Napmalıyım?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Aknegen tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aknegen

Aknegen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Boyum 1.86 ancak 93 kiloyum kemiklerim normale göre oldukça iri salona gidiyorum. arkadaşlarım kilolu olmadığı söylüyor ancak ben kendimi beğenmiyorum. Babam vefat etti 2 sene oldu maaşı ile okuyorum derslerimi çalışmassam seneye üniversiteye yerleşemessem kesilecek ve annem zor duruma düşecek. Bu yüzden napıcağımı bilmiyorum okuldan yorgun çıkıyorum antreman yapamıyorum vucudum düzelmiyor. Dersaneden çıkıp antreaman yapıyorum bu sefer yorgun eve dönüyorum akşam ders çalışamıyorum sizce napmalıyım? Ya içimdeki spor sevgisini bitiricem yada gelecek sıkıntılarla beni bekiyo

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bence bb zaman hirs azim disiplin duzen hepsini istiyor eger yoksa simdilik ertele zorunlu sorumluluklarini yerine getirmelisin bemce sporu suan pasif olarak yap yurumek fazla hareketsiz olmamak ve saglikli beslenmek bunlari yapmaya calis belli sorumluluklarindan kurtuldugun zaman baslarsin daha gencsin bence kolay gelsin hayatinda bol sans

Aknegen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş