Muscletech Nitro-Tech ve Muscletech Whey Protein karar veremiyorum hangisi ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cidade de Deus tarafından 29 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar protein tozları hakkında o kadar fazla bilgim yok aradım ne yazıkki birşey bulamadım konu açmak zorunda kaldım.

bu ikisi arasındaki fark nedir çok aradım ama hiçbirşey bulamıyorum

hangisini önerırsınız veya bu markanın hangı proteın ürününü önerırsınız

230 tl bütcem var

birşeyi daha merak edıyorum ben haftada 3 kere spora gıdıyorum her antreman sonu kullanmayı duşunuyorum sızce benı kaç ay idare ettırır

salonda 1 bardagı 5 tl 2 aya 1 kutu prası vermiş oluyorum acaba 1 kutu alsam benı kaç ay ıdare ettirir karlı çıkarmıyım?

forumda en çok Muscletech ve optimum whey adlı markaya yorum gelmiş en iyisi hangisidr bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim en kısa sürede almak istiyorum hangisini alıcağıma karar veremıyorum.

muscletech çeşitleri

http://www.hepsiburada.com/liste/mu...1%7d%2fbrand%3d%7bmuscletech%7d&fh_eds=%c3%9f

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Şimdi bir porsiyon 30 gram. Sizin alacağınız 2.25kg olsa 75 kere kullanırsınız. Haftada 3 kere giderseniz sadece anteraman çıkışı kullanırsanız size 5 aydan fazla dayanır. :)
    Bence 230 lira gibi bir limitiniz varsa iso93 almanızı tavsiye ederim araştırmalarıma göre :) Şu an ON kullanıyorum ama bitince ya iso93 alacağım yada ON hydro whey alacağım.

Cidade de Deus bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    o zaman baya bir karda oluyorum 12 yaksıtle alsam ayda 15 tl cıvarına gelıyor aşağı yukarı böyle kesınlıkle alıcam salona bosuna extra 1 kutu parası vermiş oluyorumduh

o dediğiniz marka bunlardan dahamı ıyı açıkcası optımum yada muschletech arasında kaldım cogu kısıde bunlara yorum yapmış sizin önerdıgınız markayı nerde bulabılırım lınk varsa iyi olur

bu başlıktakı yazılan ıkı ürün arasındakı fark nedır hep merak etmişimdir?

Son düzenleme: 29 Aralık 2011
  4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    optimum yada muschletech arasında kaldım hangısı en iyisir ona karar veremedım

en cok yorum bunlara gelmiş diye :)

bu arada nıtro tech ıle whey proteın arasındakı fark nedır ıkısıde aynı degılmı?

hepsıburada.bom da gordum istediklerim var alırsma buyuk ıhtımal oradan alıyım yoksa daha ıyı bır yer varmı?

6. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    kullanım şekliniz nasıl olacak ?

7. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    gidin myofusion alın netim bu konuda.

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    antremandan sonra ıcıcem duruma gore dahada fazla ıcebılırım ama cabuk bıtmesın dıye bütcem kısıtlı ailem bu konuda pek destek vermıyor

9. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    dostum birinci önceliğin Kesinlikle Gaspari Myo Fusion olsun.baya bi gider hem içinde keten tohumu yağı omega 3 6 var,hem cla var,hem yumurta proteini hem kazein hem de yüksek oranda hidrolize Whey var.
    bu üründen 6 kutu bitirdim hala bitiriyorum.Bu üründen aldığım yararı hiçbirinden alamadım.

10. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Nitrotech pre workout olarak da kullanılabilir. Sanıyorum ikiside aynı fiyat ancak ben olsam yinede normal whey yerine nitrotech'i tercih ederdim. Ben nitroyu antrenman sonrası alıyorum, sabah ve akşamları ise genrise kullanıyorum. Kaba bi hesapla, genrise 2 kutu 700 gr'lık alsan, nitro 1.8 kg alsan; toplamda 3.2 kg ürünü 210 tl'ye alabilirsin. Günde iki ölçek kullansan (bi nitro bi genrise) totalde 54 antrenman günü gider bu sana, yani haftada 3 gün yapıyorsan 18 hafta = 4.5 ay.

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    nıtrotech ıle dıger whey ın arasındakı temel fark nedır gene anlamadım sanırım nıtro tech daha pahalı dıgerınden

12. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Nitrotech içinde kreatin, nitrikoksit gibi maddelerin yanısıra özel bir karışımı da bulunuyor (ancak ne olduğu belli değil). Yani şöyle söylersek, nitrotech hem sıradan bir wheyin yapabildiğini yapıyor, hemde diğer ek takyiveler kullanmadan herşeyi tek bir karışımda almanı sağlıyor.

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çok teşekkür ederım bunu merak edıyordum yanı hem whey olarak kullana bılıcem aynı etkiyi gösterıcek:confused: hemde extra özelliği olan bır proteın ondan fıyatı dıgerlerınden bıraz pahalı ama eğer böyle ise almaya değer:)

14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar weider markası hakkında düşünceniz nedir fiyatı biraz pahalı acaba daha ıyımı dıgerlerınden

arkadaşlar 3 marka arasındakaldım yorumlara göre bunlardan birisini seçmek istiyorum

optimum nutrition whey protein gold yazan.
    muscletech nıtro tech hardcore
    weider

bunlardan hangısıni almamı onerırsınız fiyatlar 3 aşağı 5 yukarı aynı diyebılırız. weider bıraz pahalı oda ındırımde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:38 ----------

arkadaşlar karıştırıcı da alıcam evde hazırlasam salona götursem çantamda proteın bozulabılırmı veya degerlrınde azalma olabılırmı

Son düzenleme: 30 Aralık 2011
  15. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Weider supplement sektörünün babasıdır, ancak weider eski weider değil diye duyuyorum sürekli. Hatta bizzat bir müddet kullanmıştım ancak dediğim gibi birazda amaca yönelik seçmek gerekiyor supplementi, eğerki ekstradan amino, kreatin fln kullanıyorsan nitroya hiç gerek yok. Ancak bana en cazip gelen tarafı birazda nitrikoksit olayı idi nitrotech'de.

Hiç bir şey olmaz, shaker'a koy 30 gr; salonda antrenman sonrası 200-300 ml su ile karıştır iç.

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    conicon extra bırsey kullanmıyorum hepsini içinde barındıran bır protein vrmı nıtrotech te hepsi bulunuyor nıtrotech alıyım bıde shaker alıcamda kafamda soru ısaretı var bunu evde hazırlıyıp salonda ıcersem 2-3 saat çantamda kalsa bozulmaz dımı? etkısı azalmaz?

17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : muscletech, weider, gaspari

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş