Nasıl Bir Diyet Yapayım ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve atanerber tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Abilerim Ablalarım Öncelikle herkese Merhaba :) Benim yaşım 16 boyum 1.72 kilom 95 :) Kilom biraz fazla. Amacımda bu kiloyu Bir an önce vermek. Kiloyu ben daha önce budan 1-2 sene öncede vermeye çalıştım fakat başarılı olamadım. Vucüt Geliştirme salonlarına gittim çok fazla ağırlığa yüklenmeden bisiklet ve yürüyüş bandı ağırlıklı Spor yaptım ama uzun süreli yapmadığım için pek fazla fayda göremedim. Babam diyetisyene götürdü fakat çok saçma bir diyet listesi verdiler babam bile yapma dedi :) Uzun lafın Kısası ben pek fazla sokaklarda gezen biri değilim çoğunlukla evde duruyorum kilomun asıl sebebide bu olsa gerek. Yakın zamanda okullar acılacak bu yüzden dersler filan derken hiç cıkamıyor olacağım. Bu yüzden sizden tavsiyeler bekliyorum. Dışarı cıkamadıgım için evde kendi çapımda hareketler yapıyorum: Mekik ve şınav çekiyorum ama yemeği fazla kacırınca pek etkisi olmuyor sizden isteğim güzel bir diyet tavsiye etmeniz bazı kitaplar var elimde Karatay Diyeti sizce bana önerirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler :)

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Taş devri diyeti ve karatay diyeti kitaplarını okumuş biri olarak oldukça mantıklı ve zayıflamanın bilimini anlatan iki kitap.Karatay diyetini uygula hayatının bir parçası haline getir eve kapanma spor yap hareketli ol ama bu iş sadece diyet ile olmaz spor,hatta kardiyo şart.

3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    belli dönemler eve kapan huzur arıyorsan benim gibi ama bu dönemde bile sabahları erken kalkıp kahvaltıdan önce koşu yap sonra gel duş al ve güzel bir kahvaltı yap güne dinç başlarsın. şu aralar spou dahil herşeyi bıraktım uyku düzenim bozuldu inan hiç rahat dğeil bir film izliyorum gözüm kanlanıyor. boynum tutuluyor felan bende evden çıkmıyorum bu sıralar ama eve kapanmak iyi değil

Sayfayı Paylaş