MuscleTech 2lbs 1 haftada bitiyor

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve deathlifter tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Selamlar

Son 2 haftada 2 kutu muscletech 2 lbs bitirdim. Etkileri gayet iyi. Fakat maalesef en fazla 10 gun dayaniyor. Kutusunda gunde 1-2 olcek urunu 3 kere kullanin diyor bu da en az 3 azn fazla 6 olcek eder gunde. Ben ise ortalama 4 olcek kullaniyorum 1 oglen 1 idmandan once 2 idmandan sonra.
    Oglen kullanma nededim, zaten sabah cok kuvvetli bir kahvalti yapiyorum, ama is yerinde 12 de yemege cikiyoruz, eve gelmem 7 yi buluyor bir tanesini ara ogun olarak 3-4 gibi aliyorum. Sizce bu kullanim nasil?

Asil sormak istedigim urun iyi fakat tabii ki cok pahali simdi ben kullanimi azaltsam gunde 2 olcege kadar dusursem etkisi cok mu azalir yani bu urunu kullanacak isen paraya kiyip adamlarin dedigi gibi kullan mi diyorsunuz? Urunu alti hafta kullanin demis kutusunda sanirim 2 ay dan fazla surekli kullanmak dogru olmaz karaciger bobrek yormak acisindan ne dersiniz? Degilse surekli kullanilacak bir urun ise para dayanmaz buna ayda 500 milyon ediyor ayda 3 kutu. Yurt disindan getirtme yollarina bakacagim olmadi.

Son düzenleme: 23 Şubat 2009
  2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    iyide muscletech hangi ürününden bahsediyosun

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Pardon unutmusum. Nitrotech.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Üreticinin önerisi pekte önemli degil. Gün icinde yeterli derece protein alip almadigin önemli.
    Ben olsam bu urunu antreman sonrasi icin kullanirdim, diger zamanlarda time release proteinde kullanabilirsiniz, örnegin bsn syntha-6, sensation 81 gibi. Fiyatini bilmiyorum ancak eger 3 kutu 500 tlye aliyorsaniz, zaten bunun daha buyuk kutusu var onu alabilirsiniz, bunun disinda bir kutu 2 lbs 165 tlye geliyor anlasilan. ON %100 whey 90 tlye satilirken bu urune 165 tl vermek cok gereksiz.

5. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    üstündeki gibi kullanirsan günde 120gr protein sadece supplementden almiş oluyorsun.bence bu çok fazla bir miktar.60 gr supplementden ,kalani tavuk balik gibi gidalardan almani öneririm.sonuçta şirketler mallarinin çabuk bitmesini isticektir.bu oyuna gelmemek lazim.

6. pitt

pitt Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    İstanbul
    deathlifter, benim kullandığıma baya benzer kullanmışsın sende. şu an toplamda 4 kutu bitti 3 ay götürdü. Benim temin kaynağım Dubai, orjinal satıcısı 80 Dolara bırakıyor az pazarlıkla-yanında Cell-techde almıştım. Şu an için getirme şansım yok o yüzden bi süre ara vereceğim ama kullanmaya başlayınca da günde 2 kez 1,5 ölçek civarı(sabah ve antreman sonrası), boş günlerde ise sadece sabahları 1,5 ölçek alacağım. Bi yandanda uygun fiyatlı bi amino kullanmayı düşünüyorm. Çünkü ürün pahalı ve her zamanda getirme şansı olmuyor getirsende mübarek öyle bi kutu ki 2 tane bile taşıması macera oluyor.

Ürün o kadar etkili ki insan bırakmak veya az kullanmak istemiyor. Çok net ve gözle görülür etki eden bir ürün. Yalnız cell tech le kombine edince beklediğim extra etkiyi yaratmadı. Sadece kollar fark etti oda su tutma etkisi diye düşünüyorum creatinin.

Bence yanında amino ile kullanmayı sende dene hem daha hesaplı olur hemde tamamen yoksun kalmamış olursun bu üründen.

Sayfayı Paylaş