Muschletech Kombine Hakkında Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve caqdas tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    Merhaba beyler

ılk olarak bu sezon 3.ayımdayım 3 senelık bi body geçmişim var supplementlere gelirsek Nitro-Tech'le Amino fx pro series i kombine edip kullandım Nitro-tech 2 gün önce bitti aminoya dewam edıyorm 1 haftası var yakında oda biticek size sormak istediğim Nitro-Tech ın vucudumda etkisini yararını yeterince gördüğüme inanıyorum tekrar almayıda düşünüyorum ama forum uzerınde baya araştırdım Optimum Whey %100 protein ürününüde baya tavsiye etmişler sizce alıp denemelimiyim daha üstün bi etkisi olucanı düşünürmüsünüz eğer almayıp Nitro-tech alırsam yanına Halo almayı dusunuyorum tavsıye edermısınız ve 2 sini nasıl kombine edeceğimi sölermisiniz saygılar...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Nisan 2012
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Nitro-tech'le devam etmeni şahsen tavsiye ederim. Daha kaliteli bir protein tozu. Ben ikisini de kullandım ve uzun süredir nitro-tech ile devam ediyorum. Tabi ki tercih meselesi. Fakat şuan fiyatları neredeyse aynı nitro-tech almanızı öneririm.

Bunun yanı sıra halo konusu forumda bulunmakta isterseniz oraya göz atabilirsiniz.

3. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Halo yerine bir avuc leblebiyle bi kucuk gazoz ic... Daha cok faydasini gorursun...Paranizi cope atmayin!!

4. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    sagolun yorumlar icin bilgisi olan varsa halo veya nitro'yla iyi kombine saglıycak bişey onericek olan olrsa iyi olur

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Nisan 2012
  5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Nitro techi antremandan sonra içebilirsiniz. Eğer maddi durumunuz iyiyse yani hor kullanma durumunuz varsa sabah kalkar kalmakz antremandan 30 dk önce de içebilirsiniz. Haloyu kullanmak için

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/muscletech-anabolic-halo-t12869.html

konusuna bakabilirsiniz. Özel bir kombine gerektirmiyor sonuçta. Teki protein tozu. Kullanım durumları yukarıda ki gibi kullanırsınız haloyu da gerektiği şekilde kullanırsınız

6. caqdas

caqdas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    student
    Yer:
    Ukr
    teşekkür ettim kauss

Sayfayı Paylaş