Nasıl Beslenmeliyim ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Sevenpacer tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sevenpacer

Sevenpacer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler, 19 yaşında 1.71 boyunda, 65 kilo biraz kısa bir erkek çocuğu olaraktan 1 hafta önce fitness'a yazıldım. Geçen bir haftada üzerimdeki pası attığımı söyleyebilirim. Fitness'a yazılma amacım aşırı derecede kilo vermek&almak veya vücut yapmak değil. Sıkılaşmak istiyorum. Bunun için antrenmanlarda 15 dakika koşu bandı, 10 dakika bisiklet ile başladım. Bir gün göğüs bacak, diğer gün sırt omuz çalışıp bir gün de ara veriyorum. Birinci sorum koşu ve bisikletin yeterli olup olmadığı yönünde. Bu süreleri ve tempoyu artırmalı mıyım ? 65 kiloyum ve karın ve göğüs bölgemde hafif yağlanma var.
    İkinci sorum ise beslenme. Tam anlamıyla nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Arkadaşlar antrenmandan sonra tavuk, makarna benzeri şeyler tüket diyorlar ama bu doğru mudur ? Diğer öğünlerde neler tüketmeliyim ?
    Amacımın tekrardan, sıkılaşmak olduğunu belirtmek isterim ve daha birinci haftamı doldurdum. Çok yeniyim :)
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş