musscletech mass tech sahtemi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Phil_Heath tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    arkadaşlar bu gün '' xxxx' adlı siteden aldım bu ürünü ancak ürünün üzerinde yazı yazan farkl bantlar vardı ve bazı yazıları siyah bantlarla kapatmışlardı , ürünün kapağında naylon muscletech koruması vardı ancak kapağının koruyucu bandı hafif sökük gibiydi ve kapağını kaldırdığımda neredeyse tamamı söküldü
    sizce ürün sahte mi veya gerçekse de içindeki toz bayatlamış olabilir mi skt 2013 dendi bana
    daha önce bu veya başka bir ithal ürünü xxxx'' ten alan oldu mu? yerleri bağdat caddesinde olduğunu bildiğimden güvendim ve aldım..
    yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2012
  2. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    aynı yerden aldım. dediğin gibi siyah bantlıydı gaspari myofusion almıştım. ama tadında sorun yok gerçek myofusion yani tadını nasıl taklit edebilirlerki

3. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    kutunun kapak altındaki bandajında bir sorun varmıydı acaba? neredeyse yapışık olmadığını bildirdim aldığım siteye ancak adamların dediğine göre orjinalini fazla yapıştırmıyorlarmş ve de ithalat sırasında sıcaktan yapışkanı etkilenebiliyormuş bu nedenle kapak açılınca çözülebilirmiş...

4. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    yoktu bende

5. sonçözüm

sonçözüm Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    O bantlar artık bakanlığın yaptığı bir karardan dolayı zorunlu olarak yapıştırılıyor. Hani ürünlerin üzerlerinde "En iyi - En Yüksek Değer - En İyi gelişme - En iyi lezzet- Kas gelişimi sağlar - Güç artışı sağlar..." gibi ifadelerin gerçeği yansıtmayacağı ve insanları kandırabileceği ihtimaline karşı bu uygulamaya başlanmış.

Yani aldığınız ürünler aldığınız yere bakılırsa orjinaldir ama bu şekilde satılmak zorunda olduğu için öyle almışsınız.

İtsalifestyle ve Phil_Heath bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş