muscletech aminofx, MHP creatine ve dymatize gainer

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve akarr24 tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akarr24

akarr24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech aminofx, MHP creatine ve dymatize gainer kullanımını hakkında bilgi verebilirmisiniz. şimdiden teşkkürler

2. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    sorunu detaylandırır mısın..

3. akarr24

akarr24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani ben bunları nasıl kullanabilirim gün içinde hangisini antreman öncesi antreman sonrası içmeliyim öğrenmek istediğim şey bu

4. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    bunların herbirinin başlığı var forumda. oralardan daha detaylı bilgi alabilir misin ama ben özetle yazayım.

muscletech amino fx amino blendi içeren preworkout bir ürün. sadece antrenman öncesi, yarım saat kadar önce alınması gerekiyor.

MHP kreatin piyasadaki kaliteli kreatinlerden. ben de kullanıyorum. yükleme döneminde her gün 4 kez 1'er ölçek ve daha sonrasında her gün sadece 1'er ölçek alınmalı. İdeal kullanım zamanı antrenman sonrasıdır. Protein tozuna karıştırabilir ya da istersen bir bardak üzüm suyuna atıp içebilirsin. En fazla 6 hafta kullandıktan sonra birkaç hafta vücudunu dinlendirmen şart.

dymatize gainer da piyasada mevcut ürünler arasında f/p açısından üst sıralarda. Onu da her gün antrenmandan sonra alman lazım. Yalnız içindeki bir servislik ölçeği inanılmaz büyük ve bir ölçekte vücudun hazmedebileceğinden fazla protein yüklemesine neden oluyor. O yüzden ben her ölçeği ikiye bölüp öyle kullanmıştım güniçinde iki kez olmak üzere. Yaklaşık 1 ay kadar gidiyor öyle olunca. Eğer iyi beslenmeyle kombine edersen güzel hacim inşa eder.

akarr24 bunu beğendi.
  5. akarr24

akarr24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda istediğim cevap a ulaştım teşekkür ederim aklımda kalan bi kaç soruyu daha sormak istiyorum. kreatin yükleme dönemi kaç gün oluyo birde hergün 4 kez derken bir andamı içicem yoksa gün içine bölerek sabah öğlen akşam mı içicem

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    Daha önce benzer bir konu açılmıştır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş