musletech hydroxycut advanced yada önerileriniz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alkiiiii tarafından 9 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu sporu 1.5 aydır yapıyorum l-carnitin kullandım 1 ay ve pek bir etki göremedim bir kutu daha l-carnitinim var hocam bana muscletech hydroxycut advanced adlı ürünü tavsiye etti boyum 183 cm ve 85 kiloyum 7-10 kilo vermem gerek bu ürünü kullanan varmı tavsiye edermi yada bu ürün yerine başka bir ürün tavsiye edermisiniz yeni alacağım ürünü l-carnitin le birlikte kullanıcam...

2. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    buda içeriği

Kullanım önerisi: Günde 2 kez 2 Kaplet ürünü bir bardak suyla yemelerden 30-60 dk önce almanız tavsiye edilir. Günde 4 kaplet üründen fazlasını kullanmayınız. 5 saatten daha kısa sürede veya yatmadan önce kullanmayınız. En iyi sonuç için 10 haftalık düşük kalorili diyet programı ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Akşam yemeğinden sonra atıştırmalık almayınız. Günlük 8-10 bardak su tüketmeniz önerilir.
    1.-3. Gün: 1 Kaplet, günde 2 kez.
    4. Gün ve sonrası: 2 kaplet günde 2 kez.

Uyarı: 18 yaş altındaki kişilerin kullanımına uygun değildir. Hamile veya emziren bayanların kullanımına uygun değildir. Normal olmayan semptom görüldüğün takdirde, kullanmayı bırakıp doktorunuza danışınız. Aile geçmişinde sağlık sorunları olan, tedavi gören veya teşhişi konulan kişilerin, reçeteli veya reçetesiz ilaç kullananların bu ürünü kullanmadan önce doktora danışmaları gerekmektedir. Bu ürünün bir servisi 2 kaplets, yaklaşık 2 fincan kahvedeki kadar kafein içerir (200 mg). Kafeine duyarlı kişiler sıradaki semptomları yaşayabilirler: uykusuzluk, sinirlilik, titreme, baş ağrısı, asabiyet, çarpıntı, kalp ritminde artış veya uyuma zorluğu. Diğer kafein kaynaklarıyla birleştirmeyiniz. Besin veya egzersiz programına başlamadan önce doktorunuza danışınız. Önerilen servisi aşmayınız. Bu ürünün fazla kullanımı sonucu arttırmayacaktır ve tavsiye edilmemektedir. Yalnızca tavsiye edildiği gibi kullanın. Soğuk kuru bir yerde saklayınız. Çocukların erişebildiği yerlerden uzak tutunuz.

Tarım ve köyişleri bakanlığı istan il müdürlüğü 03.12.2010 tarih ve 1034009027 sayılı izni ile ithal edilmiştir.

Menşei: Amerika Birleşik Devletleri

Kullanım miktarı: 2 kaplet
    Vitamin C 350 mg
    Vitamin D 200 IU
    Çinko 10 mg
    Hydroxycut Özel Karışım 563 mg

Diğer içerik: Mikrokristalin selüloz, hidroxi-propilselüloz, hydroxypropylcellulose, kaplama (polyvinyl alkol, tatanum dioxid, polietilen glikol, talk) karboksimetilsellulos sodyum, krospovidon, stearik asid, magnesium stearate, silika, acesulfame-potassium. Soya içeriği içerir.

3. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben kullanıyorum.Yan etkisi olur dıye korkum vardı.1 hafta geçti baş dönmesi vb gibi bi etki ile karşılaşmadım.30 40 dk kadar kardio yapıyorum.Çok fazla terletiyor diyebilirim.Şimdilik bunları söyleyebilirim.1 ay sonrakı olcumlerı aktarırım.

4. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende bugun aldın yarından itibaren kullanamya başlıcam zaten 7-8 kilo fazlam var onları versem yeter :)

5. Dasaev

Dasaev Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Londra
    Termojenik bir yag yakici kullanarak, spor ve diyet yapsaniz bile 7-8 kilo verebilmeyi en azindan kisa zamanda ummak, sonucta hayalkirikligi yaratabilir. Bunun icin en azindan 4-5 aylik bir sure gerekebilir. Ancak yas hala genc ise, ozaman yag yakimi bir nebze daha hizli olacaktir.

6. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    19 yaşındayım yani 2 aylık bi sürede verebilirim diye düşünüyorum çünkü daha önce ilac takviyesiz diyetsiz sadece hafif bir sporla 3 ayda bunu başardım neden 1.5 ayda neden olmasın diye düşünüyorum

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

kemolina bu arada sen ilacı nasıl kullanıyosun hocam bana ılacın üstünde yazan sekilde hergün sabah 4 tane tablet kullanmamamı söyledi spor yaptığım günler 4 tane diğer günler 2 tane şeklinde sen nasıl kullanıyosun

7. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    benim yaş 16.Ben spordan önce 1 tabket spordan sonra 1 tablet kullanıyorum

Sayfayı Paylaş