Nasıl Bir Combine Daha Uygundur Yardım Gerekiyor .. ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tolga_01 tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 3 Yıldır BB Yapıyorum Zamanında Cok İyiydim Sonra Bir Sakatlık Geçirdim Omzum Cıkmasıyla Beraber Hayatım Alt Üst Oldu 80 KG iken 130 Kg Oldum ve Şu anda 105 KG Yum Okuduğum Bölüm Dolayısıyla Kücülmem Gerekiyor Forumda Araştırdım Maddi Durumum Fena Sayılmaz muscletech hydroxycut x stix Ve Yanında Herhangi Bi Destek Ürünümü Alayım Yoksa Universal Animal Cuts ve Universal Animal Nitro mu Alayım 1.70 Boyundayım 105 Kg yim Göbek ve Göğüs de Aşırı yaglanma var Diyetime Dikkat Ediyorum Tek Gereken Doğru supplement'leri Kullanmak Görüşlerinizi Bekliyorum ...

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Benzer bir durum benimde başıma geldi. Hydroxycut kullandım memnun olmadım pek şimdi oxyelite pro aldım. Şimdilik tok tutma ve ciddi terleme yapıyor uzun vadede etkileri nasıl olur bilmiyorum ama genel olarak bu ürünlerden ürünlerden memnun olan çok. Birde imkanın varsa diyetisyene görünmekte fayda var.

sabrselam bunu beğendi.
  3. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Aslında obezite bölümüne gidip tedavi olmalısınız.İç hastalıkları uzmanları bu konuda gerçekten çok yardımcı oluyorlar.

4. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Benim Obezitelik Bişeyim Yokki Sadece Biraz Yag Atmaya İhtiyacım var Define olabilmek için

5. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Tamam işte en doğru yönlendirmeyi onlar yapacaktır.

Sayfayı Paylaş