Musletech Cell-Tech+Nitro-Tech Kombinesi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jazz32 tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Cell-Tech ve Nitro-Tech i ikisini birlikte nasıl kullanabilirim?Ben Nitroyu antrenmandan önce 2 ölçek sonra 2 ölçek yatmadan öncede Sütle birlikte 1 ölçek alıyorum.(Yanlışmıdır yanlışsa Nasıl kullanmalıyım??)
    Saygılar.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    cell techten başlayalım antrenman günlerinde sabah kalkar kalkmaz 1 servisi 2 ölçek biraz soğuk suyla 500 ml kadar koy shakera antrenmandan hemen sonra gene aynı şekil 2 ölçek kullan tamamdır boş günlerinde sabah 2 ölçek gece yatmadan hemen önce 2 ölçek

nitro tech ise eğer tasaruf edipte kullancaksan antrenmandan hemen sonra 1 ölçek al 2 ölçek fazla gelir
    eğer bu sorun değilse sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek antrenmandan hemen sonra 1 ölçek
    boş günlerde sabah 1 ölçek gece yatmadan hemen önce 1 ölçek içebilirsen yağsız sütle iç nitro techi

3. jazz32

jazz32 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    2 şer ölçek alamya gerek yok sanırım 1 er ölçek yeterlimidir?(Nitro-Tech)bench_O

4. JohnAbruzzi

JohnAbruzzi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Açıkçası ben bu kombinden fazla bir verim aldığımı söylemem çok zor sanırım bende bir etki yaratmadı Cell-Tech ürününü pek tavsiye etmiyorum içindeki şeker dolayısıyla bana göre çok daha profesyonellerin kullanabileceği bir ürün..

Sayfayı Paylaş