Muscletech Whey Protein Hardcore

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

64,4%
  2. Orta Karar

27,0%
  3. Basarisiz

8,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cumartesi günü aldım bu proteini bundan önce Weider premium whey kullandım ve bununla karşılaştıracagım.

Bende aldıgımda koruma folyosu üst kapağa yapışıktı.

Orta sınıf bir protein oylaması verdim sebebide tadı yüzünden. Öncelikle iyi yönlerini söyleyeyim.

Çabuk karışıyor. Topaklanma yapmıyor. İçimi rahat diyebilirim. (çikolatalı)

Kötü yönü ise bi önceki ürünüm weider'dı para problemi yüzünden bu proteine yöneldim ve pişman oldum. Öncekinide çikolatalı almıştım bariz kalite farkını hissedebiliyorsunuz tad olarak. Eğer iki üründe çikolata olsaydı weider nestle Muscletech ise Halk çikolata yada o tarzda bi ürün olurdu. Kutu bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

2. efendi87

efendi87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak.1.5 yıl kadar bb yaptım ancak araya sakerlik girdiği için 9 ay kadar uzak kaldım.Şimdi tekrar başladım spora.

1-Muscletech Nitrotech ile Muscletech Nitrotech Hardcore protein arasındaki fark nedir.

2-Daha önce QNT marka protein tozu kullanıyordum gayet güzel gelişim kaydetmiştim.Ancak şimdi Muscletech Nitrotech Hardcore kullanmaya başladım.Bugün sabah 1 ölçek aldım.Daha sonra da antrenman sonrası 1 ölçek aldım.Antrenmanlar olmadıgı günler ise sadece sabah 1 ölçek kullanmayı düşünyorum.Ancak ,spordaki hoca antrenman önce kullanman gerekir dedi.Napmam gerekiyor.Kullanımı nasıl yapmak gerekir?

3-QNT marka protein tozunda ishal problemi olmazken bu ürünü kullanır kullanmaz ishal oldum.Sebebi nedi?Antrenman programım ağır olmadıgı için fazla protein atıldığı için olablir mi.Çünkü eskiden daha ağır bir antrenman programım vardı.

Hocalarımdan cevap bekliyorum.

3. ümitkurt

ümitkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, aynen öyle. Bendekinde de kapağın altında bir karton vardı, tedarikçi firmayı arayıp sormuştum.

4. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    3.paketime geçtim resmen başka bir ürün kullanmak istemiyorum hem tadı(çikolata) hem de işlev bakımından çok iyi bundan önce twinlab kullanıyordum. bu üründen snra nerden almışım ben bunu oldum. ne kas ağrıs ne baş ağrısı (twinlab da cddi oluyordu) içine kreatin ve glutamine ekliyorum 2 şer gram gerçekten çok etkili oluyor spordan çıktıımda hiç kendimi yormamış gbi oluyorum.

terim kurumadan 2 ölçek+2 gr keratin 1 gr glutamine ekliyip su ile karıştırıyorum.kullanmak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden alın derim

5. denizyal

denizyal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kullandım bu ürünü. içiminde garip bir yağlılık var. sanki çok yağlı bir içecek içer gibi.

6. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir
    Karbonhidrat, idman sonrası bir protein tozu için ''3gr'' biraz yüksek değil mi? Yani ON ve Ultimate, Universal gibi markaların %Whey ürünlerinde bu kadar yüksek değil... Muscletech'ten bu ürünü alacağına ''Nitro Isolate 65 Pro Series'' almak daha mantıklı gibi duruyor...

7. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bugun aldım. ancak ürün de sahtemi değilmi diye aklıma geldi. 5 lb aldım siyah kaşık cıktı içinden ??? bilgi verebilirmisiniz

8. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bu gün bu ürünün çileklisini aldım bakalım umarım faydasını görürüm
    uA-Boss evet içindeki ölçek siyah ve büyük 40 grlık gibiydi sahte değildir merak etme
    tadı fena degil milk shake gibi ( suyla ) optimuma çok benzettim tadınıda yogunlugunuda
    ve kolay karışıyo çileklisi. Alırken baya kararsız kalmıştım ama memnun kalıcam gibi gözüküyor.

9. buruxx

buruxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü 1 haftadır kullanıyorum.Çikolatalısının tadı gayet iyi karışma problemi yok.

