MuscleTech Aplodan,Nanovapor,Halo

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ahura-Mazda tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    Muscle tech firmasına ait çok sayıda kullanıcı olan ürünler var belki bir çok kişide kullanıp denemiştir.:eek: Benim bu 3lü arasından yani aplodan,nanovapor ve halo ürünlerinin sizce hangi ikisi daha güzel kombinasyon sağlıyor veya üçünüde bir arada kullanmak mı lazım?thums: Çok tecrübeli bir hoca bana ramazandan sonra aplodan ve nanovapor kullanmamı tavsiye etti benimde maddi durumum çok iyi değil anca ikisini alabilirim yanına birde optimum whey anca yani üste ikisini alabilirim en iyi kombinasyonu hangi ikisini sağlayabilirim sizce(biliyorum her birinin amacı farklı) ? :lol:

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    1 haloyu tavsiye ederim 2 vapor olsun derim bu ikiliyi kullanıp tavsiye verenlerden biriyim sanırım bizim sitede bu ikilide sorun yaşan 1 kişi oldu aplodan kullanmadım ama bodyforum ve bodyforumtr de de memnun kalan yok balon olduğunu söylüyolar

Ahura-Mazda bunu beğendi.
  3. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    NANOWAPOR ve ANABOLİC HALO kambinasyonu mükemmel sonuç alınabilecek bir kambinasyon olup çoğu avrupa ve amerika body building forumlarında övgü ile bahsedilmiştir.ve ben bizzat kendi özel ders verdiğim öğrencilerimdede ölçü ve güç artışı olmuştur.aplodan ise en az 2 kutu kullanıldığı zaman verim alınmakta ama şahsi düşüncem aman aman bir ürün değil.kolay gelsin ....

4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    anladım bana tavsiye eden kişide aplodan ve nanovaporu beraber kullanmalısın demişti. anabolic halo hakkında pek konuşmadık ama ben anaboliclere girmek istemiyorum demiştim belki ondan söylememiştir. bu ürünlerin hakkında detaylı bilgiler verebilecek varmı içerik ve kullanımı ve yararları hakkında?

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Anabolik halo ismi sadece anabolik değilse steroidler gibi anabolizan değil.

6. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    deathlifter dediğin cümleden pek bişi anlamadım desem.

7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    halo amaç demek amaç=anabolik gibi bişey doğal yoldan etkili olduğunu vurgulamak için kullanılmış gerçek anablik deyil yani korkacak bişey yok imkanın olupta kullanmazsan çok şey kayberdsin derim ben

8. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    hmm o zaman tercihimi halo ve vapordan yana mı kullanayım yoksa bu üçlüyü beraber mi kullanayım?
    aslında amacım güzel bir kombine yapmak şöyle: optimum whey gold+ultimate creatin+universel gh max+multivitamin+muscletech nano vapor+halo+aplodan. herşey tamamda bu muscletechin ürünlerinin nano vapor la halo mu yoksa aplodan nanovapor mu alayım kararsız kaldım yoksa üçünüde beraber bu kombinasyona dahil etsem nasıl olur? Kombine sizce nasıl???

9. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    halo nun içinde aspartam var ama tabi kişiye bağlı kullanıp kullanmamak

10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    vapor, halo, whey(Optimum yerine nitro-tech veya myofusion da olabilir) alabilirsin. Üzerine bir şey ilave etmek isterden bcaa ve glutamine ekleyebilirsin ;)

11. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    Aspartam'ın neden bu kadar tehlikeli olduğunu açıklayayım: Bu
    tatlandırıcının ısısı 86ºF seviyesine ulaşınca, aspartam içindeki metil
    alkol eformaldehite, sonra da formik aside dönüşüyor, bu da metabolik
    asidosise yol açıyor. Metanol zehirlemesi diğer koşulları açısından multiple
    sklerosise(ms demek) benziyor. İnsanlara yanlışlıkla multiple sklerosis teşhisi
    konuyor. MS ölüme yol açmazken metanol zehirlemesi öldürücü oluyor! Sistemik
    lupus da neredeyse en az multiple sklerosis kadar yaygın hale geldi,
    özellikle Diet Coke ve Diet Pepsi içenler arasında! Kurban genellikle
    suçlunun aspartam olduğunu bilmiyor. Kullanmaya devam ediyor, lupus da artık
    yaşamı tehdit edecek düzeye ulaşıyor. Diyet içecekleri bıraktıktan sonra
    sistemik lupus hastalarının asistematik hale geldiklerini görüldü. Multiple
    sklerosis teşhisi konan hastalarda (aslında bunlar metanol zehirlenmesi
    hastaları idi) semptomları çoğu kayboldu. Görüş yeteneğinin geri kazanıldığı
    ve işitme duyusunun önemli ölçüde iyileştiğini görüldü. Bu tinnitus
    vakalarında da geçerli idi.

Bir konferansda "Aspartam kullanıyorsanız (NutraSweet, Equal, Spoonful vs)
    ve fibromalji, spazmlar, ani ağrılar, bacaklarınızda uyuşma, kramp, vertigo,
    bulantı, baş ağrıları, tinnitus, eklem ağrısı, depresyon, endişe atakları,
    bozulan konuşma, bulanık görüş veya hafıza kaybı semptomlarından
    şikayetçiyseniz muhtemelen aspartam hastasınızdır" denildi. Aspartam iyi bişey değil ama bu ürünlerde bu kadar fazla miktarda bulunduğunu düşünmüyorum işin açığı.

aplodan hakkında bişi dememişsiniz. halo vapora tamam bende kanaat getirdim. muscletech nitrotech çok pahalı optimuma göre ondan dolayı maddiyatimi zorlar. gaspari myofusiona gelince orjinalini bulmak türkiyede neredeyse imkansız ve o da baya pahalı. gaspari ürünlerini siz nerelerden alıyorsunuz ?

12. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    sizce riske etmeye değer mi başka bissürü çeşit ürün varken? ki muscletech in olayı büyük ölçüde ambalaj ve reklam olayları
    yabancı forumlarda nitrotech i felan tavsiye etmezler çok şeker var gereksiz siz de yapabilirsiniz diye yani abartılan ürünler ve fiyatları da gerçekten pahalı bunların yerine kullanabileceğiniz daha farklı ve daha uygun fiyatlı ürünler mutlaka olacaktır bence

13. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben yurtdışından alıyorum. Apoldan hakkında yazmamışım onun hakkındaki görüşlerim şöyle. Kesinlikle etkili bir üründür tabiki, ama fiyat-performans olarak değerlendirmek gerek ben şu ana kadar muscletech ürünü kullanıpda memnun kalmadığım olmadı. Ama fiyat-performans olarak düşünürsek ki Türkiye'den alıcaksanız kesinlikle uzar durun derim ürün piyasaya yeni girdi diye fiyatlat çok saçma sapan. Eğer amacınız GH ise Mega Forte kullanabilirsiniz. Ama bence gerek yok Vapor-Halo-NitroTech eskisi bende harkulede olucaktır. Halo yu hiç kullanmadım ama vapor ve nitrotech hakkında çok harika ürünler olduklarını söyleyebilirim. Ben olsam Vapor-Halo-NitroTech kombinesine artı bi ürün almak istersem L-Glutamine ve BCAA alırdım. Çoğu insan L-GLutamine'den memnun kamıyabiliyor ama ben çok memnundum. Bu aralar kullanmıyorum ve haftanın 5 günü yapacağım ağırlık antrenmanlarını 3 e çektim:(.

14. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    limon bu dediğini birkaç kişiden daha duydum reklam masraflarını ürün fiyatına yansıtıyormuş falan. doğrudur sen hangi marka ve yukarıda tartışdığımız ürünlerin benzeri işlevde ürünleri tavsiye edersin yani örnekler verirmisin bu ürünlerle kıyaslama yaparak?

anladım yukarıda dediğim gibi bana vapor ve aplodan önerildi şuan düşünme aşamasındayım daha doğrusu ramazan bayramından sonra bulk yapmayı planlıyorum o zaman kombinemi hazırlayıp başlamayı düşünüyorum ramazana doğru off girecemde. bu ürünler çok pahalı ve suplementler.com gibi sitelerde çok çok uçuk fiyatlarda.weightliftera32

15. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    açıkcası aynı şekilde olur mu bilemiyorum ama storm - shock therapy universal nutrition ın bu iki ürünü kullananlar iyi diyorlardı pre -post workout olarak kullanılan.
    gasparinin ürünlerine iyi diyorlar eğer yurtdışından almayı düşünürsen fiyat gene pahalı universal a göre felan ama gaspari gerçekten iyi bi marka.
    animal pump - animal nitro olabilir gene
    whey olarak da on whey iyi olur gibi yani en azından ben böyle yapmayı planlıyorum ama daha önceden hiç supplement kullanmadım ama okudugum kadarıyla işte tabi ben böyle derim çıkar başkası başka bişey der herkeste aynı etkiyi göstermez vs. seçim meselesi tamamen gönül isterdi ki türkiyede de deneme paketleri olsun deneyip alalım ama bu şekilde sadece tahminler ve kullananlar da kendi üstündeki sonuçlardan söylüyor. ondan ben de kendi yapmayı düşündüğüm kombineleri yazıyorum :) 1-2 aylık çalışmam var ve kullanma diyolar supplement ama ben buna rağmen düzgün diyet-antreman-supplement ile daha iyi sonuç alınacağını düşündüğüm için deneyeceğim.

ama tabiki benden daha deneyimli ve bilenler vardır onları dinleyip muscletech de kullanabilirsin seçim meselesi bence tamamen

ama tabi nano vapor un içeriğine baktım da bissürü şey var :) yani onu kullanmak da bi deneyim olur halo da öyle gene bissürü şey var :D ama fiyat konusundan dolayı düşündürüyor insanı

kaanselcukakca ve Ahura-Mazda bunu beğendi.
  16. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    evet ben kaç gündür düşünüyorum hala düşünüyorum :D
    kullananlardan da fikirler gelsede fikir sahibi olsak

17. silent assasin

silent assasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antakya
    bundan 1 yıl önce vapor halo optimum whey kombinesi yapmıştım, hacim olarak baya farkediyor hulk gibi oluyorsun. faydalı bir kombinasyon. gece yatarken bazen zımbalayarak uyanıyorsun, soğuk terlemeler eğlenceli kombine. ben memnun kaldım.

18. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Harika bir tanımlama olmuş..:D

19. mugo66

mugo66 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ressam
    Yer:
    istanvul
    hacim için yapılan steroid kürü döneminde halo ve vapor sizce en mantıklı seçim olabilirmi ?

20. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    en mantıklı diye bişey olacağını sanmıyorum çünkü herkesin vücudu farklı tepki veriyor supplementlere. dolayısıyla keşke mümkün olsa da deneme paketlerinden deneyip öyle alsak ama böyle alırken tamamen şansınıza bağlı iyi de olabilir kötü de :)

Sayfayı Paylaş