MuscleTech Nitro-Tech NOP-47 Hardcore Pro Series (Pre-Workout Protein)

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 44
    71,0%
  2. Orta Karar

oy sayısı 15
    24,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 3
    4,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir

A NEW protein revolution has begun. Be at the forefront of the newest hardcore sports nutrition movement ��" pre-workout protein! You can not overlook protein supplementation before workouts. This increases the amount of musclebuilding amino acids available to your hardworking muscles during your workout! Team MuscleTech™ brings you a pre-workout protein formula that combines leucine and BCAA-rich whey protein isolate, arginine, creatine and the remarkable, bioactive whey protein hydrolysate dubbed NOP-47™! This advanced compound was procured through pioneering research conducted at the world-renowned University of Connecticut. Using a very expensive and resource-intensive process called Peptide Mining Technology, the peptide is extracted to obtain the specifically chosen amino acid sequence. In addition to providing your body with important amino acid substrates, the whey protein hydrolysate NOP-47™ is also a vasodilating agent that may promote blood vessel expansion!* Each serving of Nitro-Tech® NOP-47™ supplies you with 25 grams of high-quality protein per serving! This whey protein component provides ultra-pure whey protein isolate delivering leucine and additional BCAAs which are important for building muscle. The whey protein component also delivers 5,000 mg of the advanced, scientifically researched whey protein hydrolysate NOP-47™.
    The Unique Whey Protein Hydrolysate NOP-47™ Is So Powerful,Test Subjects Experienced Measurable Vasodilation Effects!
    In a third-party, placebo-controlled, crossover study on 20 subjects, acute ingestion of the whey protein hydrolysate NOP-47™ after two weeks of daily use was suggested to increase hyperemic blood flow.* In this same study, this peptide was suggested to improve flow-mediated dilation response.* In this cutting-edge, third-party study by researchers at the University of Connecticut, the vasodilating effects of the whey protein hydrolysate NOP-47™ were scientifically demonstrated.* Nitro-Tech® NOP-47™ is to be used by healthy individuals pre-workout.
    Build Muscle & Significantly Increase Strength!
    In another third-party study published in the Journal of Applied Physiology, nine untrained males were given the same dose of an additional key ingredient found in Nitro-Tech® NOP-47™. Researchers discovered that the dose found in Nitro-Tech® NOP-47™ elevated muscle concentration of this key ingredient!* By elevating this muscle-building compound to the levels suggested in this study, muscles may be primed for muscle and strength gains.*
    In yet another third-party study on 31 weight-trained subjects divided into three groups, subjects using the same key ingredient in the Nitro-Tech® NOP-47™ formula were suggested to have increased their strength capacity on bench press.* This test was performed using 70% of the subject's one-rep max bench press.
    Get Pumped with Nitro-Tech® NOP-47™!
    With Nitro-Tech® NOP-47™, you get hyper-absorbable whey protein isolate, the scientifically researched whey protein hydrolysate NOP-47 and another powerful key ingredient that supports muscle growth.* All with an unbelievable and mouth-watering taste! The Team MuscleTech™ uncompromising approach to developing innovative supplements has created a truly advanced pre-workout protein formula. Experience the power of Nitro-Tech® NOP-47™ today!

İçeriğine bakmak isteyen arkadaşlar için linki ;
    http://www.bodybuilding.com/store/mt/nitro-tech-nop-47.html

Vatana millete hayırlı olsun bundan sonra pre-workout protein tozlarıda geldi. Ben nitro-tech'i arasıra böyle kullanırdım cidden damar genişletme olayı mütişti. Bu ürün açıklamasında yine iddaalı kemiler kullanılmış ve yine çok pahalı aşamalardan söz edilmiş.

Anket ve tags'ları eklemeyi unuttum düzenleden de o kontroller gözükmüyor. Admin veya Mod bir arkadaş el atarsa çok güzel olur ;)

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
    diez ve qubar bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    anket ekledim..
    başlığı ben açacaktım hızlı davranmışsın.demekki bb.com'u yakından takip ediyorsun :)
    ürün proteinler bölümünde ama kullanımı neredeyse NO ürünleri ile aynı..yani antremandan 30 dk önce ve günde 1 seferi geçmemek koşulu ile..

incelediğim kadarı ile ;
    bir ölçek 46gr ve içinde 18gr karb.yani maltodextrin içeriyor .maltodextrin basit şeker değilde kompleks karb sınıfında olsa da kan şekerini yükseltmede basit şekerlere benziyor kısa zincirli yapısından dolayı..
    burda maltodextrinin sanırım görevi ; insülini yükseltip şeker ile beraber aminoları özellikle pump için eklenen arginine'i hücre içine almak..

zigbog bunu beğendi.
  3. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İddialarına göre Nitro-Tech® NOP-47™ teknolojisiyle en saf ve emilimi en hızlı izole protein (Hyper-Pure Whey Protein Isolate) üretmişler.

BB.com'da FedEx'le 90 küsür liraya geliyor. 16 servislik bir ürün için bence bu fiyat oldukça pahalı. Tavsiyem birazcık beklemek büyük ihtimal deneme amaçlı bu kadar ufak boyutta çıkardılar talebe göre fiyatlarında ucuzlama ve daha büyük boyutları çıkartabilirler. Ama MuscleTech bu çok da heveslenmemek gerek fiyat açısından :D

Son düzenleme: 24 Haziran 2010
  4. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    beklerimn ki sonbahar gelsin
    bizim iherb yeni depoya geçsin
    alalım muscle tech nitro tech
    paramız kargoya değil ürüne gitsin

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    nano vapor dan pre olan ne olacak? Adamlar onun da pro versiyonunu çıkardı bence saçma bir şey oldu 2 tane pre ürün birden piyasada güven kaybeder gibi.

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    2 tane pre ürünü fakat içerikleri farklı. İsteğe göre kim hangisi uygun görürse onu kullanır. Ama ben bu ürünü tek kullanmam. Halo-Vaporla kombine ederim :D

_venom bunu beğendi.
  7. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    aslıdan vaporla beraber kullanılamsı gerekir gibi geliyor, bunun asıl amacı amino asit havuzunu doldurup, antrenman sırasında protein yakılacağı zaman kaslardan yakılmasını engellemek diye düşünüyorum
    yani antrenmanın katabolik etksini azaltmaya yönelik
    ek olarak biraz pump şeysi de koymuşlar tabi:)
    ama NO ürünü ile beraber kullanmak daha etkili olur bence, nitekim muscle tech'in tonla pre workout ürün var piyasada

8. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Arkadaşlar nop-47 ürününden bir adet bende getirttim ve yanında anabolic halo da getirttim 4 günden beri elimde ancak her ikisini nasıl kullanmalıyım bilmiyorum nop-47 ant dan 30 dk önce onu anladım ancak anabolic haloyu nasıl ve nezaman almalıyım?!?!?

Nop-47
    Anabolic Halo
    Muscletech nitro tech hardcore pro
    Twinlab amino fuel

bu 4 ürünü nasıl kombine atmeliyim yada etmelimiyim?!?

Şimdiden ilgi için teşekkür ederim...

Son düzenleme: 23 Temmuz 2010
  9. Mr.Master

Mr.Master Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar body e başlayalı 3 ay oldu.Whey protein kullanmak istiyorum.Salona gelen bir arkadaş bu ürünü önerdi benim hiç bir bilgim yok.
    Sizce nasıl bana olan fayda sı ne olacak ve bu ürünü nereden nasıl temin edebilirim.İnanın 3 aylık bi body ci olarak engin bilgilerinize çok ihtiyacım var, sağloun//İST.

10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    bunun yeri burası değil. onun kendi konusu var. Yurtdışından alabilirsin veya supplementler.com'dan alabilirsin, sitede reklamları var ordan ulaşabilirsin.

11. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    Nitrodan iki kutu bitirdim. Çok özel farkını hissetmedim. İdmanlarımda diğer proteinler gibi kas yorgunluğunu ve kasların gelişmesinde katkısı oldu.
    Tavsiye edermisin diye sorarsanız EVET tavsiye ederim.

12. kaanselcukakca

kaanselcukakca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende antreman öncesi bir ölçek nano vapor bir ölçek gaspari süperpump yarım ölçekte nop47 birlikte stack edip içiyorum antreman sonrasıda emen anabolic halo yarım saat sonrada nitrotech ve platinum hydrowhey birer ölçek alıyorum

13. sanri1881

sanri1881 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben son 6 yıldır bodybuilding yapıyorum. yaklasık 100 ıle 110 arası kılom degisiyor yarısmacı olmadıgım ıcın 110 kılo ıken bulk denebılecek sevıyedeyım ancak 100 ve altına ındıgım donemlerde defınasyonum ıyı. neyse nop-47 yı son 2 aydır kullanıyorum cıdden kendımı ınanılmaz hıssedıyorum antreman sonrası kollarımın omuzumun buyudugunu hıssedıyorum. preworkout yanı antreman oncesı bır proteıon oldugu ıcın oncelerı suphe ıle yaklastım ancak kullandıktan sonra tum fıkrım degıstı. bence ınanılmaz bır urun su anda 50 cm kolum oldu dıyebılırım oncelerı 47 yı gecemıyordum ve esıge varmıstım su anda gunluk guzel bır dıyetım 2 gun calısıp 1 gun dınlendıgım ve gunluk 250 gr+ proteın tuketımım var supplement olarakta vıtamın complexlerı dısında su anda sadece nop47 ve Nitrotech kullanıyorum .combination cok muhtesem once deneyın sonra yorum yapın ısterım . hepınıze basarılar ıı calısmalar

14. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    valla param olsa 1.6 lbs var iherbte getirtirim

15. seattle

seattle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nitro kullanmi sadece spordan once spordan sonra mi kullanmak gerekiyor yoksa sabah spordan once spordan sonra yatmadan mi kullanmi farklimidir

16. -Doktor3-

-Doktor3- Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü kullanıp memnun kalan var mı?
    nitrotech hardcore dan daha mı iyidir?

17. kokocambo

kokocambo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba nitro tech protein kullaniyodum kalp çevremde ağri oldu araştirdimbazi arkadaşlarinda göğüs bölgesinde ağri yapmiş amerika sitelerinde bi kişide uyuşturucu testinde pozitif çikmiş ayrica içiğnde steroid olduğu tespit edilmiş kullanicilarin dikkatine

18. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    walla muscletechteki dayılar coşmuş yine :D

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

Sen eminmisin içinde uyuşturucu ve steroid olduğundan? Bu yazdğın yenir yutulur şeyler değil çünkü nitrotech'in çok kullancısı var ve gayette etkili bir üründür...

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  19. brhmcr

brhmcr Guest

İşkembeden sallamalara devam, yahu bnların kaynağını versen bizde okusak, seni de zan altında bırakmasak?

20. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünle ilgili çok bilgim yok ama uyuşturucu ve steroid olayına koptum :) bu ürünleri adamlar dünyaya ihrac ediyo bitanesinin testinde uyustrucu cıksın adamı ağzına ederler :)

Sayfayı Paylaş