muscletech nitro + casein + bsn no xplode + glutamine kombinesi riskli midir ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve buraqbahar tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. buraqbahar

buraqbahar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    merhaba arkadaşlar.kendime bir beslenme programı hazırlıyorum.

ara öğünde ve idmandan hemen sonra 1 ölçek nitrotech,

idmandan 40 dakika önce 1 ölçek no xplode

sabah kahvaltı sonrası ve idman sonrası 5 gram glutamin

gece yatmadan ise 45 gram protein cıkarmak için casein almak istiyorum.Beslenme programını 1 haftalık araştırma süresince titiz bir şekilde hazırladım.Mezomorf bir yapım var.

Bu supplementlerin hepsini almak böbreklere veya bir organa zarar verir mi ?Doğuştan gelen genetik bir rahatsızlıgım yok ve günde 3.5-4 ltre su içiyorum.Cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Ek olarak yabancı forumlarda Dextrose diye bir terim okuyorum.Glukoz demekmiş.İdmandan hemen sonra alınması gerekirmiş.Bunu supplementlerle mi almalıyım ?.Üzüm suyu ile beraber alın diyenler de var ama bu şekilde zararlı olur diyenler de var.Dextrose için supplement var mıdır ?Gerekli midir ?

Son düzenleme: 27 Ağustos 2013
  2. buraqbahar

buraqbahar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    herhangi bir yorumu olan yok mu ?

3. Roy Jones JR

Roy Jones JR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    İddaa Bayi işletimi
    Yer:
    İzmir
    Ara öğünde nitro tech yerine Synta6 veya Myo Daha ideal bi secim olabilirdi.

4. cg87

cg87 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Eğer casein de alacaksan öğün arası nitrotech almasan da olur bence.. Çünkü belli bir süre sonra o da yetmemeye başliyacak o yüzden ne kadar az supplement le çok verim alabilirsen ilerisi için daha iyi olur.. Suyu yeteri kadar içtiğin sürece böbrekleri yormassın..

Bir de kendi düşüncem olarak supplementleri bitirdikten sonra 1 ay ara veriyorum.. Hiç bir dayanağım yok.. Sadece normal döngüyü ek besin olmadan devam ettirmek ve supplementsiz de güzel antreman çıkartabildiğimi görmek güzel oluyor.. Profosyonel degilseniz böyle yapmanızı da öneririm..

Sayfayı Paylaş