nasıl bir kür

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve spider7 tarafından 12 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    selam arkadaşlar sizlerden ricam nasıl bir kür almalıyım
    boy 182 kilo 93 4 senedir body yapıyorum daha önce kür yapmadım kemik yapımda biraz zayıftır lütfen bilen arkadaşlar yorum yapabilirlermi
    hacim almak istiyorum yani büyümek kollar 50 cm falan ve şekilli olmasını istiyorum

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam Spider7,

Yanlis anlama yanliz sorun biraz bana yanlis geldi..

50 cmlik kol istiyorum diyorsun, bunu herkes ister :) demek istedigim bizler burada sunu sunu al bu kadar büyürsün diyemeyiz sana. Kollarin simdi ne kadar onu bile bilmiyoruz mesela + ben kendim kimseye bir kür tavsiye etmem, yanliz egerki alacagindan 100 % eminsin okudun ve gelecek yanetkileri gözönüne almis ve karar aldiysan sana yardimci olabilirim, Neden ? cünkü elini tutamam malesef :) yanliz kendinin diger konulari okumani ve ordan bir fikir almani tavsiye ederim, cünkü forumda senin son girisinden bu yana bayaa konular var bununla ilgili.

/Despo

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.585
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    despo kardesın soyledıklerıne aynen katılıyorum.oncelıkle bence tum vucut olculerın hakkında detaylı bır bılgı vermekle baslayabılırsın.daha sonra beslenme duzenı ve kur seklındekı secenekler tartısılabılır.ben 9 yıldır bu camıanın ıcerısındeyım ve aynen senın gıbı benımde bırcok konuda kendımı gelıstırmeme ragmen steroıd ve gercek beslenme konusunda zayıflıgımı gıdermemde bu sıtenın buyuk faydaları oldugunu gordum.emınımkı buradan saglayacagın fayda ıle 50 olmasa bıle barız gelısmeler elde edeceksın.sımdıden hayırlı olsun dıyorum.bırde şunu eklemek ısterımkı bence kur zamanın gelmıs.yalnız yaz aylarında yapılan kurlerde beslenmen daha farklı olacaktır unutma ;)

4. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar kollar şuanda 40cm despo yan etkilerini göz önüne aldım tabiki herkezde 50cm kol istemiyorben onun için yazdım

5. Guest

Guest Guest

Daha önce hic steroid kuru yaptinmi? yaptiysan hangi maddeleri ve nasil bir doz takip ederek kullandin?

6. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    panzehir kardeş önceden virigen almıştım senin tarif ettiğin şekillerde ama 2 hafta falan aldım daha sonra sakatlandım ve bırakmak zorunda kaldım

7. Guest

Guest Guest

Sen herhalde injeksiyon kullanmak istemiyorsun. Daha cok tablet yada kapsüllerle kurunu yapmak istiyorsun. En güvenilir saglam ürün Virigen olur bu etapda. Fiyati cok pahali bunu da biliyorsun sanirim.

8. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    panzehir hocam iğneden korkuyorum ama yaptırmaya karar verdim lütfen bana bir kür tavsiye edermisin injeksiyon fark etmez

9. Guest

Guest Guest

Kardesim öncelikle bu steroid kuruna baslamadan evvel cok düsünmen gerekiyor. Cünkü basladiktan sonra ölene kadar kullanman icap ediyor. Biraktiktan sonra vücut yaglanmaya basliyor ve seklin bozuluyor. Dogal olarak insa edersen bu durum ortaya cikmiyor. Bunu göz önüne larak steroid kuru düzenlersen iyi olur.
    1. kur icin her 7 günde bir 250mgTestosteronEnantat maddesi injekte edilebilir. 14 hafta yeterlidir.

10. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehir 14 hafta biraz agir olmazmi ?

10 haftayla 14 haftanin farki ne olabilir, (yan etkilere bakarsak) SENCE

11. Guest

Guest Guest

Depot versiyonlarda etki süresi gec gelir. Bircok sporcu 5. haftadan sonra etkiyi farkedebilmistir. hatta 7. haftada fark eden bile var.
    14 hafta standart ayardir. 10 hafta ile 14 hafta arasinda hic bir yan etki farki olamaz. Vücutta etkisi hizli olmadigi icin yan etkilerin cikma olasiligi ani degildir. Vücut bu depot versiyonla uyum icinde kalir.

Siz hala TestoEnantat maddesinin cok agir bir madde olabilecegini düsünüyorsunuz. Bu dogrudur ama doz ayarina göre degisir. Hatta digerlerine göre kiyaslarsan yan etki bakimindan testo en saglamidir.
    Sence diye sormussun ama bu fikir bence degil tamamen test sonucu ve ortadaki gercektir.

12. Despo

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tskler

"Sence" yi yanlis anlamissin, sence deyince senin bildiklerini kast ettim sanirim yine türkcemden kaynaklaniyor bu yanlis anlasma..

13. Guest

Guest Guest

sorun degil :D . hüsnü niyetinle yaklastim. Sadece aciklama geregi hissettim bazilarininda bilmesi gerekiyor.

14. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    panzehir hocam haftada bir 250mg enantat yeterli olurmu sence kaç kilo alabilirim tabi beslenme iyi olursa birde jinoko için ne kullanmalıyım kür bittikten sonramı kürün içindemihocam yakında başlıyacağım yardım edersen sevinirim

15. Guest

Guest Guest

haftada bir ampül(250mg) yeterlidir. Umarim iyi düsünmüssündür bu konuyu.
    Kur esnasinda Cinko(zinc) 100mg alabilirsin ve jinekomasti olayi vuku bulmaz. son injeksiyondan 15 gün sonra Clomid ile 4 haftalik kur yapacaksin.

16. spider7

spider7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    28
    yaa hocam tam cesaretimi topluyordum iyi düşündünmü bu konuyu demişsin :) neyse büyük ihtimal kür yapıcam hocam klomifeni nasıl kullanmalıyım çinkoyu hergünmü kullanmalıyım sevgilerle

17. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    primobolan primbolan primobolannnnnnnnnn

18. Guest

Guest Guest

arnoldjr:
    Primobolan yapacagina creatin kuru yapsin daha iyi. Bu primoya kafayi cok taktiniz. Ama daha etki düzeyi hakkinda genis bir malumat göremiyorum kimseden. Ortada kesin bir sonuc var ama nedense hala 1985lerin fikri benimseniyor.

Bakin 1970 li yillarda kur yapan sporcular sadece 3 madde aliyorlardi. Ve onlar simdi diyor ki eger simdiki maddeler ve bilgi olmus olsa o zaman biz o yillarda bu 3 maddeye bagimli kalmazdik.

Türkiyede ise 3 madde bagimligida var. Tabi baska maddeler ama birbirlerine cok ters maddeler. Susta+Primo+Anapolon sporcu ancak bu maddelerle kur düzenliyor. Hatta türkiye ve yurt disi sampiyonluklarina hazirlanan sporcularda bu maddelerden geciyor.
    Artik bu fikir degismeli ve maddeleri iyi tanimaliyiz.

Spider7:
    Cinko 50mg sabah ve 50mg aksam olarak alabilirsin. Bunu tüm steroid kuru boyunca almalisin.

clomid kurunu ise su sekilde uygula derim. Yaptigin son injeksiyondan 15 gün sonra yani 15. günde baslayacagin kur;
    1.gün 4 adet tablet(200mg)
    2.gün 3 adet tablet(150mg)
    3.gün 2 adet tablet(100mg)
    4.günden son bitime kadar günde bir tablet(50mg) alinmalidir
    . Bunun yaninda Creatin de alinirsa cok uyumlu olur.

19. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    primobolan gercektende kalıcı adale yapmak ıcın cok uygun bır ılac ama yuksek dozajlarda...mesela ılk hafta 5-6- ampul sonrasında da 3 yada 4 ampul gıbı..bence gercekten etkılı bır ılac ama tabı uzun surede..mesela 16 hafta..ama yanında bazı seylerde kullanılmalı...turkıyede herkes baska ılaclara hasta..ben turkıye vucut gelıstırme federasyonunda milli hakemım ve mıllı sporcuyum.cok cok ınsan tanıyorum.yarısmacı ve antrenor.burda cok cahıl ınsa kaynıyor.ben berlınden geldım .ve devamlı da gıdıp gelıyorum mesele 2 gun sonra yıne ordayım:)
    burda ınsanlar takıntılı dedıgın dogru ama takıntıları o ılac uzerıne degıl baska ılaclar ve ıdmanla uzerınde 80 lerdeler hala :roll:

20. Guest

Guest Guest

Isim vermek istemiyorum ama Vücutgelistirmede TR de büyük adimlar atmis ve yillarini vermis sporcularin daha bilincsizce kullanimlarini görmekteyim.
    Ayrica Primobolan hakkinda sizinde yeterince bilginizin olmadigini görüyorum. Bu konuyu derin bir manada yaziya döküp forumda yayinlamak gerekiyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş