Multivitamin Hakkında (Opti-men)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve erdinc1000752 tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erdinc1000752

erdinc1000752 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sporcu arkadaşlarım merhaba. Ben sporcu değilin fakat bu multivitamin işinden en iyi siz anladığınız için sorumu size yöneltmek istedim. Sınav dönemlerinden önce çalışma kapasitesini maksimum tutmak istiyorum doğal olarak. Fakat bir yerden sonra kafa kaldırmıyo. Zihnen çok çabuk yoruluyorum. Çok uzun süre çalışamıyorum. Bir arkadaşım multivitamin takviyesi kullandığını ve faydasını gördüğünü söyledi. Banada tavsiye etti. Bende piyasayı araştırdım baya zengin içerikli bir multivitamine denk geldim. Adı 'Optimum Nutrition Opti-men'. Piyasadaki diğer multivitaminlere göre içeriği bir hayli fazla ama normal mi yoksa aşırı mı fazla bilemedim. Söylediğim gibi sporcu değilim sadece vitamin takviyesi almak istiyorum. Birde 'Serving size 3 tablets' diyo. Bu 3 tablet alınca elde edeceğimiz değerler mi oluyo acaba? Ayrıca ben günde kaç tablet almalıyım? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

2. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    sporcu değilsen bu vitamine gerek yok ama etkili bir ürün maddi durumun iyiyse ve illaki kullanıcam dersen günde 1 tane yeter sana 90 gün gider

Sayfayı Paylaş