Muscletech protein tozu ve creatine kullanimi.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SemihÇ tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    *Selamunaleykum bodyforumtr ailesi, aralikli araliklida olsa 1 senedir salonda calisiyorum. Son 3 aydir haftada 4 veya 5gun olmak uzere salona gidiyorum. Muscletech nitrotech protein tozu kullaniyordum. Fakat yine ayni markanin cell tech urunu var creatin icerikli sanirim. Ondanda kullanmilmamis bir bicimde evimde duruyor. 2 sini ayni amda kullanmamim bi etkisi yada zarari olurmu ? Ve gun icerisinde siz degerli hocalarim ve arkadaslarim, bunlari kacar kez , hangisni once hangisini sonra icmeliyim bilgilendirirseniz cok sevinirim

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    eğer detaylı bir vücut istiyorsan yaz sezonunda kullanma ama yaz sezonu bitince alabilirsin kreatini. Kreatin biftekte bulunuyo ama bizde okadar iyi beslenecek para olmadığı için takviye ile alıyoruz :D Vücuda fazladan enerji sağlar üzümsuyuyla iç + hücre içi su toplar ve kasların gelişimine yol açar ama bu arada vücut hatlarının belirginliği kaybolur bu yüzden yaz sezonu bitince kullanmanı öneriirim.
    Kullanımı üzerinde yazar ilk beş gün yükleme dönemi olur biraz fazla alırsın ama sonraki günlerde spor öncesi ve sonrası alırsın ve bu ürünü kullanırken bol su tüketmen lazım

3. SemihÇ

SemihÇ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki ya kullanim?

Sayfayı Paylaş