Nasıl Kullanmalıyım???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve erayyy tarafından 20 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. erayyy

erayyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar..ben bu spora başlayalı daha 2 ay oldu..bana supplement alma dediler ilk başlarda bi 6-7 ay geçsin öle alırsın şimdilik sadece iyi beslen dediler..ama ben çalışan insan olduğum için çok düzenli ve güzel şekilde beslenemiyorum..yani 70 kg.yum bunun 2 katı kadar protein alma imkanım yok günlük beslenmeyle bende optimum nutrion amino2222 ve hardline pro gainer 4.5 kg sipariş ettim yarın geliyolar...Şimdi bunların yanında birde protein tozu sipariş etmelimiyim yoksa bu ikisi yetermi??eğer proteinde almam gerekiosa nasıl kullanıyım bu üçünü??hangisini antramandan sora hangisi gündüz hangisini gece??benim fazla bir bilgim yok sizin gibi hocalarımın ve deneyimli arkadaşlarımın bilgisine başvurayım dedim..yardımcı olursanız sevinirim

2. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    bu ikisi varken protein tozunun aciliyeti yok..zaten bu ikiside protein bazlı ürün..bir dahaki sefer amıno yerine protein tozu alabilirsin..hemde daha ekonomik olur hemde daha fazla serving(kullanım miktarı) içerir.....amıno 2222 yi antremandan sonra 8-10 tane arası alabilirsin..bunun dışında antreman öncesi 5-6 tane antreman sonrası 5-6 tane olabilir..yada sadece öğün aralarındada alabilirsin..gainer ı iş yerinde kaçırdığın öğünlerin yerine alabilirsin..yada antreman sonrasıda alabilirsin..bu kombinasyonlar amaca ve duruma göre çeşitlendirilebilir..püf nokta,öncelikli düşünülmesi gereken durum antreman öncesi ve karşılayamadağın öğünler olmalı..sen bunu günlük gereksinimine göre belirle..gainer gün içinde kaçırılan öğünler için alınabilecek iyi bir takviye,amınoacidlerde antreman sonrası protein ihtiyacını karşılamak için güzel bir takviye

3. erayyy

erayyy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino için 2 tane antremandan 45 dk önce 2 tane antreman sonrası 1 tanede yatmadan önce iç diyor sitesinde sencede bölemi yapıyım yoksa senin dediğin gibi 4-5 tane antreman sonrasımı alıyım??

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet aynen dediği gibi al ve proteine de gerek yok barış yazmış zaten işyerine yumurta ve balık götür ton balığı pratik 5 dk iyi beslenirsin bu sayede

Sayfayı Paylaş