Muscletech Nitrotek Harcore Pro + Universal Glutamine + Animal Nitro Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve exests tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Arkadaşlar Ben 38 yaşinda 174 boyunda 73 kilo ve az göbekte yağlanma mevcut , 6 aydan beri bu sporu yapıyorum gıdama aşırı dikkan eden disiplinli idman yapan biriyim , idmanlarımı akşam saat 7 den sonra yapıyorum , birkaç ürün aldım ve tam olarak nasıl kullanacağım konusunda karmaşa yaşıyorum

-Muscletech Nitrotech Harcore Pro + Universal Glutamine + Animal Nitro ürünlerini satın aldım ve şuanda elimde bu ürünleri en performanslı nasıl kullanabilirim bu konuda forumda çok fazla bilgi karmaşası yaşadım eğer önerilerinizde extra olarak şu ürünüde ekle diyebileceğiniz bir ürün varsa paylaşırsanız çok sevinirim.....................

-Bu ürünleri kullanırken dikkat etmem gereken konuları ıdman zamanı dozu idman olmadığı günlerdeki kullanımı yazarsanız minnettar olurum

-Hocalarımızın ve bu konuda bilgili arkadaşlarımızdan açıklayıcı bilgi paylaşımını bekliyorum şimdiden teşekkürler........

İyiki Bodyforumtr var inanılmaz faydalı bir ortam kurucuları ve emek veren herkezi tebrik ederim...

Son düzenleme: 9 Mayıs 2010
  2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    proteini antrenmandan hemen önce ve hemen sonra almanız iyi olur. glutamini de antrenmandan önce almanız ve yatarken almanız iyi olur. animal serisi hakkında bir bilgim yok.

3. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -ilgin için teşekkür ederim dostum ancak o 3 ürünü aynı anda kullanımı hakkında detaylı bilgi bekliyorum ,,inşallah hocalardan yada site yöneticilerinden bir açıklama gelir bekliyoruz :)

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Animal nitro yu da antremandan 30 dk sonra alacaksın. Ama protein tozu kullandığın için önce proteini içeceğinden içtikden 45 dk sonra boş mideye alacaksın.

5. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    _peki durumu şöyle değerlendirelim Nitrotech protein tozunu ve glutamine i aynı anda idmandan hemen sonra animal nitroyu protein tozunu içtikten 45 dakika sonra boş miğdeye alıcam

Peki animal nitroyu içtikten kaç saat sonra yemek yiyebilirim ?!?!??!?!??!

6. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    iyi beslenildiği düşünülerek bence Sabah kalkar kalkmaz Nitro-tech idmandan 30-45 dk.önce ve hemen sonra Nitro + glutamine alınabilir.öğünler kaçtığında araya nitrotech sıkıştırılabilir çeşitli kombineler olur ayrıca Nitro alındıktan 45 -60 dk sonra yemek yiyebilirsiniz.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Nitroyu günde 2 kere almak bence gereksiz. Çok ağır çalışsan belki ama nitronun 1 tanesi bence yeter. Sonuçda vucudu da yormamak lazım yardımcı besinlerle.

8. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    MuscleTech Nitro-Tech Hardcore Pro'nun hangi aromalısını aldınız ve tadından memnunmusunuz?

9. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Muscle Tech Nitro-Tech Hardcore Pro Series Chocolate Milkshake

Kulladığım ürünün tam adı ve 4 kutuya başladım bence çok lezzetli eğer su yada süt oranını iyi ayarlarsan tadı sütlü soğuk cikulata tadında oluyor 300ml suya bir ölçek attığında çok lezzetli oluyo sütle lezzetine lezzet katıyor dostum..

10. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    teşekkürler. arkadaşım için alıcam da aroma da kararsız kalmıştım. milkshake'lisinden alacağım.

11. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Nitro-Tech protein tozunu sabah kalkar kalkmaz bir ölçek alıyorum (saat:8:30) 1 saat sonra sabah kahvaltımı ediyorum (5 kaşık müsli sütle , 7 adet yumuta beyazsı 1 adedi sarısı , 100 gm lor peyniri , 5 adet zeytin domatez , 50gram kadar keçi peyniri

- ara öğünde badem ceviz fındık 4 der 5 er adet , bazen muz bazen süt yoğur

-Öğle yemegi makarna veya plav bulgur tavuk vs ara öğünlerde yine minik tefek yiyecekler (grisini gibi)

-saat 6 7 arası idman (idman yaklaşık 2 yada 3 saat sürüyor)

-eve gittigimde et makarna yada pilav türü yiyecekler

Bu yukarıda anlattığım gıda historımle önereceğiniz bu (nitro-tech , animal nitro ve glutamine ülüsünü nasıl kullanmalıyım

hadi davranın klavyeye hyper_

Sayfayı Paylaş