ne iş anamadım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gariban tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gariban

gariban Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    biyolog
    Arkadaşlar hep merak ettiğim bir konudur dünya kadar fotoya baktım fakat mantığım bir türlü almadı.Konunun kısaca özeti şu ki:denis cyplenkov eski strongmanci ve yeni bilek güreşçi temel özellikleri:
    Yükseklik - 186 cm;
    ağırlık - 140 kg,
    biceps çevresi - 62 cm
    Üst kol çevresi - 46 cm
    Bilek çevresi - 24 cm
    göğüs:145cm??

Aynı şekilde ronnie coleman mr.olimpia efsane ağırsiklet profesyonal vücut geliştirici temel özellikler:
    ağırlık:135kg
    yükseklik:1.80
    biceps:57
    göğüs:150

şimdi benim burada anlamadığım ikisininde bi dünya fotosuna videouna baktım fakat bir türlü denisin kolunun colemandan daha kalın olmasını anlayamadım işin aslı bu bilgilere ulaşmadan baktığımda kesin colemanın kolu daha kalındır diyordum fakat bırakın kalın olmasını arada ciddi fark varmış yaa siz ne düşünüyorsunuz bu konuda görüntü bu kadar yanıltıcı olurmu?

2. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    ron un kolu 60.2 dıye bılıorum artı ron defıne dıerı ıse asırı bulk ronun off sezon agırlıgı 150 kg off sezonda emınol daha buyuktur

3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bahsettiğin dennisin beli kaç cm?bel sadece omuzu geniş göstermez vücudun her yerini ileride gösterir.

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Arkadaşların dediği doğru. Bulk biri ile define birini karşılaştıramazsın ve 75 cm beli olan ile 85 90 beli olanı bir tutamazsın. Bu zengin ile fakiri bir görmek gibi bir şey yani durumlar eşit değil. Define de yağ oranı az olup, kas olarak kütle fazla, Bulk da ise yağ oranı define bir kişiden çok daha fazla.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    BFTR Türkçe bir forum ve "anamadım" diye bir kelime dilimizde birşey ifade etmez..lütfen tekrar tekrar yazım dili kurallarımızı okuyunuz!

sthammer bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş