Nasıl Vücudumu Geliştirebilirim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 19 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Evimde 150 cm lik bar ve 30 kg lık ağarlık 2 adet 35 40 cmlik kısa bar var bu arada en son Bazal Metabolizma Hızımı Ölçtüğümde 25.1 idi boyum 168 ve 71 kilodayım vücudumun yağ oranı yüzde 15 Buna rağmen saatte 10 km koşabiliyorum benim problemim miğde ve göğüs kasları ile ilgili günde 2500kalori alıyorum ve 400 kalori protein 1800 kalori karbonhidrat ve 300 kalori yağ lardan alıyorum Odamı boşalttım ben spor salonuna gidicek durumda diilim yani o yüzden evde kaslarımı nasıl güçlendirebilirim Barbell ve Bir Uzun Bar 2 kısa bar ve 30 Kg ağarlığım var su an ne önerirsiniz arkadaşlar? kaç günde bir çalışmalıyım başlangıc seviyesinde oldugum icin nasıl calışmalıyım SET nedir mesela hiç bir bilgim yok :((( YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM SAYGILARLA.

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    dorum yukarısında yazan body building programlarına bir bak orada evde çalışma programı var ona bakmanı tavsiye ederim set ise örnek olarak diyelim mekik çekiyorsun mesela başlagıç olarak 10 tane yapıyorsun bu on tane mekik 1. set kısa bir süre bekliyorsun 1 dk gibi 10 tane daha mekik çekiyorsun bu 2.set örneğin

Sayfayı Paylaş