10. dowson

dowson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün veye herhangi bir ürün için olumsuz yazı yazanlar hayatlalarında protein tozu kullanmışlar mı acaba benden size tavsiye bu iş sadece protein tozuyla olmaz. bunun aminosu var glutamini var performans arttırıcısı var var oğlu var sağlam spor iyi beslenme iyi dinlenmede şart ama kısa ve sağlıksız yolları da var steroid ler vur steroidi gir kure çalış 3-4 ay bak bakalım ne oluyon tabiki sonra o vücudu tutmak var:):)

11. insnty

insnty Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 3 aylık bir bbciyim daha, spor hocam önerdi.Yeni aldım çikolatalısı suyla sütle içimi rahat.fiyatınıda toplam 159 liraya ayrıca shaker hadiyeli + C-1000 vitamin hediyeli olarak aldım bir e-ticaret sitesinden.reklam olur diye yazmadım ama ürün ismiyle google da arattıgınızda çıkıyor karşınıza.

12. 1reex1

1reex1 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    kutunun dibine geldim fakat ne zaman günde 3 bazende 2 ölçeğe çıksam isal oluyorum başlarda tozdan olmadığını düşünüyordum ama artık eminim . malesef bundan da memnun kalmadım hemde hiç

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Konuya açıklık getirmek adına Nitrotech ve Whey protein hardcore arasındaki fark Nitrotech in 100 gr ında 13 gr bcaa taşımasıdır.nitro bence daha profesyonel ve ben nitro kullanıyorum.eger kilo verme dönemindeyseniz nitrotech bence normal bir bütçe için ant. sonrası en iyi protein.ant sonrası 3-5 karb ve şekeri kafaya takan arkadaşlar gördüm.O miktar vücudunuz için gereklidir kafaya takmayınız. whey sabah akşam içilebilir. daha iyi etki istiyorsanız nitro yu ant sonrası kullanın derim. Benim kombinasyonum(büyümedeyim): Sabah 1gün syntha6+muz+iki kaşık yulaf 1gün bir porsiyon perfect mass gainer 1 saat sonra kahvaltı. Kahvaltı sonrası 3 Gaspari Anavite. Ant öncesi Bsn aminox+Bsn noxplode Ant hemen sonra 1 ölçek syntha 6 Ondan 1 saat sonra 1 ölçek nitrotech gece yatarken Nutrex Muscle İnfusion Öğünlerden önce CLA

14. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Ben 2 KG bitirdim bu üründen.. Pişman oldum aldığıma.

Bir Muscletech Nitrofull hc veya Gaspari Myofusion kadar kaliteli bir ürün değil.. Pek bir faydasını da gördüğüm söylenemez.

Bitsin diye içiyodum en son öyle söyleyeyim..

15. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    iyi diyenler var kötü diyenler var.1 kutu proteinden ne bekliyorsunuz bilmem.merak ettiğiniz ürünü alın deneyin diyorum.tadını beğenmeyen adam buraya kötü diye yorum atıyor.Siz tad için protein içiyorsanız kusura bakmayın size bir şey demiyorum.araştırmanızı yapıp içeriğine bakın ona ihtiyacınız neyse ona göre seçin diyorum ben.bu işi bilenlerde öyle yapıyor.benim fikrim hep bir markaya baglı kalınmaması yönünde

16. drquantum

drquantum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.muscletech.com/products/nitrotech_hardcore/#suppfacts_tab

...................................................................................................................

Ürün hakkındaki yorumum

Spora başladığımda 67 kiloydum, aşırı zayıf bir iskeletim var.
    Inkospor kilo aldırıcı kullandım 2.5 ay, sonra onu bırakıp muscletech aldım, beslenme programım profesyonel denebilecek kadar düzenliydi, uyku saatlerim her hün aynıydı. tam 12 kilo aldım 5-6 ayda, tamamen belden üstüne, çünkü pantalonların hala aynı bollukta ,sadece t-shirtlerim olmuyor artık.
    ürüne gelince
    antreman öncesi ve sonrası kullanıyorum 1 ölçek
    bu ürünün içinde 1 gram creatine monohidrat var, ek olarak antreman öncesi BSN No-xplode alıyorum, antremanım hacim üzerine , ürün gayet iyi şişiriyor, bu ürünü tercih etmemim sebebi diğer proteinlerde olmayan ek amino asitler AKG fln bir sürü çeşit var içinde tek tek yazmak istemiyorum hepsini açıklamak sayfalar sürer. Ben bu vücut tiğinde çok sağlıklı çeşitli düzenli beslenme ve uyku ile üründen iyi performans aldım, herşeyi dakikasına göre ayarlamıştım, tabi ki de 3 ay çalıştıktan sonra de-load döneminin etkisi büyük, eğer spor hayatınız da tam disiplin ve düzen yoksa , protein o kadar da çok çok farketmeyecektir hangi marka olduğu, ille de en iyisi olsun diye tutturmayın, orta üstü bir ürün bile yetecektir.

17. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Hiçbiryerde bulamıyorum satışı yapılan bir yer biliyormusunuz

Sayfayı Paylaş