1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

murat yas 19 8 aylık calısma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve vanmur tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    .wysiwyg { BACKGROUND: #edefef; FONT: 9pt verdana, geneva, lucida, 'lucida grande', arial, helvetica, sans-serif; COLOR: #4d4d4d } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } 1.75 boy 74 kiloyum 8 ay oldu baslayalı ogrencıyım cok iyi beslenemıyorum ilk baslarda cok iyi beslenıodum evdeyken 8 aya kadar 62-63 kilodan 74e cıktım.su an yurtta kalmaktayım eksiklerimi solerseniz svnırım bu arada bicepsler:36.5 37 bacak calısmıorum haftada 4 gun gidiorum hergun bir yarım tavuk ve pilav yiyebilıorum ama 5 aydır hic yumurta yiyemedım supplement kullanmadım hic. ama yarı yılda almayı dusunuorum.simdiden herkese teskkur edıorum

Ekli Dosyalar:

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    içinde bulundugun imkansızlıklardan dolayı beslenmendeki yetersizlikden 8 ayda çokda yol alamamışsın daha iyi olabilirdin. Beslenmeni düzene soktugun zaman gelişimdeki hızı sende hissedeceksin onun için eksikliklerini sıralamıyorum fakat şuan en çok göze batan bicepsindeki kısalık.. Beslenmeni düzene soksanda bunu ileride düzeltemeyebilirsin. Ümitsizliğe kapılmanı istemem ama şuana kadar bicepsi kısa olupda uzatabilen görmedim ama en azından biraz düzeltilebiliyor idman sistemiyle... Forumda bunun hakkında bilgi mevcut bi göz atman lazım.

kolay gelsin...

3. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arka kol ve kanatların çok güzel gelişmiş. Göğüs kötü değil ama şekillenmesi lazım. Trapezlere yüklenmemeye çalış çok büyümüş.. Kollar kendince güzel daha iyi olabilir.. Omuzlara da biraz özen göstereblrsin..
    Beslenmeni düzenli yapsan çok daha şekil bir vücuda sahip olabilirdn.. Yne de sağlam bir yapın var. Başarılar.

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    beslenmen senınde soyledıgın gıbı kotu suanda en ıyı yerın bence bıcepslerın gıbı duruyor ama bacak calısmıyorum demıssın bence bızım gıbı amator sporcular daha sıkı bacak calısmalı cubku bacak calısmak gh yı artırır bunun akkında detaylı bılgıye forumdan ulasabılırsın :)

5. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    dediklerinizi dikkate alıcam ama bu gogus olayında sorunlarım var gogusler genıs ama dısara dogru buyume var ust gogus eksıgım var bunu bılıorum ama gogusleri dha cok dısa degilde nasıl yassılastırabilrm ????

6. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Üst göğüs eksiği için incline sehpada göğüs hareketleri yapılmalıdır.

7. sozmuzik

sozmuzik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    vucut yapın çok iyi 63 kilo iken foto çekmiş olsaydın
    gelişmeni daha iyi görebilirdik neyse genel itibariyle iyi bi yapın var
    devam edersen çok daha iyi bir vucuda sahip olabilirsin

8. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bende 7.aya daha yeni girdim...

9. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Yani burdan ne anlamamız gerekiyor? Arkadaşa verilen bir tavsiye yok bir eleştiri yok... Amacı anlayamadım.

Lucadris neye göre trapezlerin fazla büyüdüğünü söylediğini anlayamadım.

Most muscular pozuna bakarak bunu diyorsan o pozda herkesin trapezi canavar gibi çıkar.

Bu yoruma katılmıyorum.

10. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, yorum yapmadan önce Sözmüzik'in dediği gibi ilk kilodaki durumunu da bilmemiz lazım. Bunun için resim olmasa bile başlamadan önceki ölçülerinizi yazabilirsiniz, bel ölçüsü önemlidir.

Verdiğiniz pozlar pek yeterli değil. Çok fazla pazu pozu vermişsiniz. Göğüs için de yorum yapılacak pozlar yok. Kanatlara başarılı diyebilirim.

