Muscletech Hydroxycut Hardcorn Stix yağ yakıcı + ne yapmalıyım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve erenx35 tarafından 11 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erenx35

erenx35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , bilgi sahibi arkadaşlardan bilgi almak istiyorum bir kaç sorum var yardım ederlerse sevinirim :)
    Öncelikle boyum 1.80 civarı her ölçtürdüğümde farklı çıkıyor :D 19 yaşındayım yazın kilo 95 di 2 ay falan spor yaptım 87 lere düştüm okul acılınca bırakmıştım bundan 1 ay 10 gün kadar önce tekrar spor salonuna gittim ve hiç rejimsiz 3 kilo daha verdim suan 84 kiloyum valla bu sırada her şeyi yemiştim yağlı kıymalı börekleriden tutunda pizzasına kadar ama 3 kilo falan vermiştim şimdi ara tatil geliyor kafaya koydum daha sıkı bir diyet ve yukadarda yazzdığım Muscletech Hydroxycut Hardcorn Stix ile birlikte kullanmak istiyorum şimdi sizden istediğim bu ilaç ile birlikte yanında başka birşey kullanmalımıyım ? birde güzel sıkı bir diyet programı verebilecek arkadaşlar varsa onlara teşekkür ederim yada daha güzel bir yağ yakıcı öneriniz varsa onu kullanayım ama araştırmalarıma göre piyasadaki en iyisi buymuş.

Saygılar;weightlifter

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Oxy elite pro da güzel bir üründür :) Daha tasaruffludur :D

Günlüğümü okuyarak diyetlerle ilgili bilgi bulabilirsin :)

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş