalışıyorum.

Sayfayı Paylaş