Unutmayın ki bu işi evde yapmak 2 kat irade ve bilinç gerektirir. Tebrik ediyorum

11. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ya resimlerde görmüo musun yani geldiği seviye güzel. Daha fazlası hoş durmuyor vücutta. T-shirt giyince boyun kenarları yüksek duruyor..

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sleepy haklı..most muscular pozu zaten vücuttaki definasyon oranını en iyi gösteren pozlardandır..yani,iyi bir üst-iç göğüs, omuz başları,bicepslerdeki freaky görünüm vs gibi ayrıntılarla bu poz harika görüntü oluşturur..yani, bu pozda cogu şeyi belli edersiniz

arkadasın trapezleri az bile, bunu burda acıkca söyleyebilirm..trapez vücudu en cok iri gösteren bölgelerin başında geliyor..yani, biraz trapez var diye o bölge çalışması neden bırakılsın, böyle bir mantık nereden geliyor acaba?..

vücuttaki gh hızı, ne kadar cok kas grubunu çalıştırabildiginize baglıdır..antrenman programında ne kadar cok her bölgeye itina edilen bir program düzeni hazırlanmışsa, o kadar cok verim alınır..gerek trapez, gerek bilek çalışması vs gibi çalışmlar birer bütündür, ayrı tutulmamalıdır..estetik bir görünüm adına hepsine yeterince agırlık verilmelidir.

13. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkdslar bunlarda ilk basladıgım zamanki fotolar sonuncu foto 3 aylıkken artık tamamen yorum yapılır heralde bazıları grksiz bir sekilde bu sporda doldurdugu sureyi yazmıs ne alakaysa

Ekli Dosyalar:

14. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yanlız ben evde calısmıorum salona gidiorum

15. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Öyleyse yeni resimlere de bakarak şunları söylüyorum:
    Hacim eksiğiniz var ve omuzlarınız dar. Karın da çalışmamışsınız galiba. Fakat vücut çalıştığını az çok gene belli ediyor. Göğüs ortadan ikiye ayrılmış, kolların şekli başarılı olmuş, trapezler gerektiği kadar şişmiş. Bu durumda programımızda bir sorun yok, sorun beslenmede var.

16. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    aksine karın calıstım halende calısmaktayım ama sanırım yagla ilgili bir turlu cıkaramıorum 6 packleri

17. yiğitcanharmancı

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Bel ölçünüz kaç?

18. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    su anda yurttayım yarı yıl tatilil icin yarın evime gidiorum olcup yazarım

19. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş yeni fotolarını yayınlamamış yeni başladığındaki fotoları koymuş sanırım bir karışıklık yaşanmış açıklayayım dedim:D
    ayrıca omuzları ve kanat bölgesini iyi geliştirmişsin ama göğüs ve özellikle biceps için aynı şeyi söyleyemeyeceğim bicepslerin daha belirgin olmalı özellikle 8 ay çalıştım demişsin.8ay çalışan biri için göğüse ve bicepslere ağırlık verirsen daha iyi bir görüntü alırsın.Zaten dıaşrdan bakılınca özellikle yaz aylarında en çok kolların gözükecek o yüzden omuz ve kanat çalışmasını biraz hafifleterek biceps e yüklenmelisin derim ben.
    Preacher curl 4x8
    Hammer curl3x4
    Concertrains curl 3x8 şeklinde bir çalışma önerebilirim sana kolay gelsin .

20. laksefen

laksefen Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Abicim kırlmak darılmak yok ama sen spor yaptığına eminmisin ? Beslenmeden idman felan yapılmaz yemene içmene uymana moraline çok dikkat ediceksin vurdum duymaz olucaksın kız arkadaşınmı terketti amaaan giderse gider deyip idmana dalıcaksın.

Bu olmamış daha iyi bi halini bekliyorum 8 ay için kötü bir vücut. bu sözlerim sakın moralini bozmasın aksine sana gaz versin daha çok kas kendini ve söylüyemlerin söylediklerini dikkatle dinle uygula zarar görmezsin merak etme. yemene içmene dikkat aç kalmak yok yap yasak :) supplements kullan mutlaka kalitesine özen göster.

Sayfayı Paylaş