1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Naturel 4 aylık gelişim 66 kilodan 80 kiloya

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve erdilhincal tarafından 20 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. erdilhincal

erdilhincal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

Yaşım 17 boyum 1.90 aşırı uzun olduğum için çok zayıf duruyordum ve evde kendimce çalışmaya başladım, hırsla ve sıkı çalışarak birşeyler elde ettim.

kilo almak için yememe içmeme çok dikkat ettim her sabah kahvaltıda mısır gevreği (sütle karıştırıp) öğlen akşam tavuk pilav. ve haftada bir fastfood yiyorum. fastfood yememin sebebi vüvut aşırı yağsızlıktan hastalanabilir diye korktum.4 ayda 14 kilo aldım

hiç bir alet kullanmadım tamamen mekik( bazı değişik şekilleride dahil) şınav ve barfiks ile. haftanın en az 5 günü koşuya çıkıyorum(çok uzun mesafeli değil 5-6 km max)

yorumlarsanız çok mutlu olucam ilk halimin fotoğrafını bulamadım, bulursam ekleyeceğim ki hepiniz tahmin ediyorsunuzdur 1.90 65 kilo birini :)

akıl vermek gibi olmasın ama yeni başlayan arkadaşlara birkaç tavsiyem olucaktır.

bazı hareketleri yaparken zorlanıyorsanız, barfiks şınav gibi o hareketleri yaparak kendinizi geliştirmeye çalışmayın. mesela barfikste zorlanıyorsanız 1 yapın yukarıda asılı olarak durun hep tekrarlayın dayanıklılığınız artar şınav içinde aynısını yaparsanız daha kolay yapmış olursunuz.

ben eskiden 4 tane şınav çekemezdim, ama şimdi ısınınca 40 yapabiliyorum. barfixte kendimi zorlamadan 15'er set yapıyorum genelde mekik ise başta çok sıkıcı geliyordu şimdi 100x setlerle çalışıyorum. kaç set yaptıgım belli olmuyor o günki psikolojime bağlı oluyor.

ve cinsellikle aranıza mesafe koyun, kız arkadaşınız bu duruma ne der bilmiyorum ama ben bayağı bir zorlanmıştım :D

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 20 Mart 2012
    devotion bunu beğendi.
  2. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    evde yapılan bir çalışma için güzel bi sonuç.

daha profesyonel çalıştığında bu azimle çok iyi sonuçlar alacağına eminim

3. erdilhincal

erdilhincal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha profesyonel çalışacağım, best model'a katılmayı planlıyorum ancak aşırı vücut yapmaktan çekiniyorum fazlası dezavantaj oluyor.

4. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    aşırı vücut yapmak öyle kolay bişey değil ;) yapamaz değilsin tabi ama bi 5 sene diyorum en az

5. erdilhincal

erdilhincal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Naturel olarak 5 sene mi alır haklısınız ama dediğim gibi aşırı vücut gibi bir sıkıntım yok hatta aşırı vücuttan iğreniyorum.İdeal kaslı bir vücudu tercih edenlerdenim şu andan itibaren salona başlasam 5 ayda çok sıkı bir antreman ve beslenme ile istediğim vücuda ulaşabileceğimi düşünüyorum.

6. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    sen bu spora başladın mı doymıcaksın kardesım doyulmuyor kolum 37 olsun dıyosun daha sonra yetmıyor hep daha fazlasını ıstıyosun sımdıden oyle asırı vucd ıstemıyorum falan deme aman :) daha fazla fotoğğraf gerek

7. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    nasıl bi vücut istediğini bilmiyorum ama 5 aydada yapsan devamlı olursa kalıcı olur bu vücut.Nankör bi spor 5 aydan sonra kendini abur cubura dengsiz yaşam tarzına dönersen sonra daha kötü olursun

8. erdilhincal

erdilhincal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi hep attırıyorum setleri, ama ideal vücuda ulaştığımda günlük az tekrarlarla sabit bırakmaya calısacagım. beslenmem hep aynı zaten.

Dengesiz bir hayatım var ama beslenmem gayet normal onun için pek farketmiyor :)

9. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    gögüsler çok zayıf kalmış

10. west67

west67 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Zonguldak
    Eskiden bizde öyle diyoduk.ben biraz kilo veriyim yağlardan kurtulayım diye başlamıştım.Tabi verdim ama şimdi bulk tayım.İnsan kendine inanamıyo ama bölesi daha iyiymiş weightlifter emin ol sende devam edersen başka düşüncelerin olucak.Fikirler sürekli değişiyo kilolu olursun zayıflamak istersin.Zayıflarsın,sonrada zayıfım diye (hacim kazanmak için) kilo alırsın :)

Sayfayı Paylaş