Nature's Best Whey Protein 900 gr

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve yucerxx tarafından 15 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,3%
  2. orta karar

0,5%
  3. başarisiz

0,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün iyi olabilir ama ben bu markayı sevmiyorum. Kullanmam. Tavsiye etmem ve tavsiye edene karışmam. Ama şahsen Ultimate, TwinLab, Optimum, Universal gibi markalar varken böyle bi Whey 'e 65 YTL vermem... Günde 100-150 Gram kadar Whey kullanıyorum. Benim için bu whey'e vereceğim 65 YTL çok para... Özellikle diyorum ürünün kötü oluşundan değil bu, bilmediğim bi markaya veremem. İşe yaradığı kesin olan ürünler varken riske atamam paramı. Ama tabiki içinde nişasta var diyecek değilim. Sadece komik bu iddalar. Ürün orjinal oldukça üzerinde yazanları baz almak lazım.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    katılıyorum.en iyi olarak degıl ama gercekten benim amacıma gıden yolda bence guzel bır arac oldugu için yazdım.yoksa benimde favorılerım arasında bır zamanların best selleri olan ısopure,ıso cool başı çeker.özellıklede ultımate ıso cool bence super bır urun.marka tek basına kalıteyı yansıtmakta yeterli olmuş bu urunde.

3. anathema

anathema Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ZEYTINBURNU/ISTANBUL
    ORTA SEVIYELI BIR PROTEIN TOZU.TADI VE KOKUSU GUZEL,ICERKEN SEVE SEVE ICECEKSINIZ.FIYATINA GORE GAYET IYI...

Sayfayı Paylaş