MUSCLETECH NITRO-TECH HARDCORE PRO Kullanımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jetblack tarafından 14 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jetblack

jetblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Bir kaç sorum olucak, cevaplarsanız sevinirim;

1) MUSCLETECH NITRO-TECH HARDCORE PRO aldım ve en iyi sonucu almak için nasıl kullanmalıyım?
    Arkasında günde 3 kez 2 servis yazıyor; yani sabah - antremandan sonra & yatmadan önce mi kullanmalıyım?

2) 300 ml suya 4 yemek kaşığı; 1 ölçeğe mi denk geliyor? 2 servis derken 8 yemek kaşığı 600 ml su mu oluyor bu?

kısa zamanda cevap verirseniz çok sevinirim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:06 ----------

4 oz yazıyormuş yani 120 ml su + 4 yemek kaşığı protein galiba, doğru mudur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:24 ----------

günde 3 kere 2 servis derken 2 servis ile neyi kastediyor onu anlamadım? bi yardımcı olun lütfen.

2. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    kaç kilosun ne kadar süredir vücut geliştirme yapıyorsun? haftada kaç gün gidiyorsun? antrenmanların kaç saat sürüyor?

3. jetblack

jetblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    70 kiloyum 2 aydır vücut geliştirme yapıyorum. 1'er gün arayla çalışıyorum antremanlarım min 1,5 - 2 saat sürüyor

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Örnek vermek gerekirse; haftalık 4-5 gün fitness sporu yapan, 70 kiloluk bir bireyin günlük ortalama 140 gram proteine ihtiyacı vardır (2 gr x 70) buna göre bu sporcu günlük beslenmesinden 90 gram protein alıyorsa, protein tozu’nu ek olarak kullanması tavsiye edilir. Kısacası 50 gram proteini gıda takviyesi olarak almalı, buda 2 ölçek whey proteine tekabül eder. Gün içinde yayarak 2 ölçek protein tozunu rahatlıkla kullanabilir. Örneğin sabah uyandığında bir ölçek ve spordan sonra 1 ölçek whey protein tozu kullanılabilir.

böyle bir yazı buldum.

ayrıca su yerine light sütelede karıştırabılırsın genelde 1 ölçek yeterlidir 300 ml süte

http://www.proteintozu.org/ bu sitede yararlı bilgiler var merak ettiklerini siteden araştır bulamadıklarını sorarsınız.

Son düzenleme: 14 Aralık 2011
    jetblack bunu beğendi.
  5. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    keşke hardline ile başlasaydın. illa çok param var diyorsan bsn syntha-6 yı tavsiye ederim. neyse gelelim soruna..

şimdi kardeşim hemen abanma o toza içinden ölçek çıkmış olması lazım zaten. sabah kalktığında ilk yarım saat içinde. 200 250 ml süte ( sütü ısıtırsan iyi olur benim deneyimime göre tabi ) 1 ölçek kullan. bunu her sabah yap.

bide sadece antrenman günlerinde antrenmandan sonra ilk yarım saat içinde 250 300 ml su ile yine 1 ölçek kullan sonrada yemeğini ye..

bu şekilde 1 ay devam et ama öğünlerinede aynı şekilde devam et.. protein tozu fln aldım diye azaltma veya öğün atlama. böyle 1 ay devam et sonraki 1 ay da 1 ölçek yerine 1.5 - 2 ölçek devam edersin tabi öğününüde artırırsın brz. metabolizman baya alışır bu şekilde. bu bitince tekrar almanı önermem ama . adı üstünde profesyoneller için. çok kısa süreli protein hemen kana karısıyor. diyelim sende max 2 saatte kanla buluştu. geri kalan sürede nolacak ? destek kaybın olacak protein bakımından. o yüzden sonra alırsan hardline bsn fln al daha iyi düşünüyorum ben öyle yaptım en azından. bende ilk muscletechin bu ürününü almıstım. bu arada 2 aylık bi süreye ornek verdim. zaten sen bu 2 ayı bitirene kadar forumu bol bol okumuş. brz daha deneyimli olmanı hesaba katarsak. kendine göre bi supplement kullanımı ve beslenme düzeni hazırlayacak hale geleceğini düşünüyorum.

jetblack bunu beğendi.
  6. jetblack

jetblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya baya araştırdım almadan önce de, gına geldi çünkü herkes farklı bi şey öneriyodu. en iyisi olarak geçeni alayım ben de dedim :) her neyse, içinden ölçek çıkmadı. 1 ölçek kaç yemek kaşığına denk geliyor?

7. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    ---İçinde ölçek vardır. Elinize kuru bir poşet geçirip kutunun içine daldırınız---

Açıkçası yeni başlayan biri için fazla bir ürün. (fiyat-doz) .İçinden çıkan ölçek ortalama 30g'dır. Salondaki hocanın dediğine göre en iyi etki için arkasındaki yazıya uyup günde toplam 6 ölçek kullanmak gerekiyormuş.
    Eğer bu talimatname ye uyacak isen kalkınca , idman sonrası ve yatarken 2şer ölçek kullanmak iyi olacaktır. (yeni başladığın için buna uymaman en doğrusu olur)

Diğer whey'ler gibi kullanacak isen ki 2 aylık biri için bu kullanım daha uygundur. idman sonrası 1-2 ölçek alabilirsin yada
    kalkış 1, idman sonrası1 (gece de peynir + süt)
    idman sonrası 1, gece 1 ölçek kullanabilirsin. (beslenmene dikkat etmek şartıyla.)

Bu durum daha da şekillendirilebilir. Ama bunun için beslenme programın, idman günlerin ....vs gerekli.

jetblack bunu beğendi.
  8. jetblack

jetblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bana beslenme programı da lazım, salondaki hoca pek sallamadı. düzenli bir beslenme programım da yok, perişan haldeyim :(

9. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Forumda yeni başlayanlar için hazırlanan 2 beslenme programı olması lazım. Aratırsanız bulabilirsiniz.

10. jetblack

jetblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler, bu arada ölçek te dediğin gibi içinden çıktı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:15 ----------

ölçeğin içinde 70 cc yazıyor, tamamen doldurulmuş hali bir ölçek değil mi?

11. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    evetttttttttt (yazabilmem için 10 karakter istedi)

papillon_7 ve jetblack bunu beğendi.
  12. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    70 cc 33 gr fln yapıyor( 25 gr mı fln protein olması lazım ) . gece kesinlikle yatmdan yarım saat once 1 bardak süt iç bu arada. akşam yemeğinide erken yiyorsan 6 7 8 gibi 10 11 gibi lor ye 12 de yat. yer yemez yatmak kim ne derse desin zararlı. yatmaya bi saat kala katı bişe tüketmek bile bence tartışmaya açık.

jetblack bunu beğendi.
  13. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ürün çok iyi bir ürün çok kullanmanı tavsiye etmem çokta fayda alamazsın
    Sorum var sana okuyormusun çalışıyormusun idman saatlerini söylermisin yemek saatlerini falan naptığını baştan aşağı yaz bende sana 2 ölçek önericeğim ve bu 2 ölçeği nereye koyacağımızı bulmamız için yardımcı olacak

jetblack bunu beğendi.
  14. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Major,

Salonda ki hocanin hoca oldugundan kusku duymalisin. Her bireyin ihtiyaci farklidir. Gunde 6 ölcek 150 gram protein eder. Yapmayin etmeyin.. Bu cahilliktir. Üretici 10 ölcek kullanda der.

Hocanizin bilgisinsen süphe duyun.

Sizde ayrica neye göre yeni baslayana 2ser ölcek almayi tavsiye ediyorsunuz ? Bilginiz yoksa yorum yapip, insanlari yanlis yönlendirmeyin!

jetblack bunu beğendi.
  15. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu yoruma katılıyorum. ben ilk ay için max 2 ölçek ii olur diye düşünüyorum kilosuna göre.

ama hergün 2 ölçek değil dikkat çekeyim.. sadece ant günü. sabah ve ant sonrası

diğer günler sabah 1 ölçek baska yok. bence mantıklı olan bu. sabah kalktığın kadar başka hiçbir zaman bu kadar aç olamaz vücut proteine soyleyim. yok yatmadanmış yok öğlenmiş fln. bu işlere hiç girme. alacaksan sabah kalktığında al. yatarken süt iç. protein tozu değil

jetblack bunu beğendi.
  16. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/muscletech-nitro-tech-t3364.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş