MuscleTech Düştü!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Vorenus tarafından 13 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    MuscleTech bb.com'da ki populer markalar klasmanından düştü . Tekrar bu klasmana girer mi bilmiyorum ama Fiyat x Performans açısından sürekli eleştirilen bir marka . İlginçtir ki tam da bu zamanda Muscletech ürünleri Türkiye'de ki GNC mağazalarında satılmaya başladı .

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    optimum gold standart %100 whey nasıl bb.comda en çok satılan ürün anlayamıyorum etkili bir üründe değil çözülmesi iyi ama tad etki sonuç vermedi açıkcası nitrotech kullanmıştım 1 kutu bitimine doğru vaya bir gelişim olmuştu ama kutu bitti :(2. kutuda iyi bir sonuç alırdım ama optimum hiç iyi değil bana kalırsa en iyi 3 marka weider all star nitro tech

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Dün duydum ki yaptığı pazarlama stratejisinden ötürü MuscleTech'te işler çok kötüye gidiyor. Gncye toptancılarından çok daha ucuza verdiği duyuldu. Bunun üzerine toptancılar ellerini muscletechten çekti vs. İşler karışık dün salonda muhabbeti dönüyordu tekrar sorayım neler olmuş.

Optimum nutrition %100Whey'i uzun süre kullandım etkili bir ürün olmadığını düşünüyorum. Seninde sitene yüzbinlerce dolar verseler sende bb.com gibi ratinglerde en üste koyarsın. Bu iş para işi olmaya başladı. En iyi ürün sıralamasına vs. hiç aldanmayın. Nitro Tech'i kullanıp da verim almadığını düşünen kimseye şahit olmadım. O yüzden ON'yi uzun zaman önce bıraktım. Ucuz olacaksa Hardline param varsa Nitro-tech tercihim.

Ec0 bunu beğendi.
  4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    BB listelerine aldanmayın reklam kokan numaralar onlar. Forumlara girip tecrübelere göre karar verin.
    Optimum`u ben de pek sevemedim hem topaklanıyor hem de günde 2 kez kullanılsa bile verim olarak bir fark görülmüyor. Bende jimraynor gibi düşünüyorum alabilirsem nitrotech alamazsam Bipro yada Zerocarb isopure.

Steve bunu beğendi.
  5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    beyler ciddi misiniz? Bende daha kullanmadan tüm reklamlar sıralamalar ve tavsiyeler üzerine o.n. cu olanlardanım gold almayı düşünüyorudm.. Peki
    Nitro Tech- Opt N. fiyat kıyaslamaları nasıl?

6. Beko1907

Beko1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık 10 kilo kadar optimum kullandm fiyat vs reklam yüzünden sonra değıştırmeye karar verdim önce nitrotech kullandım kesınlıkle +1 sonra optimum hydrowhey kullandm fiyat kalite olarak iyi bir ürün değil tek başına etkili olsada çok pahalı,en son kararım ultimate nutrition iso93 kesinlikle içtiğim en iyi protein diyebilirim bu benim kışısel değerlendirmem

7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    optimum çabuk karışıyor ama topaklanma yapıyor çilekli aldım size yemin ederim 1 gr çilek tadı alamadım etki göremedim üründen ama nitrotech 10 numara

8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Supplementler

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

9. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    @eco @jimraynor @arson @beko1907

Optımum boyle verımsız geldıyse onun klasmanındakı yanı konsantre whey agırlıklı dıger markalar optımumdan daha mı onde sıze gore?
    Yani bence bir optimum ile nitroech hem ıcerık olarak hemde fıyat dolayısıyla aynı sınıfta karsılastırılmamalı.

Mesela;
    "twınlab %100 whey"
    "hardlıne %100 whey"
    "ultımate prostar %100 whey"
    "nanobolix whey protein complex"

vs "optımum %100 gold standart whey"den daha mı etkili?
    Bu bız kullanıcılar acısından daha yerınde bır kıyaslama olacaktır.

Optımumdan vazgecıp usttekı urunler alınabılır mesela bır ogrencı ıcın fakat optımum etkı etmedı nıtrotech'e gecelım dıyemez cogu genc sporcu.

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    o 4 ü arasında twinlab ve ultimate derim hardline önermem bipro diye ürünü varmış çok övüyolar ama fiyatı ucuz kalitesizdir diye almıyorum paramı biriktirip nitrotech gibi markalar alıyorum nanobolix 1-2 sene önce çıkan bir marka satıcıları türk ama hammaddesi başka yerden geliyor diye gördüm başka yazıda kullanmadığım için nanobolix 'e bişey diyemem

11. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    bb.comda whey kategorisinde en yüksek puanı alan ürün 9.2 Gaspari Myofusion sonra ON whey ve ON Hydro Whey geliyo 9.1 ile bunların ardından BSN Syntha-6 puanı 9 ancak Nitrotech in puanı sadece 7.4 ve fiyatı diğer hepsinden pahalı ilginç değil mi ? Amacımız burada protein tozarını kıyaslamak değil ama ben bu ürünü ON Whey den veya Gaspari Myofusiondan daha üstün yapan bir şey görmedim . Öyle ki bu ürün yükseltilip ON Whey yerin dibine sokulamaz . Muscletech in diğer ürünlerine gelince bb.com da bir çok yorum okuyabilirsiniz paranızı çöpe atmayın , paranızı koruyun veya ürün iyi ancak daha ucuza alabileceğiniz daha iyi ürünler var şeklinde ... Durum böyle olunca fiyatı daha uygun ürünler tercih ediliyor ve Muscletech düşüyor tabi ki

12. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bence yabancı sitelerdeki sıralamaya bakılcağı yerine kendi üzerinde veya çevrende, yada sitedeki arkadaşlarımız cevabı daha açıklayıcı olur fiyat farkına gelince mesela optimum c kalitede ürün kullanıyordur muscletech gibi bsn filan a kalite bundan dolayı haliyle fiyat farkı olacak ayrıca optimumu bu kadar iyi yapan nedir twinlab ultimate nutrion gibi markalar fark açması lazım weider ve all star ürünleride etkilidir ayrıca muscletech ürünleri anında etki göstermez sonradan gösterir ama etkisine sende şaşarsın 1 kutu nitrotechden iyi sonuç alınmaz ama sen düzenli bir şekilde 2.kutuyu bitir cell-tech kombinesiyle o zaman yorumunu yaz buraya bide geçmişte yaptığım acemilikten dolayı nitrofull markası kullandım inan optimumdan daha iyi sonuç aldım hardline ürünlerinide denedim optimuma 5 basar 2 side ucuz ürünler özellikle nitrofull çok kötü bir ürün ama optimumdan daha iyi sonuç veriyor optimum bana kalırsa can sıkıntısına protein tozu içmek gibi birşey günde 1 kutu bitirsen gene etki etmez tabi bu lafın gelişi 1 kutu için demiyorum :)

13. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ON Whey Gold < Gaspari Myfusion = BSN Syntha-6 < ON Hydrowhey = ON Hydrobuilder

Optimum Nutritionun Dünya'daki kalitesi ve satışı tartışılmayacak şekilde büyük. Kim ne derse desin konu whey protein oldumu Optimum Nutrition Whey Gold Standart 1 numara. Gaspari myfusion ve bsn syntha-6 ise dünya çapında öğünler arasında tüketilebilecek en iyi protein kompleksi ürünler olarak sınıflandırılabilir. Optimum Nutrition Hydrowhey ve Hydrobuilder ürünleri ise izolewhey olarak kana daha hızlı karışabilen ama maliyeti pahali olan ürünlerdir. (Antremandan 1 saat önce veya antremandan hemen tüketmek için en uygun proteinlerdir.) Optimum Nutrition Whey Gold Standart ürünü hem ucuz hemde kaliteli olduğu için çok tutulmaktadır. Bu yüzden dünyada satışı oldukça fazladır. Optimum Nutrition Dünyada en fazla whey protein ithal eden markadır. Optimum Nutrition nereden baksak her ülkede distribütörü bulunmaktadır. (Örneğin; ****** Gida'nin Türkiye,Gürcistan,Bulgaristan,KKTC'de Distribütörlügü bulunmaktadır.) Ama diğer markaların optimum nutritiona göre distribütör oranı azdır. (Örneğin;Türkiye'De benim bildiğim distribütörü olan markalar Optimum Nutrition,Xpro Nutrition,BSN,Dymatize Nutrition,MHP,Ultimate Nutrition ... ben bu kadarını biliyorum) Ama Muscletech'in Türkiye Distribütörü yok.Bu yüzden fiyatlar aşırı pahali ve stok sıkıntısı oluşmakta. Sonuç olarak kalite ve hesap bakımından optimum nutrition ülkemizde tektir. Optimum Nutrition dışında twinlab,prolab gibi markalarda tercih edilebilir.thums:

14. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
  15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    nedense ben çevremdede optimumdan memnun olan görmedim bende dahil ayrıca neden mr.olympıa daki profesyonel bb ciler optimum kullanan görmedim muscletech bsn bunlar dışında ürün kullanan görmedim videolarda filan ayrıca nitrofull hardline gibi markalar optimumdan etki olarak daha iyi alınma nedeni ucuz diye ama etkisine gelince 0 ayrıca bsn syntha gibi bir markayı optimum gibi kalitesiz ucuz bir markayla karşılaştırman hata bsn syhnta kullanıpta etki alamayacak sporcu varmıdır ? optimum bir kutu bitti 2 ölçek almama rağmen etki göstermedi karın ağırsı yapıyor ayrıca optimum alıcağına hardline al hem daha ucuz hem daha etkili maliyet açısından

16. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ne diyim hocam bizim burda genellikle optimum kullanılıyor. Optimuma kalitesiz diyen biri olarak ilksin hocam tebrik ederim.:lol:

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlara bakarsanız benden başka kötü diyenlerde var ilk baştaki yorumlara bakınız lütfen ayrıca o protein tozundan çok başka bişeye benziyor ölçekle aldığınız zaman aralarda boşluk kalmaz ama ben bunda alıyor ortalarda filan boşluk oluyor tozun katı bir halimi anlamadım toz her kısmı doldurması lazım ölçeğin sahte dersen bu imkansız türkiyedeki distribatöründen aldım

18. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Sayın forum sakinleri, siz Amerikadaki optimum whey ile buradakini aynı mı sanıyorsunuz? ben 2-3 senedir türkiyede optimum kullanıyorum. Takipçileri iyi bilir Türkiye de satılan optimum bidonları ve aromaların da bir değişme oldu. Bu değişme 1.5 sene kadar önce oldu yanılmıyorsam. Sebebi ise Türkiye de satılan ürünler avrupa için üretilen mallardan. Yazın amerikadan aldığım optimum wheyi burada satılanın yanına koydum. Çok farklı. Müşterilerimden çok şikayet alıyordum bir ara optimum wheyin tadı bozuldu v.s. şeklinde. Evet bu konuda da bir farklılık var. Farklı oramalar kullanıyorlar. Kısacası bb.com'da insanların oy verdiği optimum whey bizim kullandıklarımızdan değil!

19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    fiyat farkınıda açıklarsan sevinirim tr de 85 tl optimum başka marka 100 tl civarı üstüde var çünkü weider muscletech vb. markalar içeriği daha kaliteli demekki hammadde %40 daha ucuza alıyor diyeceksen bunu kimse bilemez mesela ben bir nalburum şu boyayı şu fiyata şu kadar indirimli aldığımı niye müşterilerime veya bir başkasına söyliyeyim ki ?

20. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    şu protein tozlarının iyi olup olmadıgını nasıl anlıyorsunuz çok merak ediyorum vall :) , performans arttırıcı , yag yakıcı veya pump ürünü olsa anlarımda , protein tozunun performansını anlamak bana biraz zor geliyor , tavsiyesi olan varsa burayada yazarsa çok iyi olur

Dracarys17, jackmaldow, SAVAŞ74 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş