muscletech nitro-tech günlüğüm

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Wesc tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Wesc

Wesc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim bu bölüme benimde tuzum bulunsun istedim. Belki açılmıştır bu konu, eğer öyleyse affola.

Öncelikle aralıklarla 1 yıldır spor yapıyorum. kışın kalp ritim bozukluğu ve kalp bloklarından oluşan rahatsızlığımdan dolayı spora ara vermiştim. bu dönemde göbek bölgemde yağlanma gibi bir takım klişe olaylar gerçekleşti. Sonuçlarım temiz çıkıp doktordan onay alınca hız kesmeden spora yazıldım tekrardan.

Şimdi eski halime hatta daha da iyi bir konuma gelmek için ilk defa supplement kullanıcam.(tabi burada supplementi övmüyorum) Protein tozu ile başlamaya karar verdim. Protein tozu araştırmalarım beni optimum ile nitro-tech arasında bıraktı ve içime nitro-tech kompleks ürün olduğu için daha çok sindi ve onu aldım.

Şimdi de günlük bölümünde yeniden başlamanın ve ilk defa kullanacağım bu ürünün etkisini haftalık olarak sizlere aktarmaya çalışacağım. Umarım güzel bir konu olur teşekkürler.

not: boy 181, kilo 73,5

2. Wesc

Wesc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1.gün
    Su ile antreman sonrası içtim, iştah kesilme, ağrı vb gibi bir durumla karşılaşmadım
    Fakat bu sabah aç karına alırken süt ile denedim. Tadı tabi ki daha lezzetli oldu ancak inanılmaz gaz yaptı. Osurup osurup duruyorum sayın forum. Akşam spordan sonra tekrar su ile alarak devam etmeyi düşünüyorum.

3. Wesc

Wesc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet bir haftayı doldurmuş bulunmaktayım.

Bir hafta içinde vücudumun gözle görülür enfes bir toparlaması oldu fakat bu toparlamanın %kaçı spor? %kaçı supplement? %kaçı beslenme? şeklinde soru işaretler olduğu için nitro-techin şuanlık ne kadar işe yaradığını söylemek için erken. ilerleyen zamanlarda görücez. iyi forumlar

4. scknyzc

scknyzc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    merhabalar benim bu ürünü 5. kulanışım ama 4 defa kusturdu beni antreman sırasında ve free günlerimde. bundan önceki protein tozum kusturmamıştı. ondan öncekide) bilmiyorum kakaodan çilekliye geçtim ve ilk defa farklı marka kullandığım için olabilir mi ? yoksa karaciğere aşırı mı yüklendim. yaşan yada bilen tecrübe sahibi arkdaşlar var mı ? teşekkür ederim...

5. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Bende birazdan içeceğim bu ürünü aslında mp combat kullanıyordum tadından çok memnun olduğum halde yeni ürünüm artık muscletech nitrotech whey isolate mscl build..

6. Wesc

Wesc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle scknyzc; ben çikolatalı kullanıyordum. ilk haftalar nesquik tadında gelse de süt ile gaz yaptığı için su ile kullanmaya başlamıştım. fakat belli bir kullanım zamanından sonra artık bünye içerken kusacakmış gibi oluyordum. fakat hiç kusmadım. seninki de miden kaldırmamış ve ya tok karına alınmış olmasından kaynaklı olabilir. ciddi bir problem olduğunu zannetmiyorum.

Bu arada özür dilemem gerekir konuyu boş bıraktım. Hemen sonuçlara geçiyorum.

1.hafta: normal
    2.hafta: ilk günden bugüne gözle görülür bir toparlama mevcut
    3.hafta: üstüne koyarak devam ediyor
    4.hafta: gayet yoğun çalıştığım kas gruplarım hacimlenmiş durumda

6.hafta sonunda (ben biraz düzensiz kullandığım için bir buçuk ay gitti) gayet istediğim sonuçları verdi. tabi ki ilk iki haftamdaki gibi düzenli beslenmemi bozmadan devam etseydim daha da güzel sonuçlar çıkartabilirdi. fakat büyük beklentilere girip mükemmel sonuçlar elde etmeyi planlayanları hayal kırıklığına uğratabilir çünkü bu protein tozundan ibaret. steroid değil . güzel beslenme ile kombine ettiğinizde bir aydan sonra harika sonuçlar sizi bekliyor olacaktır.

şimdi ise aynı markanın aminosu "amino fx" i alıp kullanmaya başladım. onunla ilgilide bir sonuç skalası bitince çizmek isterim. iyi forumlar , düzenli sporlar.

texas0606 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş