Nanobolix Nanomass Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 16
    42,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 16
    42,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    15,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

ÜRÜN FORMU: 2.4kg toz, HDPE ambalaj

AROMALAR: Çikolata ve Çilek (Siparişinizin ardından size ulaşıldığında müşteri temsilcilerimize hangi aromayı istediğinizi bildirebilirsiniz.)

KULLANIM BİLGİSİ: Günde 4 ölçek (150gr) ürünün, 450 mililitre su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir.

DİKKAT: Bu ürünü 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler.

Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle beraber tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz.

Ekli Dosyalar:

• gainer.jpg
      gainer.jpg
      Dosya Boyutu:
      23,5 KB
      Görüntüleme:
      1.845
    • gainer2.jpg
      gainer2.jpg
      Dosya Boyutu:
      50,1 KB
      Görüntüleme:
      739
    tolgahanyalcin bunu beğendi.
  2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    üzerindeki yazılar falan türkçe galiba veya ben yanlış gördüm bu firma türkiyedemi yoksa ben mi yanılıyorum

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet, Nanobolix markası Türk markası ancak Türkiye'de üretilmiyor.

4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu duyduğum kadarıyla almanyadan hammaddeyi alıp istanbulda paketliyormuş. bunu supplementi satan satıcı soyledi yorum onujn yani.

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu firmayla ilgili bilgi ve birikimlerin paylaşıması adına genel bir komnu acılmasını istiyorum. bir fikir edinmek tecrube edenlerin izlenimlerini paylasması ve site kullanıcılarınında bilgi sahibi olması amacıyla. sayın site yetkililerine buradan rica ediyorum saygilarimla ...

6. tolgahanyalcin

tolgahanyalcin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunu kullanmadım ama ınternette baktıgım kadarıyla ( ıthalatcı fırma ıle satıcı kurulus arasındakı yazısmalar) urun turk malı fakat hammaddesını direk çinden getiriyor paketlemesi turkiyede yapılıyor urun yenı oldugu ıcın pek kullanana rastlamadım.kullananar paylasırsa bılgılerını cok ıyı olur herkese ıyı forumlar

karacabey34 bunu beğendi.
  7. michaelarda

michaelarda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    II.Kademe Fitness Eğitmeni
    Yer:
    İskenderun
    Bugün Siparişini verdiğim bir ürün arkadaşlar bakalım nasıl olacak fiyatı uygun diye aldım. Normalde Optimum ve Nitrofull dışında şuana kadar Ultimate felan kullanma fırsatım olmadı.

Bu nanobolix hakkında eğer kullanmış olan - bilgisi olan varsa az çok tecrübelerini yazabilir mi ?

Ve bu ürünü karbonhidrat ağırlıklı diye Gainer olarak satın aldım. Her yemekten sonra 1-2ölçek suyla almanın diğer Gainer'lar gibi kilo almaya gayet iyi yardımcı olacağı düşüncesindeyim bende...

Eğer tecrübesi olan arkadaşlar yoksa da artık bekleyin ben haftalık olarak sizlere bilgi veririm arkadaşlar...

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmıştım ama 4 günde bitiyor günde 4 ölçek kullanımı kilo aldım ama çabuk bitti 600 civarı kalori var servis başına az yağlanma yaptı yağ oranı bana kalırsa yüksek bsn true mass veya optimum serios mass birini almayı düşünüyorum kilo olarak 1 kg 200 gr aldım

m.d. bunu beğendi.
  9. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar ben bu ürünün 2.kutusundayım ilk kutu 24 günde bana 3 kilo aldırdı.bu çok iyi çünkü bu ürünü kullanırken hiç patates kızartması pilav makartna yemedim.sadece tavuk ğöğsüyle beslendim sadece protein ağırlıklı besleniyodum ve patates püresi yiyodum.ayrıca bu ürünü kullandığım zaman yazın en sıcak zamanıydı temmz da kullandım ve bi çok kez sıcakta uzun yol yürüdüm.yani demem o ki bu ürün normal beslenmemi yapsam ve normal zamanda olsak bana en az 5 kilo aldırırdı yani ben çok memnun kaldım. bu yüzden ramazanda da aldım ve iftardan sahura kadar kullanıyorum.ramazanda oruç tutuyorum ve kilo verirsem bunu biraz olsun dengelesin diye kullanıyorum.günde 3 kez alıyorum 80 kiloydum 83 oldum.sonra 2.kutuya geçtim..

michaelarda bunu beğendi.
  10. michaelarda

michaelarda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    İskenderun
    verdiğin bilgiler için çok sağol. ben de alalı 1 hafta oluyor. tat olarak diğer tozlar gibi değil direk ağıza buğday tadı geliyor. yani yapay bi aroma gelmiyor ağıza. rek olarak da saf geldi bana. yani buradan saf ve kaliteli bir malzeme olduğunu anlıyorum. kilo konusuna gelince şuan bilmiyorum ölçüm yapmadım ancak Bulk vücut olma yolunda ilerleyebildiğimi hissediyorum... yakında kilo olarak ölçüm yapıp değerlendirmelerimi de buraya ekleyeceğim...

11. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    önemli değil .herkes benim gibi kullandığı ürünü işe yaradı mı ne kadara aldı nasıl kullandı kaç gün kullandı yazsa kısaca böyle insanlar yüzlerce sayfa salak salak yorumları okumak zorunda kalmaz.ya bi ürüne giriyoyorum 14 15 sayfa geyik muhabbeti başka bişe yok. yok tadı şöyle yok vanilşyalısı daha tatlı yok amerikadan aldım 30dolar yok surdan aldım 50 dolar ama bakıyosun bi tanesi de çıkıp dememiş ki ya ben bu ürünü kullandım çok iyi ve ya kötü kesin alın almayın yook nerdeee.ve bu geyiği yapanlarda ürünü kullanmış nbüyük bodyciler yani resimleri fln süper adam biliyo yani ama bilgisini paylaşmak istemiyo.sonra biri çıkıyo ürünle ilgili tak tak 3 5 tane soruyu sıralıyo 1 hafta geçiyo o hard bodyciler yok meydanda cevap yok biri bi yardım istiyo ya ben yeni başladım diyo bişe soruyo hemen adam yeni ya hemen adama uyarı sorunun yeri bura değil ya nolur bi cevap versen adama.off çok doldum bu siteye karşı kesni beni ysaklarlar doğruları söyledik ya

AlyOsman bunu beğendi.
  12. brkvrr

brkvrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hem bu hemde bu marka hakkında bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım nanobolıx marka amıno ve bcaa var aramızda bunları kullanyada bılgı sahıbı olan var mı ?

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

buarada ben karbonhıdratını kullandım arkadas yukarıda saf oldugu bellı oluyor yazmıs aynen bende katılıyorum marka yenı ama urun bencede kalıtelı gıbı ben amıno ve bca sını kullanmayı dusunuyorum ve fıyatıda uygun bıraz arastırma yaptım ve pıyasanın altında satılan bır yer buldum fıyatlar gayet uygun bence

13. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    daha önce de anlattım bu ürünü daha önce 2 kez kullandım gayet memnun kaldım şimdi yine alıcam tavsiye ediyorum söyliceklerim bu kdar.

14. MEHMET66

MEHMET66 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HUKUK
    Yer:
    YOZGAT
    NANOBOLİX-NUTRITION-PEPTİD-FORM-AMİNO-ASİT-330-TABLET arkadaşlar bende aminoasitini kullanıyorum 25 gündür ben faydasını görmeye başladım..ama eğer çin ile alakası varsa kullanmam..

15. xstore

xstore Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba forma yeni üye oldum sayılır.iki hafta önce bende bu markadan aldım sormak istediğim ben sabah kahvaltıdan sonra bir ölçek, akşam yatmadan önce bir ölçek alıyorum yani tok karnıma acaba yanlışmı yapıyorum . genele baktığımız zaman gaıner ler tok karnınamı içiliyor?

16. michaelarda

michaelarda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Yer:
    İskenderun
    Arkadaşlar işte uzun bir kullanımdan sonra nihayet değerlendirmeye geldi sıra.
    Ürün çok iyi hydrolize edilmiş, topaklanma vs. hiç olmuyor ürün gerçekten buğday tadı veriyor, daha önce kullandığım Nitrofull gibi falan yapay aroma tadı falan vermiyor, 68kg'dım ve 1-2 ay bu kiloyu aşamamıştım (durulma evresi).

Fakat ürünü kür şeklinde uygulama sonucu 74kg oldum, bulk vücut yapmak için gerçekten çok uygun.

Şunu söylemek isterim ki eğer bi kaç ürün ve fiyat arasında takılı kaldıysanız kesinlikle bu ürünü alın, ancak her insanın anatomisi ve bir üründen elde edeceği fayda üründen çok biraz da hormonal düzene ve beslenmeye göre değişeceği için. Bu ürünü alıp, yeterli beslenmeden, düzenli ve yeterli uykunuzu almadan, az ya da fazla dozda kullanıp da fayda göremedim diye lanet etmeyin.

Saygılar ve Sevgiler
    thums:

17. xstore

xstore Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün bitirdim bende,kilo artışı oldu 4 kilo civarı aldım.günde iki ölçek kullandım ortalama 35 günde bitti.cikolatalısını almıştım tadı suyla iyi sütle dahada iyi.

18. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bunu sütle içersek bi zararı olurmu veya daha yararlımı olur birde 300 gr ile mi 450 gr ilemi karıştırcaz bu ürünü ?

19. xstore

xstore Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sütle içtim bir sıkıntı olmadı.bir ölçeği ortalama bir bardak sütün içine tıp karıştırıp içtim.
    şu anda değişiklik yapıp optimum serious-mass çikolatalısını kullanmayı düşünüyorum.

20. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    bende bugun aldım pazertesi kullnmaya baslıcam bakalım ne kadar aldırcak daha önce olimp 6000 kullanmıstım 5 kilo aldırmıstı bunda hedefım en az 3 kilo almak

Sayfayı Paylaş