ne şekilde bir program uygulamalıyım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lvm tarafından 22 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lvm

lvm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa sevgili abilerim kardeşlerim. 15 yaşındayım , mart ayında 16 oluyorum. 170 boyundayım kilom ise 52 civarlarında (sanırım). yaşıma göre zayıf olduğumu düşünüyorum , bu yüzden biraz vücudumu düzene sokmak istiyorum. internetten araştırdım , yağ olarak kilo almak zararlıymış bu yüzden kas şeklinde kilo almak istiyorum. 2 tane 4 kglık dumbell aldım , evde kendimi geliştirmek istiyorum. özellikle omuz ve kol bölgelerini geliştirmek istiyorum. ama bunları yaparken boy uzamasının engellenmemesini istiyorum , hatta bunları yapmak boyumun uzamasına yardımcı olabilecekse çok makbule geçer. evde bunlar için nasıl bir program uygulayabilirim , hangi hareketleri ne kadar yapmam gerekir , nasıl beslenebilirim acaba ? protein ve karbonhidrat hapları mı (toz da olabilir) ne varmış , onları şu anda kullanmam uygun olur mu ?

2. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dumbellarla hareketleri sitede arayarak bulabilirsin. Dumbellerle yapacagin hareketler boyuna etki etmez zaten boy uzamasinin buyuk bi bolumu genetiktir. Beslenme olarak karbo. bakimindan zengin makarna,pilav,haslanmis patates ve protein bakimindan et,sut,balik,peynir,tavugu bolca yemelisin. İlk 3 ay protein tozu tarzi supplementler kullanmana da gerek yok. İyi calismalar :)

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş