Ne almalı?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve sarpu tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sarpu

sarpu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    20 yaşında, 163 boyunda, 56 kiloyum. 3 aydır spor yapıyorum ama istediğim hılza büyüyemiyorum; çünkü çok yemekten sakınıyorum, boyum kısa olduğu için çok şişmek değil, atletik bir yapıya sahip olmak istiyorum. (tam hedefim için birkaç link: 1 2 3 )

Spor yaptığım hocaya sordum; protein tozu ve likit amino asit almamı (arada bir de bar), protein tozu bitirip, 1 hafta ara verip likit amino asit bitirip 1 hafta ara verip bu şekilde devam etmemi söyledi. Protein tozunu çok su tuttuğu için çok sık almamı önermedi; dediğim gibi aşırı şişmek istemiyorum; hedefim atletik bir yapıya sahip olmak.

Hangi ürünleri önerirsiniz? Spor hocamın önerisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

2. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İstesende aşırı şişemezsin zaten 3 aylığım diyosun supplement istiyosun spordan önce sağlam karbo proteinini ye spordan sonra üzüm suyu ve az miktar lor ye supplemente para harcamana gerek kalmaz. sporun 8-9. ayına gelince sadece lor yerine whey alırsın bcaa alırsın bu kadar o hocanın ne dediğine bakma 1 hafta gidene bile supplement öneriyolar supplementi mucize falan zannetmeyin

3. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    hoca supplement aldığı yerden prim alıo sanırım işin beslenme kısmını unutmuş :D istediğim hızda gelişemıorum diosun gelişmek hakkında 3 ayda ne öğrendinki istediğin hızın ne olduğunu biliorsun yanlış anlama beni ama beslenme ne dinlenmene antrenmanlarına yeterince önem vermeden supplement ten medet umarak zaten nasıl gelişebilceksin

istediğin her ne ise hedefin her ne ise ilk önce gerektiğini yapcaksın zaman harcıycaksın yurumeden koşmaya çalısırsan ne olur düşersin sürekli

4. ™Legend

™Legend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bi sorum olcak antreman sadece bcaa mı kullanmak daha avantajlı yoksa sadece whey mi ? (bcaa derken bcaa oranı fazla olan ek gıdalar) ikisinin birlikte kullanılması önerilir ama ben olduda böyle bir durumda kaldık hangisi daha iyi olur diye deneyenlerin görüşünü almak isterim

Sayfayı Paylaş