MULTIPOWER Triple Whey Amino

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Antony tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 30
    56,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 18
    34,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    9,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Yeni nesil 3’lü whey kombinasyonuyla daha etkili sonuç… Yüksek kalitede ki proteinin hidrolize whey protein ile karıştırılması ile hücrelere daha hızlı ulaşım sağlanmasının yanında whey izolesi ile konsantresinin bioaktif peptidleri sayesinde de Triple Whey Amino tabletleri, whey protein takımını oluşturur. Bu da vücudun ihtiyaç ve isteklerinin en kolay şekilde karşılanması anlamına gelir

• İzole whey, hidrolize whey ve konsantre whey karışımı

Tavsiye Edilen Tüketim: Antrenman sonrası 6 tablet kullanınız. Önerimiz Antrenman öncesi ve sonrası 3'er tablet olarak kullanabilirsiniz.

Forumda arastırma yapmama ragmen bulamadım...Sanırım multıpower ın yeni ürünü arkadaslar bu amino asiti deneyen varmı..
    İçerik olarak gayet iyi gözülüyo fiyat olarakta eşdeger ürünlere göre daha makul gibi,deneyen arkadaslar deneyimlerini paylasabilirmi...

Lanet ve leillesidh bunu beğendi.
  2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Artık multipower amino asitlerin yeni üretimi. eski ürünleri kaldırdılar kataloglarında bile eskiler yok bu yeni triple whey var. Çok şaşırdım doğrusu. 300 tableti 48 euro çok uygun bence. Bugun farmatek bayiliğine gittim çok ufak tabletleri.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:18 ----------

Vetriple whey aminonun esansiyel aminosaitleri Multipower amino 2200 e göre daha yüksek değerleri

leillesidh ve moothy bunu beğendi.
  3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    fiyatı uygun gibi gerçekten yanlız tigerrr multipower aminonun 6 tabletinde 13.2g protein varken bu üründe sadece 7.1 var gözüküyor

leillesidh bunu beğendi.
  4. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    evet moothy protein az ama esansiyel aminoasitler ve diğer aminoasit değerleri bakımından bu triple whey daha yüksek değerde. Ama ben yarın gidip universal amino 2700 alacağım.

Universal amino 2700 3 tablet değeri triple whey e göre biraz düşük. Ama idman sonrası ve öncesi 6 + 6 aldığımız için (yani ben alacağım) universal amino 2700 6 tableti multipowerin 6 tabletini geçiyor :)

leillesidh ve moothy bunu beğendi.
  5. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Ürün bugün elime gecti kullanmaya baslıyorum, ilk intibaa tabletler multıpower 1600 ile esgeder buyuklukte etkilerini biraz kullandıktan sonta paylaşacagım...

leillesidh, tigerrr ve moothy bunu beğendi.
  6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Nasıl buldun bu zamana kadar ürünü ?

leillesidh bunu beğendi.
  7. Zargo

Zargo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Multipower Ürünleri Her koşulda kendını ıspatlamışlar zaten :) Ben bu Aminoyu 2 aydır kullanıyorum spordan 45 dkk önce 3 spordan hemen sonra 3 alıyorum tabi protein tozuyla kombine ederek, spor esnasında artı güç saglıyor yorulmuyorum enerjimi kısa sürede geri kazanıyorum haplar 2200 e göre çok ufaklar yutarken en ufak sorun olmuyor multipowerden şaşmayın derim 95tlye aldım tavsiye ederim.

leillesidh bunu beğendi.
  8. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tigerrr bişi sorucam sana sen likit amino kullandınmı ? likit amino daha iyi değilmi tabletlerden ?

leillesidh bunu beğendi.
  9. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Hayır kullanmadım. Ama herkes likit amino asiti tavsiye ediyor. Ve tablet aminolarının artık ömrünü tamamladığının söylüyorlar. Benden daha tecrübeli üyelere danışmalısın thums:

leillesidh bunu beğendi.
  10. cybernetic

cybernetic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü çok merak ediyorum ama bir türlü cesaret edip alamıyorum. Ayrıca Whey Amino ile sadece Amino arasında ne fark var?

leillesidh bunu beğendi.
  11. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu urunde isminden de anlaşılacağı gibi üç çeşit wheyden üretilmiştir. (whey konsantre, whey izole, whey hidrolize).

sorduğun soruda içeriğin isme uyumlu oldugunu varsayarsak whey amino, whey konsantreden olur ogun aralarında alınması daha dogrudur, salınımı yavastır. amino ise whey hidrolizedendir, onu antreman oncesı sonrası kullanabılırsın.

leillesidh bunu beğendi.
  12. cybernetic

cybernetic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım teşekkür ederim. Bu ürün o zaman pek bana göre değil. Ben amino kullanmaya devam edeyim.

leillesidh bunu beğendi.
  13. sherchie

sherchie Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bir üründe baktıgınız şey tablet miktarına düşen protein miktarı olmasın bu bir protein tozu değildir. Amino asit miktarı oldukca yüksek

leillesidh bunu beğendi.
  14. cybernetic

cybernetic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası benim amino asitte ilk aradığım özellik recovery.

leillesidh bunu beğendi.
  15. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    bu ürünün recovery olayı nasıl kullanmış olanlar yorum yaparsa iyi olur

16. erayaktas

erayaktas Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1 1.5 aydır kullanıyorum.Pek bir etki gördüğümü söyleyemem. Fakat ben sadece amino kullandım protein vs vs takviye etmedim. Bunu alacağıma protein tozu alsaydım diyorum tek başına daha iyi giderdi.

Hardline 2000 kullanmıştım o daha etkiliydi sanki :D Yada yaz ayları olduğu içinde olabilir. Pek etki görmedim ben.

17. berkay1921

berkay1921 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaaba arkadaslar 1.88 boy 75 kıloyum 3aydır multıpower mass gainer kullanıyorum idmandan 2 saat once ve hemen sonra.hocam multıpower onerdı ve onunla devam etmek ıstıyorum.Siz ne diyorsunuz? para konusunda sıkıntı yok 50 fazla olsun kalıtelı olsun saglık herseyden onemli.hocam şimdi multıpower %100 whey protein ve MULTIPOWER Triple Whey Amino aldırıyor bana.ikisini birlikte kullanıcakmışım.Zararı olurmu? bu arada spora başlıyalı 3ay doldu.4ayımdayım.takıldığım en çok soru şu multıpower en iyi markalardan mı? al sıkıntı olmaz diyebiliyormusunuz?

18. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Yeterince hacim oluşmadan gaineri kesmemelisin. Eğer idmandan sonra sadece protein alırsan pek etki etmez ya eder ama karbonhidratlı protein aldığında daha verimli olur oda gainer işte. çnkü proteinleri kana taşıyan karbonhidratlardır. Sen protein tozu ile aminoasit kullanırsan karbonhidrat açığın olacak. Hocan daha ilk sporunda sana bunları aldırmış helal olsun. salondaki her hoca, hoca değildir.

Bu arada zararı olmaz aşırı kullanmayacaksan ve multipower şuanda orta seviyede değer olarak bana göre.

19. Lanet

Lanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence piyasadaki en iyi amino bu üründe protein aramamak lazim proteini zaten wheyden aliyoruz burdaki amini asit degerleri ve çeşitine piyasadaki hic bi aminoda raslamadim daha dun arastirdimda .)

20. mçlb

mçlb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu amıno'ya hangi protein tozunu kombine edebiliriz?

Sayfayı Paylaş