Nasıl bir şekilde kardiyo yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zugzwangi tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. bugun diyete başladım,vucut ölçüsü vb. verilerim aşağıda, acaba nasıl diyet yapmalıyım.

Yağ oranı %30

BMI : 29.40
    Yağ ağırlığı 27.00 kg
    Kilo = 90.00
    Boy = 1.75 CM
    Yaş 14
    Metabolizma yaşı = 15 (antidepresan türevi ilaçlar kullanıyorum daha yavaş)
    Sıvı ağırlığı = Çok düşük

Yağın geneli de göbek te toplanmış durumda. Nasıl bir cardio yapmamı önerirsiniz. Vucut geliştirme çalışmalarını atlıyıp kardiyo mu yapmalıyım? şu anki amacım kilo vermek. HIIT yöntemiylemi, düşük zorlukta uzun süremi. kararsız kaldım. Diyetimden memnunum.

Son düzenleme: 27 Şubat 2010
  2. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    hergün 25 dakikalığına interval kardio yöntemiyle koşmanı tavsiye ederim. interval kardio yu biraz açıyım, 3 dakika minimum seviyede koşu ve 1 dakika maksimum seviyede koşu yaparak bu tempoyla 25 dakika hergün koş bir hayli yağ yakımı sağlar vücutta.zamanla temponu arttırarak 2 dakika minimum 1 dakika maksimum daha sonra 1 dakika minimum 1 dakika maksimum a geldiğinde zaten yağlar yakılmış olur.Kolay gelsin

3. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler, diet ve kardiyo yaptıktan sonra normal bodybuilding antremanlarıma devam edeyimmi,yoksa amacım yağ yakmak olduğundan atlıyımmı

4. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    vücut yapmakda acelen yoksa önce yağları yak. hem yağ hem kas a girersen hem az verim alırsın hem sürec uzar. 2 sinede illaki gireceksende bb yapmadığın günler cardio yap.

Sayfayı Paylaş