Nasıl Kullanmalı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve duskorc tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. duskorc

duskorc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. Ben 5 aydır düzensiz şekilde son 2 aydırda düzenli şekilde vucut geliştirme sporuna başladım.

Sormak istediğim. Elimde Hardline pro gainer , GNC Creatine-Monohydrate,GNC Amino burst 3000, GNC B12 ve C vitamin hapları var.

Bunları hangi şekilde kullansam bana fayda sağlar. Hardline progainer ın üzerinde creatine ve yanında daha bir sürü madde yazıyor . Progainer kullanırken yanında diğerlerini kullanmam sakıncalı mıdır?

Teşekkurler.

Boy:1,96
    Kilo:80

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar, Gainer'lardaki Creatin ve Glutamine oranlarını lütfen es geçin. Çok az miktarlarda oluyor içerisinde. Ondan dolayı Gainer kullanırken Glutamine veya Creatin kullanabilir miyim? sorusunun cevabı her zaman evet, kullanabilirsiniz. Elinde Whey var mı peki? Whey yokken Creatin kullanman garibime gitti açıkçası. İkisi çok iyi bir kombinasyon çünkü. Progainer kullanmadım, dolayısıyla Antrenman sonrası alım yapsan Whey'in yerini ne kadar tutar bilmiyorum, kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar umarım. Ama bence Whey al, en önemli parçayı eksik tutmuşsun kombinasyonda.
    Progainer'i nasıl kullanacağın Whey ürünün olup olmadığına bağlı. Bunun dışında Creatin'i ilk 5 gün yükleme yaparak(Günde ortalama 15-20 gram kilona göre=>4 öğün şeklinde aralarında 4-6 saat olarak), geriye kalan 6 hafta boyunca da günde 5 gram şeklinde kullanman yararına olacaktır.

Sayfayı Paylaş