Nature's Bounty CLA ve L-carnitin??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KamilXYZ tarafından 28 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar, bu ürün eczanelerde satılmakta

50 kapsül 1gram CLA
    ve
    50 kapsül 1gram L-carnitin 59tl

sizce alınıp kullanılır mı, kullanım şeklini değil, size markayı ve güvenilirliği soruyorum :)

bu fiyata alternatif bir ürün mevcut mu ?

2. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kimseden ses çıkmayınca bugün

hardline 500 - 100lük l-carnitin
    hardline 1000 - 100lük cla
    hardline 1000 - 120lik bcaa siparişi verdim

hadi hayırlısı :)

140tl tuttu

3. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    iyi yapmissin, Hardline'in Carnitine ve CLA'ini kullaniyorum, memnunum. Gecen gün ben de BCAA 'yi aklimdan gecirdim, yakinda belki ben de ona baslarim.

Hayirli olsun, iyi yag yakmalar, kolay gelsin...

4. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Nature's Bounty markasının magnezyumunu kullanıyorum şu anda zamanında iherb'den almıştım iyi yada kötü neye göre diyebilirim ki kullandım ölmedim diyeyim bari :)

5. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    bugün kullanmaya başladm, sabah yanıma 2 bcaa, 2 cla ve 2 l-karnitin aldım, akşam yemeğinden sonra cla + bcaa yı alayım diye, yemeği yedikten sonra hapları çıkarttım o da ne :)

l-karnitin ile bcaa birbirinin aynısı, 2 tane rast gele içtim ama hangilerini aldım bilmiyorum, cla balık yumurtası gibi bişey hemen fark ediliyor fakat l-karnitin ve bcaa hapları birbirinin aynısı, ders oldu bi daha karıştırmiycam :p

6. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    CLA ile ilgili tecrübelerini merak ediyorum. Ben yaklasik 1 haftadir kullaniyorum. Yorgunluk yaptigini hissediyorum ve de karin bölgemde garip bir his var. Agri degil ama garip iste. Bunun disinda cok fazla susuzluk hissediyorum. Acaba bu karacigerin cok calistigina mi isaret? Internette CLA'in yan etkilerini okudum, halsizlik, mide bulantisi, hazimsizlik falan yaziyor. Sen de böyle seyler oldu mu?

Bu arada CLA'i yemeklerle birlikte veya 20 dakika önce aliyorum, günde 3 kere.
    Acaba cok fazla supplement mi kullaniyorum? Soya protein tozu, L-Carnitine ve CLA kullaniyorum, haftada 1-2 tablet multi-vitamin ve bazen spor öncesi C vitamini aliyorum. Üstelik BCAA gibi enerji artisi yapan bir supplement almayi da istiyorum.

Birileri yorum yazarsa cok sevinirim.

7. KamilXYZ

KamilXYZ Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    şuan iş yoğunluğumdan spor yapamıyorum bu yüzden cla yı günde sabah ve akşam öğünleriyle beraber alıyorum (cla ve bcaa yı birlikte alıyorum)

nerede okudum hatırlamıyorum ama bu ürünleri aldığınızda günlük ortalama 2 litre su tüketimini tavsiye ediyor,

belirttiğin yan etkilerden hiçbirini gördüm diyemem (ama bazen işten o kadar yorgun oluyorum ki buna ne etki ediyor açıkası bunun sebebinide bilmiyorum, gerçi hap almadan öncede aynıydım aldıktan sonrada aynıyım açıkcası bu yüzden net cevap veremiyorum)

ama kendimdeyim her zamankinden farklı hissetmiyorum, l-karnitini sabah aç karnına alıyorum yaklaşık bir 10dk sonra enerji hissediyorum ama psikolojik mi yoksa gerçek tepkimemi bunuda tam bilmiyorum :)

donkisot bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş