Nature's Best Whey Protein 900 gr

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve yucerxx tarafından 15 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

99,3%
  2. orta karar

0,5%
  3. başarisiz

0,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bundan alan oldumu nasıl alınırmı ????

EDIT:
    Supplement arsivine eklendi.

/Despo

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yağ almadan yüksek düzeyde kas geliştirmek için yüksek değerli biyolojik protein kaynağı

Pek çok değişik protein kaynağı mevcuttur. Protein; yumurta, süt, peynir, kırmızı et, beyaz et gibi yiyeceklerde bulunabilir. Benzer şekilde, piyasada satılan proteinler de çeşitlilik gösterir: Süt ya da yumurta proteini, soya ya da sığır eti proteini ve bitkisel protein.

Tüm bu takviyeler içinde en iyisi, PERFECT Whey Protein'dir. Sadece daha yüksek bir biyolojik değere sahip olmakla kalmaz (yani diğer proteinlerden daha fazla amino asit verir), çok az miktarda laktoz (kimi insanlarda mide sorunlarına yol açan süt şekeri) içerir, bağışıklık sisteminde bir antioksidan işlevi görür.

Natures Best PERFECT Whey Protein mikro filtrelenmiş süt proteinleri/peptitleri içerir, yüksek kalitelidir ve kullanımı kolaydır, %50'ye kadar bir oranda çok önemli amino asitlerden oluşan bir konsantrasyon içerir. Bunların yarısı kas korumasını hedefleyen, bölünmüş amino asitlerdir.

Natures Best PERFECT Whey Protein'i nasıl ve ne zaman doğru kullanabilirsiniz?
    Whey Protein'i almak için doğru zamanı seçmeniz, kas potansiyelinizi maksimize etmenize yardımcı olacaktır. Önce, çalışmanızdan hemen sonra (tercihen karbonhidratla birlikte) bir doz Perfect Whey Protein alınız.

Bu, vücudunuzun kendini zorlamış olduğu ve kendine gelme sırasında, vücudun kendine gelmesi ve büyümesi için gerekli amino asitlerden yoksun olduğu zamandır.

PERFECT Whey Protein'i sabah almanın bir avantajı da, yemeklerden daha kolay hazmedilmesidir. Yatmadan bir saat önce bir doz daha PERFECT Whey Protein almanız, protein almadığınız sürenin kısalmasını sağlayacaktır. ABD'de yapılan bilimsel çalışmalar, kanda yüksek oranda bölünmüş amino asit bulunmasının, gece meydana gelen protein yokluğunu azalttığını göstermiştir. Gün içinde yemek ve gece yememek, proteinde kazanç ve kayba yol açmaktadır. Bu, pek çok insan için sorun olmasa da, vücut geliştirenler söz konusu olunca durum farklıdır. Bu döngüden kaçınmak için elimizden geleni yapmalıyız. Yatmadan önce ve sabah kalkar kalkmaz protein almak olumlu sonuçlar doğurur. Ne kadar sık alırsanız, kas gelişiminiz o kadar istikrarlı olacaktır.

Kullanım Şekli:
    Egzersiz çalışmasından sonra 1 doz alınması vücudun kendini kısa sürede toparlamasını sağlar. Ayrıca sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce de alınması önerilir. Profesyonel çalışmalarda beslenme uzmanı ve spor danışmanınızın tavsiyesine göre miktarlar ve kullanım şekli değişebilir.

Salash bunu beğendi.
  3. selo

selo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GIDA SEKTÖRÜ
    Yer:
    İSTANBUL
    süper bir protein ....

arkadaşım,bendede aynı proteinden var...aslında kutusunu görünce şaşırdım çünkü;etrafımda çok bu markayı kullanan yok.ben daha önce multıpower'ınkini kullanıyordum.şu an nature's proteinin 3'üncü kutısındayım..söylemem gerekirse tek kelimeyle harika.şu an ben çukulatalısını kullanıyorum ve tat ve kokusu beni etkiliyor...herkez için önereceğim bir protein tozu dur...saygılar...................[​IMG]

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Bende kullandım bu ürünü iiydi..

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu fırmanın 2 urununu denedım.sık sorulan proteın 92 ve whey.bırıncısı beş para etmez.whey proteınden yaklasık 3 kutu kullandım ve gercekten işime en çok yarayanı oldu.

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    fiyatları ne alemde veya en uygun satış noktaları hakkındada bilgiler verilirse herkes faydalanır

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ortalama 65 ytl fiyat ile internet üzerinde satışta.

8. selo

selo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GIDA SEKTÖRÜ
    Yer:
    İSTANBUL
    vallaha ben 90 ytl ye alıyorum....65'i duyunca şaşırdım..ama ben spor salonlarından kullanmıyorum çünkü;çoğu spor salonu sahte spor ürünleri yapan kişilerle anlaşmalı.bende bu yüzden eczaneden spariş verip alıyorum.hiç olmazsa ora birazdaha güvenli.zaten o eczaneyi de istanbulun zengin kısmından buldum.yani kaliteli.........[/img]

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    zenginler daha çabuk kanar.o fiyata alman orjınal oldugunun bır kanıtı degıl.ben 65'e ithalatcı fırmadan alıyorum.ınternet uzerındede guvenılır sıteler mevcut.bukadar fiyat farkını vermek pek mantıklı gelmedı bana.

10. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    guardbody nin dediği gibi nette güwenilir ve uygun fiyata satan siteler mevcut fazla para ödemene gerenk yok ;)

11. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşların dediği gibi eczane den almak pek mantıklı değil.. araya ne kadar aracı girerse fiyat o kadar katlanıyor.. o yüzden mümkün olduğunca ilk el bulmak bize fiyat açısından avantaj yakalayacaktıR.

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    65 mi bedava hangi siteymiş bu link verebilirsin üyelerimizin işine yarayacaksa

13. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
  14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    gayette iyi ve makul

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu üründen 2 kutu bıtırdım ve sonrasında perfect whey kullandım.aradaki fark gelişim açısından perfect dıyor.tad olarak ise hard line dıyor.belki diğer arkadaslarda durum tam tersı olabilir ama ben herkesın birkaç farklı markanın bırden tadına baktıgını sanmıyorum.deneyenler yorumlarıyla renk katarlarsa ortak bır sonuç çıkacaktır.hard line çikolata badem body için olmasa bile sırf tadı için alınabilecek bır urun.işe yaramaz demıyorum,yanlış anlaşılmasın.vucudum bu urundede farklılık gordu.eksık alımları kapatmada bırcok markadan daha ıyı bence.

16. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    sitede optimum ürünleri kaldırılmıs bilgisi olan war mı ?

17. gültekin

gültekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    İSTANBUL
    hiç tavsiye etmeyeceğim bir ürün.sonuç alamazsınız.sırf nişastalı bir toz.isterseniz kepçeyle için 1 milim büyüyemezsiniz.isterseniz bi deneğin antrenman yapmadığınız bir gün 5 ölçek tozu süte vey suya karıştırın için sonrada tuvalette idrarınızın rengine bakın eğer kokulu ve sarı ise iyi yoksa kötü.birde 6 hafta kullanıp ölçülerinize bakın nasıl.ama boş yere zaman ve para kaybı.

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    o nişastalı tozunda katkıları ile 46cm kol yaptıgımı hatırlarım.demekkı nişasta sende etkılı olmuyor.idrar rengi ile proteın kalitesini anlayacak kapasıtede bır arkadasımızın forumda olması sevındırıcı.4 kutu kullandım ve verdıgım paraya degerdı.5 ölçek kullanımı onerecek kadar eskısın galiba bu sporda???

19. gültekin

gültekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    İSTANBUL
    SAYIN GUARDBADY
    Sen 46 cm kol yaptın kas mı yaptın zannediyorsun.önemli olan bady de kas kütlesi arttırmak.kolum 46 cm oldu bu ürün süper deyip kanma o ölçüleri prfesyoneller yapamıyor.nişasta vücutta şişkinlik yaratır üreticilerin kar yapmasını sağlayan bir gıda tozu durumunda.senin gibi arkadaşlar alıyor 46 yaptım 46 deyip zıplıyor havalarda.benim amacım yardımcı olmak.

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben o tozu kullandıgım donemde 46 cm yapmıştım,şimdi değil.cumllerdeki ufak açıklıklara hemen kanma.46 cm için havaya zıplamayacak kadar eskıyım bu sporda sen merak etme.nişasta vucutta şişkinlik yaratır kaslarda degıl.kas yogunlugunu saptamak için alim olmaya gerek yok.define olmadıgımın farkındayım ama bulk olmadıgımdanda emınım.yeni ölçülerimi yazmıyorum çunki benim harıcımde havaya uçanlar olabilir belki.bu ölçülerin tamamını proteın tozu ile yapmadık.sagolsun sitedeki arkadaslarımın önerileri ve yardımları en buyuk etken oldu.o yuzden kalıteye guvenıyorum.

Sayfayı Paylaş