Ne giysem yakışmıyor...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım 1.69 boyum var 63 kiloyum ama ne giysem yakışmıyor pantolonlar t-short vs şeyleri asla kendime yakıştırmıyorum. Benim yaşımdakilere bakınca üzülüyorum. Kilom çok diye düşündüğüm de aynı boyda 54 kilo arkadaşım zayıf galiba artık eski düzene dönüp aldığım kiloları vermenin vakti geldi :)

2. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    O boyda o kilo ideal kilo verme ayrica ergenlik stresi o seneye atlatirsin gunluk 20 sinav cek 1 hafta sonra 30 yap sonraki hafta 35 gun icinde toplam 20 sinav cekersen ileride iyi vucudun olur ben gunde 300 cekiom ama sen burden asilma sıkılırsan bida yapmassin gobegin varsa gobegi erit karın kası yapmaya basla yuru felan bi sure sonra oz guvenın artar ayrıca sosyalles asosyalmisin ..mk niye güven sorunu yasıon kızlar kendine güvenen erkekleri sever sert erkek sever yumrugun masaya vurcak (gidip gaza gelipde kıza kafa atma xd sonra al basına bela)

fatih.b bunu beğendi.
  3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Kendini tipsiz buluyorsundur muhtemelen, bu da senin zayıf iradeye sahip olduğunu gösteriyor.

Gerçekte tipsiz bile olsan, her zaman aynaya bakınca kendini yakışıklı zannetmen gerekiyor, bu öz güvendir.

Matsumura bunu beğendi.
  4. Tolga AKYOL

Tolga AKYOL Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    1.68 boy 75 kıloyum s beden elbıseler buyuk gelıyor t-shirt bulmakta zorlanıyorum ve sen 63 kılosun kıloluyum dıyorsun ılgınc

5. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Asosyal değilim tabiki gitar kursuna gidiyorum eve akşamları geliyorum sabah çıkıp ancak nedense vücut yapımdan dolayı mı bilmem yüzüm tombul yağ fazlalığım var Street Workout a başlamayı düşünüyorum kimse olduğumuz gibi beğenmiyor anadan fit doğmuyoruz bayağı düşündüm artık sıkıldım.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2014 ---
    Vücut yapımdan dolayı galiba göbeğim var yüzüm biraz tombul yaşıtlarımdan küçük gösteriyorum kahvedeyiz okey oynuyoruz adam bana yaşımı sordu 16 diyince çıkardı bizi :D
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2014 ---
    Galiba

Son düzenleme: 14 Ağustos 2014
  6. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Hiç bir şey giyme bu kadar basit :D Şaka bir yana yakışıyordur ama senin hayalindeki olmak istediğin tip farklı ise kendini iyi bulmuyorsundur.

7. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yakışsa bile ya boyu uzun oluyor göbekten kötü görünüyor diete başlamalıım artık .

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok fazla dert etme, zaten üretilen t-sihrt lerin hemen hemen hepsi beliyle omzu aynı ölçüde olanlar için üretiliyor, çok şükür sağlam bir vücudum var ama arkadaş t-shirt deniyorum ya kolu sıkıyo, ya omuz kısmı dar geliyor , ya bel kısmı çok bol. Pantolon olayına hiç girmiyorum zaten bel kısmı çuval ama bacaklar sıkıyor, yakında özel yaptırıcam :)

ZWEX bunu beğendi.
  9. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo verirsen giydigin hersey sana hos gelir

ZWEX bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş