Muscle Tech Mass Tech i yeniliyor gibi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ahmt9 tarafından 19 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28

Mr. Olympia 2011 Philip Heath'ın Orjinal Face Fan sayfasında yayınlanan bir resim
    açıklamada soyle yazıyor ama bende ingilizce I go , You Go, We go dan ibaret bilen arkadaşlardan biri çevirir umarım

What’s up everyone!? Team Official MuscleTech just hooked me up with 75 sample packs of NEW Mass-Tech Performance Series and I wanted to give my fans the first shot at trying this before it hits the street! Who’s interested in trying it out and giving it a review?

Kutudakilere göre Sütle hazırlandıgında

80 Gr Protein
    1170 Kalori
    13Gr Bcaa(7 gr lösin 3 gr Valin 3 gr İzolösin)
    10Gr Creatine

Eğer Porsiyonu fazla buyuk değilse ve piyasanın ortalama fiyatlarında olursa alıcanak urun sıralamasında başı çekebilir gib duruyor. Peki siz ne dersiniz ?

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    nitrotech ten dolayı bu markaya soğuğum acıkcası kullanmam bidaha içeriğine bakarsak da bence fena degil gibi görünüyo

3. MedveD

MedveD Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Muscletech Mass Tech Performance Series

Muscletech Mass Tech Performance Series’in Amacı :
    Hızlı ve etkili bir şekilde kilo ve hacim kazandırmak.
    Muscletech Mass Tech Performance Series Nedir?

Mass Tech ürünü servis başına içerik bakımından çok zengin olan bir üründür. Sütle beraber alındığında 1 servisinde 1170 kalori bulundurur. Karbonhidrat içeriğinin dışında ciddi miktarda protein ve amino asit içermektedir.
    Servis başına 80gram protein 13gram BCAA, 7gram Lösin ve 10gram Kreatin Monohidrat içerir.

Protein karışımı ve bulundurduğu amino asitler sayesinde kullanıcının spor esnasında ve spordan sonra olan protein ihtiyacını etkili bir şekilde karşılar. Kreatin monohidrat miktarı ise ciddi anlamda güç ve dayanıklılık artışı sağlar.
    Performance Serisi ürünlerimiz Altın Hologramlıdır.

Bu ürünü 20 gündür kullanıyorum aldığım etki %100 diyebilirim.

Ürünü suyla 5 ölçek karıştırdığınızda 1000 kalori 63 gr protein alıyorsunuz.

Mide şişliği ve nitro tech'teki gibi mide bulantısı hiç yapmadı bende. İdmandan 1.5 saat önce 3 - 4 ölçek kadar alıyorum ve idmandan hemen sonra yine suyla 5 ölçek alıyorum.

20 günde aldığım kilo 3.3. Mass Tech bu konuda çok destek oldu.

Kilo almak isteyenlere şahsım olarak şiddetle tavsiye ederim, tadı çok güzel idmandan 1 saat önce alınınca mide şişliği yapabiliyor onun için 1.5 saat önce alıyorum.

Sayfayı Paylaş