Muscle up sorunsalı!!! yeter be !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve perfusionist tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. perfusionist

perfusionist Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Olmuyor arkadaşlar ne yapsam olmuyor..
    Dips,Barfiks şınav-elmas şınav,ağırlıkla barfiks(7,5kg veya 10kg) süper set vsvs bar starz cd si bile getirttim tek tek uyguluyorum yapıyorum yine olmuyor vs vs vs denemediğim şey kalmadı bu lanet hareketi çıkaramıyorum. Plates bandı bile aldım ayagımın altına taktım yaylansın diye olmuyor.. sokakta sök çıkar eziyet bide... koordinasyonu sağlayamıyorum. Bu arada açık barfiks nizami 20 civarı cıkarıyorum.güçsüz bi tipte değilim:))
    eğer yardım eden arkadaşlarım olursa sevinirim bu aşamadan geçmiş.. teşekkür ederim saygılar ..

2. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    aynı ben :D 20+ barfiks 20+ dips yapıyorum düz barda ama muscle up yapamıyom aslında olayı çözdüm yukarı çıkarken bacakları kesinlikle kullanmak gerekiyo momentum almak lazım ama beceremiyorum henüz.

perfusionist bunu beğendi.
  3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kendini belden savurmalisin yukari cikmak icin. Barfiks ceker gibi düz durup kendini kaldirmaya calisirsan yapamazsin.Clean and pr3sste halteri savurarak aliyoruz omuz seviyesine onun gibi.

4. perfusionist

perfusionist Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    tesekkürler Blonde aslında uzun zaman o hatayı yaptım ben kendi adıma...
    avuç içini yavasça döndermeyi beceremiyorum sanırım birazda.. bide bar yüksekmi geliyodur nedir kasa götürüp koyucam ayağımın altına.
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Nisan 2014 ---
    alçak bar bulsam biraz şu şekilde çalışıcam ama yok işte oyuzden karar verdim kasa bulacam bi tane:)))

Son düzenleme: 26 Nisan 2014
  5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yüksek olmasi daha iyi ziplayarak yapman lazim zaten momentumdan yararlanmak icin . Videolarinj izle youtubeden. Bar yukarda olacak . Ziplayarak belden savurup yukari cikman lazim

6. TC EAK

TC EAK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben farıksı cekebıldıgım yere kadar cekıyorum sonra sol kolucevırıp kendımı yukarı cekıyorum . ne yapmam lazım ? bana yol gosterebılcek varmı ?

Sayfayı Paylaş