Nabız Ölçer

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kerem191 tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kerem191

kerem191 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar, benim sormak stediğim nabız ölçer aletlerini nereden almak lazım? Ben spor salonuna gittiğimde nabız düşükken koşu bandında nabzımı görebiliyorum ama rahatsız ediyor ne olursa olsun bu şekilde nabzı ölçmek. An ve an nabzımı 2-3 saniye kayıp bile olmadan görmek için hangi nabız ölçeri almamız lazım bilen arkadaşlar umarım çıkar. Dışarıda da çok lazım oluyor salonda da lazım oluyor çünkü ben üst seviyelerde de antreman yapıyorum koşarken 160-175 arasında nabzımı tam görmem lazım. Bir de maksimal nabzımı öğrenmem lazım. Karvonen formülü için bir doktor hata payı %50'lerde dedi çünkü.

Sitelerden baktığımda fiyatlar çok dalgalı acaba bunun nedeni nedir? Bir nabız ölçer 49Tl'yken diğeri 89 diğeri 115tl olabiliyor. Hatta 200Tl'ye ve hatta 400Tl'ye nabız ölçer bile gördüm. :) Yorumlarınız önemlidir. Bir de bu tür aletleri nereden almak lazım yani hani mağazada olur? İkinci el nabız ölçer de alabilirim eğer yüksek fiyattakiler daha kesin sonuç veriyorsa...

2. KadirCaldir

KadirCaldir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ADANA
    Her sporcunun bir nabız ölçeri olması lazım bence.. Neler olduğunu bilmesi lazım.. Decathlon spor mağazasında 60 TL en uygunu..

kerem191 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş