Musclepharm assault + creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve higher tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. higher

higher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sizce musclepharm eski versiyon assault kullanırken ilave creatine monohidrat kullanmak ne kadar sağlıklı olur ? eski versiyon mp assault un kaç gram creatin ihtiva ettiği bilinmiyor sanırım.

2. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    kutusunun içeriğinde yazmıyor ama az olduğunuda sanmıyorum.. önce bi dene tek başına mp yi sonra baktın istediğin enerji ve güç verimini alamadıysan yannda ihtiyacına göre creatin alırsın. bana göre mp deki yeterlidir.

halil98 ve higher bunu beğendi.
  3. higher

higher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mp yi 3 haftadır idman günlerinde yarım ölçek kullanıyorum. Aldığım verim fena değil açıkçası.

MP Assault ile tam anlamıyla bir kreatin yüklemesi gerçekleştiremeyeceğimi dolayısıyla maksimum performansı sağlayamayacağımı düşünüyorum. Zira yarım ölçek kullanıyorum ve bu sadece idman günlerinde...

4. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    ben onun yerine kardiyo günlerinde mp kullanıyorum idman günlerinde idman oncesi kreatin kullanıyorum. idmanda enerji sıkıntısı çekmiyorum fazla ama sen öyle düşünüyorsan azar azar kreatininide al yanında iyi hissettiğin dozajı bulursun muhakkak.

5. higher

higher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cardio günlerinde mp yi kreatin yüklemek için mi kullanıyorsun ?

6. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    amacım kreatin yüklemesi değil. amacım güç kazanmak ve kas hücrelerine suyun çekilip anabolik metabolizmanın hızlanmasına zemin hazırlamak. kreatini şişkin durmak için değil, fizyolojik etkileri için kullanıyorum güç artırmasıda cabası oluyor, bana göre yükleme denen aşırı kreatin alımı bana brz ters geliyor. hiç bir sporcu için kreatin önerilmiyor vg ciler hariç.. vg ciler dediğimde artık profesyonellikte bi seviyeye gelmişler için tavsiye edilmiş. aşırıya kaçmaktan korktuğum için kreatini glutaminle alıyorum ant oncesi, kardiyo onceside sadece mp assault kullanıyorum. ant onceside 1 tepeleme çay kaşığı kullanıyorum o bile baya idrar yapıyor antrenman sırasında baya susatıyor kışın bile.. seviyeni bilmediğim içinde yorum yapmamıyorum.. olay basit aslında cok cok az olacak şekilde dozajı artırcaksın iyi hissettiğin yerde duracaksın. 3 4 hafta oyle devam edip ara vercen 1 2 hafta da biliyorsundur ztn. olmadı forumdakilerden birine özelden ulaş

higher bunu beğendi.
  7. higher

higher Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    assault bittikten sonra creatin kullanmaya başlamadan önce ara vermeli miyim ?

8. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    sanmıyorum. ama mp asalttaki kreatin zaten düşük seviyededir tahminimce ondanda bi zarar gelceğini sanmıyorum. assaulta ara vermene gerk olacak kadar kreatin oldunu sanmıyorum özetle.. çünkü bi çay kaşığı kullandığım kreatinden daha fazla güç aldım yarım olcek asalta göre.

9. zehirbey

zehirbey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    bende mp assault + kreatın kullanımının nekadar saglıklı oldugunu sormak istiyorum detayli aciklama yapabilecek varmi acaba birlikte nasil kullanilmalidir ve birde amino asitde var yanında

Sayfayı Paylaş