Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix ! - Deneyimler..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Senceru tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün stix versiyonunu aldım ve bugün ilk denememi yaptım.

Öğlen 2 gibi 1 paket toz içtim , cappy karışık meyve suyuna karıştırdım.

Ardından 3 gibi , tavuk göğüs eti yedim.

İçtikten 2 saat sonra ishal oldum..

Buradaki yorumları okuyup okuyup tırsmıştım , insanı korkutuyorsunuz. Psikolojik olarak birşeyler olduğunu hissediyoruz.. :D

İlk içtim böle bi kan pompalanmaya başladı sanki , midem ile göğsümün arasında birşeyler geziniyormuş gibi. Korktuğunda oluşan karın sancısı gibi birşeydi.. Ondan sonra ne oluyo lan diyerek tansiyonu ölçtürdüm , kalp ritmine baktırdım..

80-90 lardaydı , tansiyonda 14e 9 falandı.. bir sıkıntı yoktu.. Ama psikolojik olarak korku içerisinde olduğum için aptal gibiydim..

Spora gittim kalp atışım 120 falan olmuştur.. 30-35 dakika kardiyo yaptım..

Güzel terletti , boncuk boncuk terlediğimi hissettim..

Üstüne ağırlık çalışmasına geçtim.. Ağırlık çalışmasında basarken başım döndü baya. 3.Set sonlarında ayağa kalktığımda 3-5 saniyelik bir baş dönmesi yaşadım.

Şimdi evdeyim , bir sıkıntı yok.. Karnımdaki his hala birazcık var..

İlk günlerde böyle şeylerin olabileceğini duymuştum. Sanırım normaldir bunlar değil mi ?

1.74 boy , 77.5 - 78 KG

Amino FX ile beraber kombine ediyorum.

Beraberinde protein diyeti yapıyorum.

Sabah 3-4 adet yumurta , öğlen yağsız makarna , akşam göğüs tavuk , ara öğünlerde ise fındık falan filan.. Sebze yemediğimden diyetim öle bir ürün yok :)

Sadece 40 stix kullanacağım..

Arkadaşımla aynı anda başladık. Hem kendi sonuçlarımı , hemde arkadaşımınkileri konu altından bildiririm..

Onun dışında boy , kilo , diyet ve amino fx kombinem hakkında fikirlerinizi beklemekteyim.. :)

ahmetkb bunu beğendi.
  2. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük gibi olmuş yazın bende kullanmayı düşündüğüm bir ürün ama şuan için daha erken eylül gibi yada ağustos da kullanmayı düşünüyorum. O yüzden takipteyim sen yazını bitirinceye kadar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:52 ----------

Amino Fx ile iyi olmuş bence. Hedef kilonu ve bel ölçünü yazar mısın ? Öğle yemeğinde neden protein almıyorsun ?( haşlama tavuk göğsü vs.) Akşam yemeğin çok geç değilse aksam yemeğine de karbonhidrat ekleyebilirsin az miktarda

3. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar , günlük gibi yazayım dedim çünkü bazıları çok kısa yazıyor birşey anlamıyoruzz :)

Boy : 1.74 , Hedef kilom 70 - 71 ardından sadece kas olarak 74 KG belki..

Bel ölçüsü olarak hiç düşünmemiştim , kaç idealdir bu boya kiloya :)

Öğle yemeğinde protein alıyorum aslında.. 1 tavuğun sadece göğüs etlerini yiyorum..

Ancak karbonhidrat almam gerektiğini farkettim çünkü başım dönmeye başladı ağırlık çalışırken.. Güçsüz kaldım..

Umarım yağsız veya hafif yağlı makarna yağ yakımına engel olmaz :)

Akşam yemeği belli olmuyor belki 7-8 oluyor , mesela bugün 8 oluyor ondan karbonhidrat makarna yerine , patates püresi yiyorum az da olsa var içinde sonuçta.. :)

4. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    İdeal değilde hedefin 80 cm olmalı yavaş yavaş umarım ulaşırsın.

Öğlen yemeği için makarna yerine pirinç lapası daha iyi olur. ( yağsız tuzsuz )

5. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2.gün

Ürünü kullandım sabah aç karnına aldım , üstüne bir az yağlı makarna.. 1 saat sonrada spora gittim..

İlk gün tamamen kuruntuymuş , kendi kendime triplere girmişim.. Hiç kalp çarpıntısı falan yapmıyor. Midede bir dolaşım oluyor sadece..

35 dakika interval çalıştım bantta
    10 dakika bisiklet
    10 dakika eliptical
    5 dakikada kürek çalıştım

Ardından ağırlıklara geçtiğimde yine basamadım. Mide bulantısı ve baş dönmesi yaptı.

ilk 3-4 gün yapar dediler , bekliyoruz.

Yalnız Cardio ve Ağırlık antremanını ayırmayı , 1 gün onu , 1 gün onu yapmayı düşünüyorum..

ahmetkb bunu beğendi.
  6. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    yaptigin cok sacma zayiflamak icin fat burner kullaniosun mevye suyu iciyosun yagli makarna yiyorsun hakkind ahayirlisi

7. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meyve suyu dediğin 300 ml bile yoktur , yağlı makarna dediğin haftada 2-3 kere oda bir tatlı kaşığı yağ..

Vereceğim 25 kilo değilki , 3-5 kilo.. mantıklı yorumlar yapın azcık.. bu kadar kasmaya gerek yok..

Son düzenleme: 22 Nisan 2012
  8. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    dün animal cuts aldım ve bugunde Hydroxycut Hardcore Stix- 40 stix cünkü orjinal olarak distribitor sayfasında cidden ucuzlamıştı cuts bitince baslayacagım ve etkilerini bende yazacagım :)

9. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    3.Gün

Hydroxycut'ı aldım

35 Dakika kardiyo'nun ardından , biraz karın çalıştım , ardından ise 45 dakika ağırlık çalıştım..

Eve geldim 20-25 dakika basketbol maçı yaptım ardından bir 20 dakika futbol maçı yaptım.

Nası bir enerji veriyorsa bomba gibiydim..

Ama şimdi duruldum tabii.. :D

ahmetkb ve raidon bunu beğendi.
  10. arthur3434

arthur3434 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanma önerisi

Dün aldım bu ürünü aldığım yer bana günde 2 tane kullanmamamı..! sadece antremandan önce 1 tane kulanmamı söyledı.. üzerinde gunde 2 adet 3 adet kullanın yazması tamamen TİCARİ:) amaçlıymış spor yapmadığın zaman kullanmak bir işe yaramıyormuş.. Diye söylediler Bilginize..... antremandan 20 dakıka önce aldım Gerçekten yorulmak bilmiyorsunuz koşu yaparken tıkanmıyorsunuz ciğerlerin açılıyor sanki :) ayakların ağırmıyor bence bu urun yağ yakıcı değil enerjı verıcı birşey bu şekildede performansın artıyor daha cok spor yapıyorsun terlıyorsun.. Baş dönmesi gibi hiçbir yan etki görmedim ama ben gunde bırtane kullandım dediğim gibi spordan önce.. spordan sonrada tek doz proteın alıyorum kas ağrım olmasın kas erımem olmasın diye
    ÜRÜN parasına değer carnitinleri boşverin kesin kanıtlanmış bır etkısı yok o yuzden bu urunden alın derim.. SPOR musabakaları gibi sınavlara askeri olsun polislik olsun beden eğitimi olsun bu tür şeylere katılacak arkadaşlar bundan kullansınlar bildiğin doping bu tane ile de satılıyor bilginizeee.....
    :)

ahmetkb bunu beğendi.
  11. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir

thums: hey 4., 5. .......... günler nerede =) Yani her günü merak etmiyorum açıkçası ortalardaki halini bir de bitirdiğin günkü halini kilonu yorumlarını merak ediyorum , teşekkür ettim Senceru

Saygılarımla...

12. Selim Kurt

Selim Kurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben yaklaşık 20 25 civari kullandım ve kullanmaya devam ediyorum önceden 20dk koşamazdım tek nefesde bunu kullanmaya başlaadım 22 dk aralıksız deparlı koşu yapabiliyorum ve hic kesilmeden ardından eliptik yapıyorum 20 25dk kadar en ağırında banamısın demiyor diyet yapıp bunları yapmak önceden cok yoruyordu suan hic bir yorgunluk hissi vermiyor ama enerjim var biraz daha yapayım dediğimde başım hafif dönüyor bırakıyorum

13. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    Kullanım şekli spordan 20 dk öncemi

14. ydob

ydob Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    eskişehir
    Cevap veren yokmu .) nasıl memnunmusunuz tavsiye edermisiniz

15. ahmetkb

ahmetkb Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bende yağ yakıyorum. Bunu spordan 30 dk once aldıgımızda yanında protein tozuylamı , aç karnınamı yoksa spordan 1 saat once yenmıs protein agırlıklı yemegın ustunemı yemelı(yemekten 30 dk sonra yanı). Ac karnına gucten dusebılırımde. 20 dakıka bısıklet + agırlık +15 dk elıptık.

16. JPaSa

JPaSa Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben l carnıtıne alırken bunu da onerdıler metabolizma hızınızı attırıyor felan dedıler tabi hiç bir bilgim yok daha çok yeniyim neyse içinde kımyasal madde de varmış galiba bunun ilk 3 gun bas agrısı kalp carpıntısı yapabılır dediler fakat ben carnıtıne aldım. bellı bı yag yakımından sonra bunu alabılırım . Yalnız arkadaslar bi sorum var mesela bunun ıcınde kımyasal madde var dedı satan kısı peki biz bunu spor yarısmasından once felan alsak ve yarıştan sonra tathlıl felan yapsalar bunu aldıgımız bellı olurmu

Sayfayı Paylaş