ne bicim bir kiz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Chomoloko tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    youtube de bb videolarina bakarken bir bakmisin buraya gelmisim
    [​IMG]https://www.youtube.com/watch?v=tzD1Phq_gkE
    https://www.youtube.com/watch?v=BT2bu-1IpKc
    bunlar nasil igrenc bir kizdir boyle ya..bir gram akilari varsa ben hic birsey bilmiyorum

ne yazik ki yeni nesilin kizlari artik boyle malesef 180% kufur,saygisizlik .. kendi gozlerimle goruyorum bizim okuldada ayni..

sahsen bunlar benim kizlarim olsa yagmurlu havada bunlari tarlaya salarim..
    bu tur insanlar gorunce, siz nasil dersiniz turkiyede imreniyorum bu spora,bir o kadar daha cok seviyorum bu sporu,cunku beni dunyadaki pisliklerden kotu dusuncelerden kotu aliskanliklardan arindiriyor..ve biliyorumki yaptigim fedakarliklar bosuna gitmiyor.

Son düzenleme: 5 Aralık 2012
    MyShadowKing ve hsyndmn bunu beğendi.
  2. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Cok haklısın boyle kardesım falan olcak laf olsun diye demiyorum oldururum ama bence bu davranıslar tamamen aileden gelıyor bızım cevremızde akrabalarımız aile dostlarımızda yok boyle kısılıksızler kızlar gelecegın annelerıdır onun ıcın boyle davranıs yapmadan once bı dusunmeleri lazım

3. sthammer

sthammer Guest

eleştirmenin anlamı yok, normal değiller :)

4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    zamanında ekşisözlük de incisözlükde bu arkadaşlara baya bir giydirmişlerdi. Kızlar videoyu arkadaşlarına göstermek ve komiklikler şakalar falan olsun diye yüklediklerini söylemiş fakat video bir anda patlayınca silememişlerdi. Tamamen Reklam Kokan Hareket olduğu %1500 belli zaten şu ağzını yaya yaya konuşan koca totolu saçı balyajlı arkadaş istanbulda bir bar da dansçılık mı ne yapıyor. Amaç tamamen reklam olalım yani... Okudukları metinde kendi yazdıkları birşey değil internetin 56kb - 128kbs hızda olduğu nokia 6600'ın yeni piyasaya çıktığı dönemlerde internette gezinen bir radyo ortamından Alınma " Kızlar Neden Vermez ? " başlıklı bir ses kaydına ait... Yaratıcılık bile yok bunlarda o derece. Fakat Amaçlarına ulaşmışlar en son face'de Fan Clublarının Altında Zontalar Barzolar Paralı kırolar saatine 500 TL veririm falan gibi yorumlar yazıyorlardı.

5. GodBlessStoya

GodBlessStoya Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sizler her açıdan mükemmel misiniz ki başka insanları eleştirip yargılıyorsunuz? Ne haddinize?

6. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    biz mukemmeliz mi dedik ? hosuna gitti sanirim kizlar

7. GodBlessStoya

GodBlessStoya Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yok hiç tarzım değiller sana numaralarını bulayım istersen,mükemmel değilsen başkalarını yargılayamazsın.

@Efekan

İnsanlığını yargılayabilicek tek varlığın Tanrı olduğunu söylememe gerek varmı? Eğer ateist iseniz; hiç kimse yargılayamaz.

Birçok toplum gibi Türk toplumu da insanları kendi değerlerine göre yargılayıp aşağılamaya çok önem veriyor,yazık.

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    9- Nazik ve Saygılı Olun :

9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. 2. ya da 3.şahıslara karşı hakaret, küfür, aşağılayıcı , kırıcı, dışlayıcı ifadeler kullanmak yasaktır.
    Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, küfürlü, cinsel içerikli, şiddet içeren, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler paylaşamaz ve özel mesaj olarak gönderemezsiniz.

Ayrıca başlık din tartışmasına dönüşmeye çok müsait.

Kilitliyorum.

1 kişi bunu beğeniyor.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş