Mutlu Senelere bodyforumtr

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve bonatschi tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. bonatschi
  Offline

  bonatschi Özel Üye

  Katılım:
  10 Ocak 2006
  Mesajlar:
  3.855
  Beğenileri:
  4.921
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  Londra
  Değerli bodyforumtr ailesi,

  Neredeyse 5 senedir el ele, omuz omuza ve güçlerimizi birleştirerek çalışarak forumumuzu büyüttük, geliştirdik...
  Bugün bodyforumtr'nin Türkiye'nin en büyük "vücut geliştirme" forumu ve en önemli "spor ve sağlık" forumlarından biri olmasında hepinizin çok ama ÇOK büyük emeği var.

  Bugünlere kolay ulaşmadık.
  Acısıyla tatlısıyla, üzüntüsüyle mutluluğuyla, hayal kırıklıklarıyla ve başarı öyküleriyle, kavgalarıyla dostluklarıyla, ama hepsinden önemlisi sevgiyle ilerleyerek çok sıcak bir aile oluşturduk.

  "Aile" kelimesini kullanırken yönetim olarak hissettiğimiz sıcaklığı, bodyforumtr'ye gönül veren bütün dostların aynı derecede hissettiğinden ufacık bir şüphemiz dahi yok.
  İşte, forumumuzu benzerlerinden ayıran en önemli ve hiçbir zaman taklit edilemeyecek, kısacası bodyforumtr'nin enerji ve hayat kaynağı olan "sevgi" denen kutsal duygunun verdiği güç ve mutlulukla koskocaman bir yılı bitirmek üzereyiz.

  2008 yılında da forumumuza çok değerli dostlar katıldı, hep beraber çok kaliteli paylaşımlarda bulunduk, fikir alışverişleri yaparak bilgimize bilgi kattık.
  Forumumuza gıpta ile bakan insanların ve forum ailesinden izin almadan, etik çerçevenin dışına çıkarak "kopyala-yapıştır" yöntemiyle bir nevi "fikir hırsızlığı" yapan oluşumların sayısının artması da ne kadar başarılı bir sene geçirdiğimizin bir göstergesi bize göre.

  Ve şundan eminiz ki, forumumuzu "bilgi aşırma" ve ortak oluşturduğumuz bilgiyi "izinsiz kullanma" hakkına sahip olduklarını düşünen oluşumlar hiçbir zaman bodyforumtr kalitesine ve saygınlığına ulaşamayacaklardır, çünkü bizi biz yapan "sevgi" ve "aile" kavramlarına sahip değildirler.

  2009 yılında da temennim; başarılı, saygın, kaliteli ve sevgi dolu çizgimizi bir aile olarak aynen devam ettirmemiz.
  Bunu ve bunun çok daha fazlasını yapabilecek güçteyiz.
  Son derece eminiz ki 2009 yılında, Türkiye'nin 1 numaralı "spor ve sağlık forumu" olma yolunda farkı açarak ilerleyeceğiz.
  Bugünlere hep beraber ulaştık, yarınları da hep beraber kucaklayacağız.


  2009 yılının hepimiz için başarılar, mutluluklar ve hepsinden önemlisi sağlık getirmesini diler, daha nice yeni yıllara hep beraber dostça, kardeşçe ve sevgi içerisinde girmemizi dileriz.
  Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun.


  bodyforumtr Yönetimi
   
  nika, FleXoR, ghost80 ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş