MuscleTech Hydroxycut Hardcore uzak durun

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve defro tarafından 19 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Dün muscletech hydroxycut ana başlığına, elime bugün bu hap sipariş ettim geçecek ama insan olumsuz yazılardan etkileniyor dedim, vede inş bu ilaç geldiğinde yazılar aklıma gelipte tansiyonum yükselip düşmez die ekledim.

Dün öğleden snra bu ürün geldi elime gittigidiyordan sipariş vermiştim tamamiyle orjinal. 210 adet. Burda yorumları okudugumda enerji veriyor yerinde duramıyorsun v.b yorumları okudum, zaten beni cekende yağ yakmasından cok enerji versin cardiyo uzun tutuyum zaten öylede kilo veririm diyordum.

Saat 2.30 gibi 1 tane alıyım dedim deneme amaclı cıktım dısarı mac edecektim, beşiktaşı bilenler barbaros meydanında kaykaycılar vardır , bende orda hafta sonları arkadaşlarla mac ederiz meydanda, saat 3 gibi bende kalp ritmi bi hızlanmaya basladı dedim ne oluyoruz, bişey değil normaldir. zaman geçtikçe Başım dönüyor nefes almakta zorlanıyorum enerji vereceğine tam tersi elim ayağım tutmuyor halsizleştim. Baktım bayılacak gibiyim

Macı yarıda bıraktım gectim eve tansiyon 17-10 olmuş annem limonlu su getiriyor tansiyon düşsün diye, inanın bana saat 9a kadar ecel terleri döktüm. Düşenemiyorum 2 tane alsam ne olurdum (bu arada zannetmeyin ilacı almadan önce veya snra hic su icmedim 5 lt su tüketmişimdir öncesi ve sonrası)

İnsanlık namına yazıyorum bunu arkadaşlar, kullanan 3-4 yada daha fazla günde atıyorum bu hapı diyen arkadaş gelsin gözümün önünde atsın. elimdeki 209 hapı ona veriyim. kimse bunu bu kadar atamaz inanmıyorum.

Sonuc: Arkadaşlar bunu övenlere inanmayın hayatınızı riske etmeye değmez. Ben vazifemi yaptım uyardım arkadaşlar.

İllaki karşı cıkanlar olacak saygı duyarım ama onlarda benim bu yazıma saygı duysunlar lütfen

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Valla bende onu alacaktım ama yorumlara bakınca vazgeçmiştim;ilk günler bu durumların yaşanması normalmiş sonra bu tür sorunlar olmuyormuş buna rağmen almadım ben...

3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    gittigidiyordan aldığn kaçak yurda girenlerden ne olduğu belli olmayan...keşke onaylı satılanlardan alsaydın şu anda güzl kampanyalar var 120 tane tarım ve köyişleri onaylı 80 tl ye...

4. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    alısmamıs seyde don durmaz :D:D

5. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kardeşim buna satan adam daha öncede bu tür ilaclar satan bi satıcı yüzlerce satışı var, millet salak değilya bu adamdan alıyor bu tür ilaçları. Onun için orjinalliğinden şüphem yok

6. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bu tip şeyler kişiden kişiye degişiyor bende ventolin almıştım benmde tansyonum fırladı bakmadım ama eminim yani kafam agırlastı falan 16 falan olmuştur herhalde bünyemde alısık degil tansiyona 11 10 arası degişir normalken etki edebiliyor bu tür seyler ben sevmem yağ yakıcı kullanmayı

7. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Adamin başina olumsuz birşey gelmiş paylaşip ders alalim istemiş bu söz hiç hoş kaçmadi.. Ne alakasi var şimdi? :confused:
    Arkadaşim çok geçmiş olsun bu ürünü pek çok yerde okudum bi arkadaşim yasaklandı falan gıbı şeyler söyleyince LIPO6x 'e ve Cuts yöneldim. Eğer dediğin kadar yanetkili bir ürünse ki bu üründen sadece şikayet eden sen değilsin, anlattiklarindan sonra gerçekten alinmasi cesaret isteyen bir ürün. Hiç bir yağ yakıcının mucizevi özelliği yoktur zaten hemen hemen hepsi birbirine benzer başka tarzda bir yağ yakıcıya yönelmek lazım. Acidiğim diğer nokta ise kutunun yeni olmasi duh

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Ürünü yasal satıcılardan almamışsınız bu yüzden yorum yapmanız çok yanlış,türkiyeye yasal olarak gelenlerin sadece 120 kapsül,öncelikle alıdığınız yeri sorgulayın!

defro bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş